+1 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından
Kızıyorum kendime sinirleniyorum  ağlıyorum sonra uyudumuda kendimi kötü hissedip ona sinirlendiğim için ağlıyorum yani sinirleniyorum derken kendi kendiem uyutmaya çalışırken off off oyy diye yeter uyu artık diye sizce bu ben kötü annemiyim şuan yine ağlıyorum  sakinleşsin diye herşeyi yapıyorum  olmayınca sinirleniyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Bunu yaşamayan anne yoktur bence ya. 
(89 puan) tarafından
Kötü bir şey yapmıyorum değilmi
(7,791 puan) tarafından
İyi bi şey değil ama robot degiliz ki kuzum.
Bak ben hep hamileyken sakin olcam derdim hamileligim agir stres sinir üzüntüyle gecti ve zaten zordu da.. kolik bi bebegim oldu.
Esimle asls tartismicsm çocuğun yanında en azindan sesimi yukseltmicem derdim ben yukseltmesem kocam olcak yukseltir coj şükür ki bagirmayi oyun gibi ogrettim cocuga da pek korkmuyo...  
E bazen bunyem yoruluyo yada hasta oluyorum yeter be uyu diye kızıyorum bende sesim yukseliyo köpek gibi pisman oluyorum sonra ama ben de insanım. Hatalarımla büyütüyorum kizimi inşallah o daha az hata yapacak kendi cocuklarinda.
Evet iyi bi sey değil önüne gecmek gerek ama bu seni kötü anne yapmaz bence. Çünkü o pismanlik bile iyi niyetin gostergesi ...
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Yok kuzum bizde insanız illaki bazen bizde yorulup yeter uyu dediğimiz oluyor yeterki çok yüksek sesle bağırıp korkutma. 
(89 puan) tarafından
Yok ben sinirlendikçe öpüyorum kendisini
(48,531 puan) tarafından
Sibosum nasilsin kuzucuk
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Hepimiz bunları yaşıyoruz. Bu kötü bi anne olduğumuzu göstermez, bizde insanız. Sinirlerimiz bozulabiliyor. 
0 oy
tarafından
Bende çok yaşadım ve çok da kendime laf ettim . Ama vücudumuz gerkcekten çok yoruluyo tüm yük bizde Allah affetsin bizi çocuklarımız inşallah hissetmemistir
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bunun iyi ya da kötü annelikle bir ilgisi yok hepimizin başına gelen bir şey.Ben sinirden oturup,ağladığını bilirim
0 oy
tarafından
Çok normal dovmuyorsun sonuçta aslında böyle düşün iyi anne olduğunu gosterir
0 oy
(695 puan) tarafından
Doğru diyemem ama sabır taşıda değilsin 
0 oy
(48,531 puan) tarafından
Anneyiz robot değil buyudugunde gor kizinca gece vicdan dan uyuyamiyo insan ☺️☺️ annelik boyle bişey
0 oy
(119,168 puan) tarafından
bunu herkez yapmistir
0 oy
(365 puan) tarafından

Ah canım benim sen mükemmel bi annesin ama bizim de süper güçlerimiz yok yoruluyoruz önemli olan yeniden toparlanmak iyiyim demek herşeyin geçeceğini düşünmek bi geçici süreç olduğunu hep kendine hatırlat Annelik ‘yeterince iyi annelik’ üzerine kurulmalı. Yeterince iyi annelik, bebeğinin ihtiyaçlarını olabildiğince giderebilmek gideremediği bazı ufak anlarda yetersizlik, eksiklik duygularına kapılmadan bebeğinin bir sonraki ihtiyacı için orada tekrar hazır olabilmektir. Bunu bir strese dönüştürmemeli. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 227 göst.
0 oy
12 cevap 194 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 658 göst.
0 oy
4 cevap 55 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eminebbk (89 puan) tarafından soruldu

378,426 soru