0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (5,134 puan) tarafından

Diyelim arabanız var siz eşinizi abiniz ve abininizin eşi. Ön koltuga siz mı otursunuz yoksa sizden 15 yaş büyük abininize mı dersiniz abi sen otur diye .

On dakikalık mesafe için 

32 Cevaplar

0 oy
(5,134 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar cevaplarınız için teşekkür ederim çoğunluk benim gibi düşünmüş ben görümcem için sordum soruyu

Arabaları var bizi eve yada bir yere bırakırken hemen gitip öne oturuyor abisi arkaya

Bende tam tersi biz onları bırakırken enişte sen öne otur diyorum çünkü erkek erkege sohbet ediyorlar benim tuhafıma gidiyor 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Abim olsa o otururdu
(5,134 puan) tarafından
Görümcem kendi arabalarında gitip öne oturuyor abisine demeden benim tuhafıma gidiyor bende tam tersini yapıyorum enişte sen otur diyorum
+1 oy
tarafından
Abi sen otur derim 
(5,134 puan) tarafından
Görümcem kendi arabalarında gitip öne oturuyor abisine demeden benim tuhafıma gidiyor bende tam tersini yapıyorum enişte sen otur diyorum
+1 oy
(15,596 puan) tarafından

Saygı her zaman önde gelir bizde kim büyükse ona derim otursun diye şayet oturmadı teklif var israr yok :D

(5,134 puan) tarafından
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Araba kiminse o oturur öne bizde büyük görümcemin eşi varsa hatta kimin arabası olduğuna bakmaz arabayı sürer eşim öne oturur. Babam bile ben demeden oturmaz öne. Annem de müsade etmiyor zaten 
(5,134 puan) tarafından
(13,202 puan) tarafından
Küçük görümcem de eşimden büyük ama eğer bizim arabayla gidiyorsak özellikle enişte hemen arkaya oturur geç abi derim ya otur kocanın yanına der biz de böyle
0 oy
tarafından
abim oturur bizde oyle buyuk one gecer 
(5,134 puan) tarafından
tarafından
yani bazi insanlar oyle biz oyle alismamisiz demek ki saygi meselesi bana gore
0 oy
(231 puan) tarafından
Abime derim tabi

Öylede yapyorm
(231 puan) tarafından
1 yaş var aramızda abimle bide :)
(6,750 puan) tarafından
Abin sürsün arabayı eşini arkaya atın ahahaha.
(5,134 puan) tarafından
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Abime yer verirdim elbette 
(5,134 puan) tarafından
0 oy
(383 puan) tarafından
Sahsen bn buyugum varsa ornkte abisi diyosnz on koltuga otrmyrm yakin veya uzak 
(5,134 puan) tarafından
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Ben abime sen otur derim araba arkada önde aynı yöne gidiyo sonuçta 
(5,134 puan) tarafından
? Görümcem kendi arabalarında gitip öne oturuyor abisine demeden benim tuhafıma gidiyor bende tam tersini yapıyorum enişte sen otur diyorum
(3,577 puan) tarafından
Bilmem bence gereksiz yani
0 oy
(13,796 puan) tarafından
Abi öne otursun yengeyle sende arkada oturun. Ben kayinlarim binince falan hep arkaya otururum. 
(5,134 puan) tarafından
(13,796 puan) tarafından
Ya bence saygıyla.alakali bir durum. Büyüğü arkaya atinca ben rahat gidemem şahsen.
(5,134 puan) tarafından
Aynen bende öyle
0 oy
tarafından
Bu ön koltuk olayını hiç takıntı etmiyorum isteyen oturabilir abartacak bı durum yok benim açımdan
(5,134 puan) tarafından
tarafından
Herkesin huyu farklı işte canm napcan
(5,134 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benden büyük biri varsa arabada saygıdan oturamam öne hem ön arka ne fark eder erkekler sohbet eder diye arkaya geçerim 
(5,134 puan) tarafından
(1,755 puan) tarafından
Ayıp ediyor bence şahsen abimin olduğu ortamda önce saygı gösteririm ona isterse 2 dakikalık mesafe olsun hiç fark etmez
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Takibi ben oturuyom :D

(5,134 puan) tarafından
(6,919 puan) tarafından
Eşim başkasını oturtmaz ben varsam
0 oy
(74 puan) tarafından
Abim olsa abime derim 
(5,134 puan) tarafından
(74 puan) tarafından
Doğru olanı sen yapıyorsun bence
0 oy
tarafından
Abim otururdu tabiki ister büyük olsun ister küçük 
(5,134 puan) tarafından
?Görümcem kendi arabalarında gitip öne oturuyor abisine demeden benim tuhafıma gidiyor bende tam tersini yapıyorum enişte sen otur diyorum
tarafından
Değişik insan çok malesef
(5,134 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
(833 puan) tarafından
Tabiki eşimin abisini otutururum
(5,134 puan) tarafından
0 oy
(816 puan) tarafından
Kişiye göre değişir benim 2 eltim var biri öne oturması için eşimesöyler ve kendisi arkaya oturur diğeri teklif bile etmez kendisi oturur ( yapmak zorunda da değil tabiki bu benim ve eşim için hiç sorun olmadı) ama eşime öne otur diyene bende derim abi sen öne otur ben arkaya otururm diye 
(5,134 puan) tarafından
(816 puan) tarafından
Herkesin yaptığı kendine canım
(5,134 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
tarafından
Abim varken ben oturmam öne
(5,134 puan) tarafından
tarafından
Aranizdaki fark da bu iste
(5,134 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Tabi ki de abim oturur lafı bile olmaz 
(5,134 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 369 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 379 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Hatice ata (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 736 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,176 soru

11,318,657 cevap

34,765 kullanıcı