0 oy
434 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (580 puan) tarafından
Benimki üç gündür ateşi kırka çıkıyor soğuk suyun altından çıkarmıyorum doktor tahliller temiz diyor ateşin nedenini bulamıyorlar ve burda da fark ettim herkesin çocuğunun ateşi çıkıyor bu üç gün. Hayırdır Rabbim hayıra çevirsin neler oluyor böyle 

21 Cevaplar

0 oy
(70 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah tez vakitte atlatir 
(580 puan) tarafından
Amin ya Rabbim çok sağ ol cnm
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Rabbim bütün bebeklere şifa versin inşallah, bizde bugün aşı olduk onun ateşi var maalesef 
0 oy
tarafından
Benim.oglumda atesli ya bugun öğlen  farkettik.simdi yine surup verdim alnina bez koyuyorum.agliyir suan
0 oy
(281 puan) tarafından
Cnm heralde ortalıkta hastalık dolaşıyor bizde aynı durumdayız 
0 oy
(431 puan) tarafından
Rabbim şifa versin bütün bebeşlere 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun ateşli bebeği soguk suya sokmayın normal duş aldırmanız lazım 
tarafından
+±++++++±
(580 puan) tarafından
Hastanede doktor yaptı cnm
(25,224 puan) tarafından
Doktor bunu yaptıysa ne diyim yaa geçmiş olsun canım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Geçmiş olsun Canım
0 oy
(866 puan) tarafından
Yanliz inş soğuk suya koymuyorsunuz dur ılık suya koyuyorsunuzdur
0 oy
(564 puan) tarafından
Benim bebeğim de aynısı ya dün başladı dişe yoruyorum bende inşallah diştendir
0 oy
(144 puan) tarafından
Bizde 2 aylığız cuma akşamı nöbet geçirdi yavrum kendinden geçti morardı gözleri gitti hemen acile geldik şuan çoçuk servisinde yatıyoruz tahliller temiz cıktı kafasına birşey çektiler şükür oda temiz inşallah daha olmaz Allah çoçuklarımızı korusun 
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah. Soğuk suyun değil ılık suyun altında durmalı soğuk su daha çok ateş yapar canım. Ben kızım ateşlendiğinde sirkeli su ile koltuk altına sırtına gazete koydum kasıklarına da koyan varmış da ben yapmadım birde adını tam bilmiyorum doktor kızım ateşlendiği zaman dediydi hatırlamıyorum bi bakteri varmış vücuda girdikten sonra sadece ateş yaparmış başka bir belirtisi olmazmış belki ondandir 3 gün veya 4 gün sürüyormuş doktor dikkat et eğer düşmezse geri getir dediydi o zaman 
tarafından
canım sirkeli su da konulmaz  vücut atesliyken sirkeyle etkilesim oluyormuş
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
(10,221 puan) tarafından
Mevsim gribi canım benim kızım bakıcısından kaptı ben hatta diş mi aşı mı dedim sonra burun akıntısı ve öksürük geldi şu an ben de babası da grip 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
6. Hastalık olabilir canım. 3 gün ateş 4. Gün döküntü yapar. Virüs kaynaklıdır antibiyotik işe yaramaz. 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bizimkinin de 3 gundur atesi vardi..6.hastalik ve viral hastalik salginmis..bizimkinin kaninda az enfeksiyon cikti viral dedi doktor..6.hastalik olabilir mi sizinki peki..düsmeyen yüksek ates,ishal..en son ates duser ve döküntü vaslar vücutta ole gider hastalik..bir de ates düşürücü kullaniyosaniz yeni açılmış olmasi lazm..yani elinizde acilms 4 aylik fln bi ates düşürücü varsa bi etkisi yok artik onun bilginiz olsun..bir de ates düşürücüleri dönüsümlü vermk en mantiklisi

.mesela biz calpolle pedifeni dönüşümlü verdik etken maddeleri farkli cnku..dus aldırın ama ılık dus yani soguk degil..
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benimkine virüs olmuş salgın var dediler 
0 oy
(598 puan) tarafından
Aynen benimkide çok ağır soğuk almış
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Soğuk suya sokmak ateşini arttırır. Ilık suya sokmanız gerekiyor. Sirkeli su gibi soğuk su da damarları büzer. İlk başta ateşi düşürür gibi olur ama sonradan daha da çok ateş yapar. Geçmiş olsun. Doktora götürseniz daha iyi olur
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bebek soğuk suyla duş aldirilmazzz kiiii sirkeli su falan da olmaz 
0 oy
tarafından
6.hastalik bence bizde yaşadık

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 157 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 449 göst.
24 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 659 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Merii (2 puan) tarafından soruldu

378,262 soru

11,321,657 cevap

34,767 kullanıcı

...