0 oy
656 göst.
Aile kategorisinde (712 puan) tarafından
Mesela diyelim ki şunu giyme bunu giyme diyor giyer misiniz ya da onunla görüşme falan dese dinler misiniz ve evlilik ortak nokta da buluşmak mı birbirlerinin fikirlerine saygı duymak mıdır sizce

38 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Fikrine ve fikrime saygı duyar. Giyme derse çıkartırım çünkü erkek gözü ile mutlaka birinin ters göreceği birşey görmüştür. 

Kolay kolay şununla görüşme demez ama yuvamı huzursuz edecek insanla ben zaten görüşmem. 

Genelde eşim ne derse vardır bir bildiği der yaparım. Ve sonunda genelde iyi ki yapmışım derim. Bu tamamen eş ile alakalı 

tarafından
Yok kuzum herkes çok güzel şeyler yazdı. Artık kötü şeylere bakıp kendimi kötü yapmıyorum :)
tarafından
En güzeli cnm. Gitme gitme seviliyorsun.  :))) ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Sizdeeeee❤️❤️❤️❤️
tarafından
Aynen başlığa göre okuyorum bende ❤️
tarafından
Kendimi sayenizde daha iyi hissediyorum
-Reklam-
+1 oy
(2,452 puan) tarafından

Eşim Herşeyime karışıyor malesef onun dediği olur genelde :angry:

0 oy
tarafından
Bu konuda dinlemek gerekiyor senin istemediğin şeyler olunca o zaman durup bekleyemem ben 
0 oy
(143 puan) tarafından

Tabiki saygı duymak ✌️:woot:

0 oy
tarafından
Hepsini yapıyorum valla. Mecbur  yoksa aramız hEp kötü olur  
(5,932 puan) tarafından
O zaman da tepemize cıkıyorlar kız
tarafından
Çıkmış valla inmiyo daa:)
0 oy
tarafından
Ben dinlerim her ikisi içinde o da beni dinler 
0 oy
tarafından

Giyme derse giymem.   Bı arkadaşım var di gelip giderdi görüsmemi istemiyor diye mesafe koydum. Şuan eşim arkadaşlarımdan her zaman önde gelir kırmam eşimde bu konuda beni kırmaz 

0 oy
(921 puan) tarafından
Tabiki karisr bende ona birbirimize karisiyoruz işte :)
0 oy
tarafından
Karışıyor tabi kocam ozellikle giyinisime ama doğu da karışıyordu r du şimdi batı da ses etmiyor arkadaş çevresine karışmaz o elbise de kıskandığı için saç boyama bile karışıyor kiskaniyir çok 
0 oy
tarafından
Huzursuzluk cıkmasın diye mecbur istemediyle görüsmüyomda giymiyomda (erkek kuzenlerimi kıskanır)
0 oy
(578 puan) tarafından
Gerekçesini sorarım görüşme derse örneğin mantıklı bir açıklama yaparsa görüşmem. 

Mesela çok rahatsız olduğu kıyafetim olursa ki geçmişte var giydim güldü çok tepki vermedi ama zamanla eşime ayak uydurmaya başladım oda aynı şekilde bana 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Her konuda eşimi dinlerim sayarım ama asla kendimi ezdirmem bana uyan bişey olmazsa açıkça söylerim oda anlayış gösterir  
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Kıyafetlerime karışırsa boynunu kırarım :D arkadaşlarıma karışabilir mantıklı Bi sebebi ve benim görmediğim bir şey olmuştur belki sormadan ve o anlatmadan dinlemem evlilik ortak noktada buluşup birbirinin fikirlerine saygı göstermek yani ikiside
0 oy
(345 puan) tarafından
Cok acık gıyınırsem karısır borde kırmızı ruj surmeme ıxın vermez ama onun harıcınde baska bırseyıme karısmaz
0 oy
(316 puan) tarafından
dinlerim kıyaft we arkadas konusunda kırmam huzurumun kacması bnm kıyaftmden onemlı deıl kırmam esımı oda bnı kirmaz 
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Eşim belirli sinirlar cercevesinde sunu bunu giyme der gogsun acilmasin der mesela egilince bende saygi duyarim. Biriyle gorusmeyede karismaz genelde karsidakinde bisey gormedigi surece. Gorusme dese bi sorgularim haklimi haksizmi hakliysa yapmam
0 oy
tarafından
Eşime bu konularda kızardım ama gördüm ki uyardığı yapma dediği herşeyde bı hayır varmis şimdi sözünü dinliyorum ama oda benimkini dinliyor bı şekilde anlaşıp gidiyoruz
0 oy
(689 puan) tarafından
Valla karismaz ben karisirjim ama iyiliği icin mesela esim ozensiz giyinir ozendiririm zarar gorecegini düşündüğüm kisiyle konusma derim cunku zararini gormusumdur
0 oy
tarafından
Benim ona karıştığım gibi oda bana karışabilir tabi giyme derse giymem 
0 oy
(868 puan) tarafından
Giyme derse giymem tabiki konuşma Derse de demekki bişey sezmistir konusmam

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 274 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 365 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 168 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,678 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...