0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Ne güzel bişey kızlar 2 gündür bebem ne zaman aglasa  gogsumden  sut  akio allahın isine  bakin ne guzel:)

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne güzel Rabbim ne kadar buyuk
-Reklam-
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Sütün çok demek ki nazar edersin deme kimseye 
0 oy
(64 puan) tarafından
Sanırım çocukla meme arasındaki bağ buyuk kızım çok düşkündü her agladiginda göğüslerim sızlardi küçük kızımda öyle değil sadce dolunca sızlıyor ve emmekten nefret ediyor zor emziriyirum 6 aylık 6 aydır şekilden şekile giriyorum emsin diye 
(37 puan) tarafından
Ah ah ne çiledir  çok iyi bilirim Allah yardımcin olsun canim
(64 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bende olmuyor nedennnn ?
0 oy
tarafından
Evet bebek acikinca göğüslerin sızlar ve akar benimki öyle olunca hemen hazirola geçiyorum 
0 oy
(3,282 puan) tarafından

Bende olmuyo oğlumda emmek istemiyo zaten tutmuyo artık göğsümü çok üzülüyorum:(

0 oy
tarafından
Evet benimde öyle olur ne zaman açıksa süt akar Allahım hiçbir yavruyu annesinden ayirmasin
0 oy
(544 puan) tarafından

Benim ilk aylar oluyordu bide bebeğime böyle aşkla bakarken gogsumden kendiliğinden süt akmaya başlıyordu:'( şuan 8 aylık oldu artık öyle olmuyo :(

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Hamile olmadigim halde gogsum sizladi postunu okuyunca 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Oyle olurmus zatn acıkınca sut akar derdi annem oylede oluyor vlla kc kere denk geldim 
0 oy
tarafından
8 aylık kızım.  Gündüz fazla uyuyunca yada gece uyanmayınca gogsum sizliyo . Allahım hikmeti işte 
0 oy
(1,466 puan) tarafından
:) :):):):):)

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 245 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eminebbk (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 229 göst.
0 oy
16 cevap 658 göst.
0 oy
2 cevap 40 göst.
4 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu

379,230 soru

11,351,823 cevap

34,822 kullanıcı

...