0 oy
737 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
2 ay var doguma.  Bu ay sonu  beni memlekete gönderecek yani götürecek yol uzun yolculuk çok tavsiye edilmiyor. Ama ağır ağırda olsa götürcem  diyor. Memlekette ailesinin yanında durmalı istiyor. Ben hiç istemiyorum defalarca  gitmicemi  söyledim ama nafile. Temmuz sonuna kadar o burda ben orda olacam bi izinde gelip gidecek. Ne yaptım ne ettiysem vazgeçiremedim. Gidicem ama bunu olur boyu başına kakcam dedim. Nasıl davranmalıyım vicdanına işlesin istiyorum.

32 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşin  çok  bencil  hem  uzun  yol  tavsiye  edilmiyor  hiç  mi düşünmüyor  acaba  allh  korusun  bi anda  suyun  gelse  yolda  ne olacak   onlar gelsin  yada senin annen gelsin  doğuma  birde  korana  var  bunlar  herkesi  bebek  görmeye  davet  eder  Eşin  gerçekten  çok  mantıksız  davranıyor  sen onu  doktor la  konustur  canım  aklını  başına alsın  yoksa  cehennem yaşatır sana orda  
-Reklam-
0 oy
(3,044 puan) tarafından
Sen bizi sevmiyorsun bebeğimi de beni de başından savuyorsun de canım. Burdan yürü direk en iyi öyle vicdan yapar. 
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Sizin annenizi istemediğini yazmışsınız yorum da insan böyle durumlarda sadece kendi annesinin yanında rahat edebilir ayrıca hayvanları ve tarlaları varsa size bakmazlar birde laf söylerler yatıyor birde buna bakıyoruz felan diye lohusaliginiz zehir olur inanın
0 oy
tarafından
Kusura bakmada eşin ne seni nede aileni önemseyip değer vermiyor hadi sizi geçtim yolda şu gelse ne olacak insan bunu bir düşünür böyle bir saçmalık mı var doğum yapacak olan sensin bebeğin bir süre toparlamasi gerekiyor başkasının evinde asla rahat edemiyceksn hala pes ettim diyosn 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Ailen yokmu evinde insan rahat eder niye sırf baksınlar diye seni yolluyor ki 
0 oy
(48,642 puan) tarafından
ne desek bos kendi ailenin yanina gitsen
0 oy
tarafından
canim ailesi cok istiyorsa yanina gelsin hamile halinle seni baksinlar diye milletin ayagina mi gidiceksin ayy bu erkekler bazen hic insanliktan anlamiyor yaa
0 oy
(24 puan) tarafından
Ben yanlış mı anladım senin doğumunu kendi annesigilin yanında orda mı olmasını istiyor doğruysa kafayı yemiş 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Senin kararına saygı duymalı gitme gitmek zorunda değildin sürükleyecek değil ya
0 oy
(389 puan) tarafından
Offf yaa keşke hiç gitmesen lahusalikta seni bitirirler yok sütün gelmiyor bilmem sütün yetmiyor daha neler neler Allah yardımcın olsun
(1,501 puan) tarafından
Ay evet bi de o var psikolojime ye etmiş 2 ay oldu doğuralı kvdemi görünce taşan sütüm bile kesiliyo sütün az sütün az susmuyo çenesi 40 gün bu kadınların
0 oy
(148 puan) tarafından
Canım valla seçe seçe mi varıyorsunuz böyle anlayışsız bencil adamlara bugün okuduğum kaçıncı sinir bozucu post hamile hamile olurken çıldırıyorum sen bir de yaşıyorsun. Senin ailene neden saygı duyup aramıyor neden onun annesi senin anneni istemiyor gelmesin gitme diyor ve sende susup tamam mı diyorsun . Muhtemelen eşin asker anladığım kadarıyla benimde öyle bendimde ağustos sonu doğumum olacak ben seçtim doğuracağım yeri nasipse kimsede olmaz o bu demedi . Yani hiç mi söz hakkın yok neden ezdirdin kendini aileni çok saçma çok acı bir durum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 330 göst.
31 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 907 göst.
29 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
14 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nesrinsonmez (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.