0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
7 aylık bebeğim var ve dış çıkarma döneminde bu zamana kadar orucumu hep tuttum bi hamile iken tutamadım sürekli uyanıyor sabah çok erken kalkiyo :( üstelik migren hastasıyim bunlar tabiki bahane değil ama ben bu sene nasıl tutarım bilmiyorum çok istiyorum oruç tutmak hemde çok siz tutacak misiniz 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben tutarım artık. 2 sene tutmadım hamileydim emzirdim derken keşke tutsaydım bilemedim etraftakiler tutma deyince tutmadım. Şimdi 15 tane borç ödedim ramazana kadar 15 daha öderim inşallah 
(3,739 puan) tarafından
İnşallah canım :)
-Reklam-
0 oy
(181 puan) tarafından
bence direk tutamam diye dusunme birjac gun tut Allah sabrini.verir illa tutamaz fenalasirsan aralikli tutarsin bende dogum yaptigimda tutmamistm sonradan 15 gunu zor tuttum daha borcum var sonradan tutmakta daha zorlaniyosun
(3,739 puan) tarafından
Çok istiyorum tutmayı ramazan bambaşka huzur ve maneviyat çünkü
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Allah gücünü veriyordur canım. İnşallah zorlanmazsın. Sürekli tutmuşsun ne güzel. Bu seneyle beraber 3 yıl olacak tutmayalı borçlarıö birikti bu kış inşallah tutarım. 
(3,739 puan) tarafından
İnşallah canım benimde hamilelikten borcum var bu kış tutmayı düşünüyorum bende günler kısa iken
(3,136 puan) tarafından
Aynen bende önümüzdeki kış inşallah tutacam. Geçtiğimiz kış için niyetlenmiştim hamileyim diye tutamadım. Bu ramazandan bir hafta önce de doğumum olacağı için tutma imkanım hiç yok
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Geçen sene hem emziriyordum hem de hamileydim tuttum ama bu sene galiba tutamiycam bebeğim 2 aylık ve sütüm çok az bu bahane değil biliyorum ama mecbur 
(3,739 puan) tarafından
Bebeğini düşünmek durumundasin canım bir yerde dr

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde Karakiz1515 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 295 göst.
0 oy
7 cevap 121 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (256 puan) tarafından soruldu

379,331 soru