0 oy
185 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanimlar  bir sorum olacak gürbüz yani besli kilosu yerinde olan cocuklariniza nasil neler yediriyorsunuz. Benim cocugum minyon kemikleri kaslari vucudu zayıf ben istiyorumki sagligida yerinde olsun ama şöyle iri yapili bir cocuk olsun istiyorum sizler neler yapiyorsunuz tavsiyelerinize ihtiyacim var. Şimdiden teşekkürler

8 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Genellikle kemik suyu çorbaları içiyorum hergun mutlaka öğlen çorba içiyor kahvaltısında yumurtayı pekmez tahini eksik etmiyorum ara öğün de yoğurtla meyve karışımı veriyorum o kadar abartılacak kiloda deil ama normal yani benim oğlumda minyon ama kilo alsinn diye illah yaptığım bişey yok
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından
İnan bunun için bise yapmana gerek yok olmaz yapsanda yapısal bi durun anne karnından başlıyot o irilik sonra devam ediyor yani ailesel yapı birak nasılsa öyle olsun sağlık olsun yeter..
0 oy
(874 puan) tarafından
Oğlum dediğin gibiydi ama anne sütüyle besledim sadece 1 yaşına kadar sonra ek gıda verdim ama meme kesince tamamen ek gıda düzene girdi ekstra bişey yapmadım Allah vergisi.  Kızım aksine minyon zayıf onu da anne sütü ile besliyorum ek gida erken başladım ama Gürbüz olmuyor hatta vitamin de veriyorum yok  demem o ki olacağına varıyor
0 oy
tarafından
Kızım zayıf cnm kilo almıyor ama bütün yemeklerine mutlaka kemik suyu katıyorum cnm
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Çocuğun genetiği neyse o olur erkenden büyümesinin bı anlamı yok ki Asyalı olan Avrupalı dan daha kısadır ince kemiklidir ama sağlıklıdır mesela
0 oy
tarafından
Genetik ya ben ona inanıyorum istersen birgun kuzu yedir gene ayni
0 oy
tarafından
Bende senin gibi düşüne düşüne kafayı yedim ek gıdaya başladık benim oğlum şu an 19 aylık doktor rejim verdi bırak zayıf olsun minyon olsun sağlıklı olsun ilerde evladın önünde sevdiği şeyleri yiyemedugi için ağlarsa inan daha çok üzülürsün birde aile yapısı da önemli ben 1.86 eşim 1.90 genetik oluyor genelde kuzum
0 oy
(302 puan) tarafından
Benim çocuğumda minnak:(( 11 aylık ama 6 aylık gibi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 400 göst.
0 oy
15 cevap 383 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 589 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde Gokefram (7,912 puan) tarafından soruldu