0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanmin oğlundan İlk torunu kaynnam eşimden tirtiklardigi parayla çocuğuma birkaç eşya alırdı neyse bugün geldi çocuğun eşyalarına bakmak istedi hepsini gösterdim (hepsi ayrı poşetlerde) 4 tane de çorap ile zibin almıştım  onlarda başka posetlerdeydi çoraplarda yere arka tarafa düşmüş haberim yok bana gelmiş bu kadar eşya almadım kıyafetler burdaaz  4 tane çorap aldım onlar eksik sen kime verdin dedi bnde kimseye vermedim dedim yok vermişsin dedi bul getir dedi neyse gittim bı baktım arka tarafa düşmüş görürdüm gösterdim bn kimseye çocuğa alınan eşyaları vermedim dedim bnm sanki yalan borcum var bnm paramla eşya alıyor çocuğuma gelip Bana hesap soruyor  bu arada eşyalar selede sele de çeyiz sandığının üstünde 2 parça bişe almış onun hesabını soruyor bu arada kaynanm esidn para alırdı eskiden eşimde verirdi bn eşime bişe desem kavga ederdik eşimle bnm gönlüm olmazdı para vermesine ama eşim para yedirmeye alışık olduğundan bn bişe desem benle kavga ederdi sonradan gerçek yüzlerini görüp vermeyi bıraktı ama siz olsanız ne yapardınız eşime anlatmadım işten gelsin anlatacam

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç bişey anlamadım okuduğumdan bacım. Cümlenin sonuna nokta koysaydın keşke.. 
tarafından
Soyle anlatım kaynanm doğacak oğluma eşya alırdı biraz biraz bugün de bakmak istedi eşyalara tmm dedim gösterdim 4 tane çorap w tane zıbın da sandığın arkasına düşmüş bnde görmedim kaynanm gelmis sen millete mi dağıtıyon eşyaları çocuğun eşyaları az kime verdin dedi bnde dedim ki kimseye vermedim orda unutmuşum bakım getiririm dedim sen kesin vermissindir falan dedi  çıkardım getirdim aldıklarını bu arada aldığı eşyalar da eşimden aldığı paralarla alındı
tarafından
O zaman kaynanan almış olmuyor ki sen almış oluyorsun kadına bak
tarafından
İşte gel de anlat ncnm anlamaz ki
-Reklam-
0 oy
(3,540 puan) tarafından
Ay iki parça birşey aliyolar sanki çocuğa sponsor oldu..

Hemde yine çocuğunun senin rizkindan kesilerek anneye verilmiş oda kraldan çok kralcı.
tarafından
Başlarda annesinin sözünden çıkmaz para verirdi eşim kavga ederdim şimdi vermiyo bnm paramla çocuğuma eşya alıyo hesap soruyor aldığı eşyaların hepsini önüne serdm zaten
(3,540 puan) tarafından
Eşinin aklı başına gelmiş şükret benim ablamın yuvası bu sebepten yıkıldı bütün adamlar anacidir bu babaciydi baba diye ölürdü ama noldu iki çocuk ortada kaldi
tarafından
Kız biz çoğu zamna ailesi yüzünden boşanma aşamasına geldik yine annem diyor yine annm bn de şaştım kaldım bu arada hala anneci eskisi kadar değil
(3,540 puan) tarafından
Zamanla oda biticek canım bebeğiniz doğunca hepsi gecer
tarafından
Sanmıyorum ama insallah cnm
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Eşime anlatirdim valla ne kadar saçma çoraplarını da al götür der geri verirdim 
tarafından
Kiz çorapları da bilir gösterdim bnm paramla çocuğuma eşya alıyo bide hesap soruyor sinir oldum ya
tarafından
Gösterdim kendine aldığın bunlar diye hepsini serdim
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Alınan seyın hesabı sorulmaz ki o da oyle bıseymıs iste her insan farklı bı dunya bosver dert etme
tarafından
Kız zaten çorapları gösterdim kendine r tane çorap almış onu görmedi diye sen millete dağıtıyon diye laf yapiyor bana bı baktım arkaya düşmüş hepsini gösterdim bu arada aldığı eşyalar da Kendi parasıyla deil bnm paramla alındı kendisi sadece su güzel şunu alalım su iyi şunu alalım diye karışmaktan başka bişe yapmadı sinir oluyorum artik
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Aldığın 2 parça şey onuda vermem kimseye merak etme diyeydin 
tarafından
Dedim inanmıyorKız zaten çorapları gösterdim kendine r tane çorap almış onu görmedi diye sen millete dağıtıyon diye laf yapiyor bana bı baktım arkaya düşmüş hepsini gösterdim bu arada aldığı eşyalar da Kendi parasıyla deil bnm paramla alındı kendisi sadece su güzel şunu alalım su iyi şunu alalım diye karışmaktan başka bişe yapmadı sinir oluyorum artik
(12,773 puan) tarafından
Öyle desen oğlumun parası der çıkar
tarafından
Bişe desem bn kötü oluyorum demesem yine bn kötüyum
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Hesabini soramaz ama sende esinin annesine verdigi paranin hesabini soramazsin cnm annesi o bakmakla yukumlu:)

tarafından
Kiz annesine verdiği parya bise demiyorum doğacak çocuğuma çorap almıştı kaynanm r tane o da bakarken arkaya düşmüş bnm aldığım çorap nerde sen millete vermissindir falan dedi bnde kimseye vermedim dedim SONRA baktım arkada çoraplar gösterdim kendine bnm sinir olduğum çorabı alırken Kendi parasını vermedi bn verdim bnm paramla aldığım şeye karışamaz ayrıca bn kimseye vermedim dememe rağmen sen vermissindir sen götürmüssindur falan dedi bn ona sinirliyim
0 oy
(400 puan) tarafından
Ben olsam geri verirdim aldıklarını valla. Ben çocuğuma alırım istemez sen alma birşey derdim. Bir daha alırsa da kabul etmezdim.
tarafından
Kiz zaten aldıkları Bnm parayla alındı o sadece peşimden zorla kuyruk gibi gelip su güzel şunu alalım şu iyi şunu alalım demesi yani parayı Kendi vermedi bnde Haftaya eşime dedim bn kendim alışveriş yapacam kimse arkamdan gelmesin dedim
(400 puan) tarafından
İyi demişsin gelmesin bence de.
tarafından
Eşim anneci cnm gelmesin desem de getirir annesini annesinin sözünden çıkmaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 142 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pakize333 (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde Asya15 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy