0 oy
979 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
1 hafta önce doğum yaptım annem bize yardımcı olabilmrk için yanımıza geldi evimiz küçük annem de salonda yatıyor hayliyle oturup kalkmak biraz sorun oluyor eşim dünden beri benimle doğru düzgün konuşmuyor bebeği kuvağına almıyor bahane üretiyor bişeymi var dediğimde yok yor ama var velli pc alığ yatakodasında müzik dinlemeyi tercih ediyor çok üzgünüm sürekli gizli gizli ağlıyorum acaba bişeymi dedim fark etmeden diye düşünüyorum ama bebeğimizin sucu ne acaba annemi göndersem mi? Sizce ne yapmalıyım

29 Cevaplar

0 oy
(405 puan) tarafından
Eşine sebep anneni mi göndercen kadın gelmiş size bakmaya tövbe yarabbi sınır olmamak elde değil 
-Reklam-
0 oy
(389 puan) tarafından
Kuzum erkekler öyle emin ol annen gelmiş diye o hareketleri sergiliyor annelerimize kurban olsunlar insllh ben çok yaşadım bu durumu annem evime gelirdi kocam yatak odasına giidip uzanirdi o kadar çok zoruma giderdi ki anlatamam ama kendi aileleri olsa gelip sı.çsalar bile gık demezler üstüne kurban olurlar annelerine ailelerine ama işte biz kadınların şansı yok ama kocana söyle deki anneni çağır annen gelseydi o zmn de
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşinin kendi annesine  böyle  davrandirtmaz  ama  çok  saygısızlık yapmış 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Annen var diye bu davranışlar kıymetini bilmiyor annen zavallı okadar gelmiş bebeğe bakıyor lohusasin eşine bence mesaj at yada konuş neden bu şekilde davranıyorsun annem burda diye mi de öyle bir sıkıntı varsa gidebiliriz rahat et de annemi gonderim nedemek canım ya anne baş tacı
0 oy
(27 puan) tarafından
Tabiki de anneni gönderme onun senin pohpohlamasi gerek senin onu değil yeni doğum yapmışsın annen keyfinden kalmıyor sana yardımcı olmak için kalıyor rahatsız oluyorsa çok çok büyük ayıp ediyo gerçekten bence sende ona tavır al naparsa yapsın kesinlikle alttan alacağın bi durum yok şuan da sen kimseyi memnun etmen gereken bı dönemde değilsin o seni memnun edecek etmiyorsa da tavrını koy bence
0 oy
tarafından
ne olursa olsun öyle yapmaması gerekir sonuçta sizin çocuğunuza anneniz bakıyor onu düşünmesi lazım eğer tek bakabilecekseniz tek kalın ama biraz daha toparlasnın eşinizi de bir süre karışmayın ağlamayın 
0 oy
(78 puan) tarafından
Ah  ya saçmalık bence bi tartışmanız olmadıysa kesin annenden dolayı böyle yapıyor sanki kolay süreçten geçiyormuşsun gibi bi de onu mu gönülleyeceksin Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(5,406 puan) tarafından

:woot: eşini kurban et annene...sakin yüz verme defolsun gitsin düşüncesiz anneni rahat ettir. Allah geçinden versin mezar taşına gittiğinde anlarsın. Anneni değersiz etme sen de surat as o yokmuş gibi davran gör nasıl k.opek olacak 

0 oy
(888 puan) tarafından
Belki bi sıkıntısı vardır sana söyleyip üzmek istemiyordur zamana bırak 
tarafından
Eski post kız bir yıl önceki postu hortlattin ☺
(888 puan) tarafından
Aaa aynen yaa farketmrmisim nerden ciktiki önüme? Umarım anlatmıştır neyse derdi
(888 puan) tarafından
Ayy hic güleceğim yoktu
tarafından
Hahahaa Allah iyiliğini versin kız ☺

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 164 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ss123 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,046 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Tugba74 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy