0 oy
657 göst.
Aile kategorisinde (712 puan) tarafından
Mesela diyelim ki şunu giyme bunu giyme diyor giyer misiniz ya da onunla görüşme falan dese dinler misiniz ve evlilik ortak nokta da buluşmak mı birbirlerinin fikirlerine saygı duymak mıdır sizce

38 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kociş ne derse o :D

-Reklam-
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Giyimine mudahale edince dinliyorum ama biriyle görüşme demedi dese dinlerdim 
0 oy
(847 puan) tarafından
Eğer Mantıklı bi gerekçesi varsa Ve bunu bana insam gibi anlatırsa Neden dinlemiyim . Ama sacma sapan Bisey yüzünden ve sırf keyfi istedi diye aslında iyi olan Bana zararı olmayan Arkadasımla görüsmeyi kesmem yahut giydigim ve kendi begendigim seyi cikarmam. Oda aynini yapsın Derim ve öylede yapıyor Once soruyor neden diye mantikli bulursa beni dinliyor yoksa devamm :)
0 oy
(122 puan) tarafından
Genelde karışmaz ben de karıştırmam nasıl giyineceğimi bilirim. Ama bişeyi giyme diyorsa da uzatmam cunku cok cok nadir söyler böyle seyler :) 
(122 puan) tarafından
Görüşme de demez dikkat et der
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hic karismadigi icin karissin diye ugrasitim mesela hafif dekolteye karismaz sirf bunu giyme desin diye cok dekokteli yaparim kiyafeti :D 

İkna ederim onu istedigim seye genelde ve pek karismazda zaten ben ne giyip giymicegimi kimle gotusup gorusmicehiki daha iyi bilir hatta onu bn ikaz ederim gerektiginde...karsilikli cnm
0 oy
tarafından
Evlendiğimizde giyimle ilgili tek isteği askılı bluzlar elbiseler oldu . Giymedim bende saygı duydum.  Onun dışında asla birseye karışmaz, ben bilirim seni der her zaman. 

Onun dışında bugüne kadar kimseyle görüşme vs etme gibi bi durumumuz olmadı olursa sorarım sebebini dinlerim önce.  
0 oy
(302 puan) tarafından
Giyme der giymem en çok kıyafet konusunda tartışırız açık ve dar giydirmez
0 oy
(337 puan) tarafından
Genelde fikirlerinize saygı duyuyoruz ailesinden olsun kendi arkadaslarim olsun zarar gorebilcegim insanlarla fazla muhattap olma der çünkü nerdeyse bütün arkadaşlarımız birbirlerini tanır kiyafettede kapalı olduğum için sadece beğendiği şeyleri gösterir 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Valla hepsinide diyor benim hoşuma gidiyor bu inatlaşsam yapmam ama huzur bozmaya ne gerek var ki 
0 oy
(136 puan) tarafından
Niye durduk yere görüşme desinki vardır bir bildiği tabiki onun dediğini dinlerim ve giyerim 
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Eşim ne dese haklı çıkar o yüzden söyledği her söz benm ve onn iyilği içndir asla ikiletmm 
0 oy
tarafından
Bugüne kadar karışmadı giyimime.. Karışacağı bi giyimim yok.. Ha karışsaydı giyermiydim tabiki hayır açık giy demediği sürece onun beğendiği herşeyi giyerim rahatsız edeni de giymem.. Şununla konuşma konusuna gelince o da hiç olmadı çünkü konuşma diyeceği türden kişilerle zaten o demeden ben iletişimi keserim kestiklerimde oldu..

Ona gelince o da hoşuma gitmediyse giymez giymeyip kardeşine verdiği kıyafetleri oldu :) konuşma dediklerimin numaralarını dahi sildi.. Uzun sakalı sever ama ben sevmiyorum diye tanıştığımızdan beri bırakmıyordu bi geçenlerde bıraktı uzadı sakalı annesinin yanında dedim oğlun gözüme çirkin görünüyo şu sakala baksana diye şakayla karışık.. Kayananam beni destekledi kocama kızdı sen babanı hiç öyle gördün mü kimi örnek alıyon bilmiyom ki dedi :) ertesi gün sakalı gitmişti :)
0 oy
tarafından
Yerine göre o bana ben ona karışırım canım vardır bir bildiği yoksa zaten karışmaz 
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Eşimin gönlü olmayanı kesinlikle yapmam o inat eder ben inat edersem nolur kavga olur oyüzden huzurumuzun bozulmaması için yapmam 
0 oy
tarafından

Ben eşimi dinlerim oda beni dinler anlaşıp gideriz :D

0 oy
(1,446 puan) tarafından
Eşimin dediğini yapıyorum ve kimse eşimden değerli değil görüşme dese görüşmem yani
0 oy
(615 puan) tarafından
Şunu yapma etme gibi istekleri varsa ve bana bunu mantıklı bir şekilde açıklarsa tabi ki isteklerini yerine getiririm. Evlilik karşılıklı fedakarlıklarla güçlenir ve güzelleşir. İki taraf da bekar hayatını devam ettirmez sonuçta. Herşeyde olduğu karşılıklı olmalı ama. 
0 oy
(231 puan) tarafından

İzin veririm yeri geldiğinde o benim dediğimi uygular yeri geldiğindede ben eşimin istemediği birşeyi yapmam 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 275 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 461 göst.
5 gün önce Tatil-Seyehat kategorisinde Pakize333 (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 369 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 171 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu

381,713 soru

11,427,831 cevap

34,987 kullanıcı

...