0 oy
642 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (25 puan) tarafından

Kısa sacın rahatlığı :) Saçlarını kimler kestirdi yakın zamanda veya kestirmeyi düşünüyor bakalım :) ? 

40 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından
Evlenmeden önce belime kadardı evlenir evlenmez kestim 
-Reklam-
0 oy
tarafından

belimi geçik saçlarım dökülüyor ama olsun bakimi zor ama olsun  kendimi kısa saçlı hatırlamıyorum hiç uzun favorim <3:D

0 oy
tarafından
Ben gebeliğim 4.ayinda kestirdim kalcamda idi saçlarım o kadar rahat oldu ki keşke erken kestirseymisin de kıyamadım işte 
0 oy
tarafından

Ben kestirdim uzun saçımı enseme kadar kestim daha doğrusu kazayla kestim makas yanlışlıkla enseye kdr değdi bende enseye kadr kestim valla çok rahat duşa girince iki dkka da çıkıyosun uzun saçın yıkmasıda çok zor oluyor ama kısa saç çok iyi ama ben uzun saçı tercih ediyorum haalada uzatıyorum :D

0 oy
(119,168 puan) tarafından
kesemiyom kalcami gecti esim.kisa sac sevmiyo
0 oy
tarafından
Ben geçen hafta kestrdim
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bacaklarıma kadar olan saçıma nasıl kıyacam diye düşünen ben ☺☺☺
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Ben 6 ay önce kestirdim yine uzadı yaa
0 oy
tarafından
Asla kestirmedim kestirmem de cnm :)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Saçım kısa zaten eşarp altinda görünmüyor uzun saç kapalı olunca rahatlık vermiyor 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Uzun saç eziyettir :D 
0 oy
(87 puan) tarafından
Belime geliyordu aylar sonra kuaföre gittim ve göğüs hizamda istemiştim adam kesti sonuç saçlar omzumda ben şok :)) ama gerçekten aşırı pratik oldu kullanması :) 
0 oy
(579 puan) tarafından
Kısa saçı çok seviyorum ama saçlarım dalgalı olduğu için kestirmiyorum saçlarım şuan belimde kapalı olduğum için zaten kısa saçta bone durmaz zaten heryerden fırlar saçlar :)) eşimde hiç sevmiyor kısa saçı omuz hizasi kestirdim bı kere hepsini kesseydin dedi :))
0 oy
tarafından
Ben kestim  canım  sacim cok uzundu ve seviyordum cok da güzeldi ama bebekle cok zor suan rahatım valla 
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Ben kestim çocuk olunca bakımı zor oluyor kalçama kadardı kulak memesi hizasında kestim çok rahat 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Saçım kalçama geliyordu bebeğimi doğurunca sacımı bagışlayacagım diyordum o yüzden kestirip yolladım kanser hastalarına peruk yapımı için erkek saçı kadar kısa kestirdim ama aşırı rahattı hiç yadırgamadım üstümden yük kalktı resmen simdü kulak hizama uzadılar 13 ay oldu
0 oy
tarafından
Belime kadardı saçım radikal bir karar alıp omzuma kadar kestirdim ohhh be dünya varmış 
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Kasım'da kestirdim aşırı rahat :D ben zaten uzun zamandır uzun saç kullanamıyorum

0 oy
(2,352 puan) tarafından
Bende kestirdim yaa sonra pisman oldum belime kadardi ne guzel uzun ama bakimi gercekten cok zor oldugu icin kestirdim 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 428 göst.
0 oy
12 cevap 271 göst.
5 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu

378,433 soru

11,327,633 cevap

34,781 kullanıcı

...