0 oy
1,045 göst.
Diğer kategorisinde (1,019 puan) tarafından

Ben bi kere yorganımın pembe tonu çok güzel diye ağlamıştım :D:D 

Eşim de o ani videoya almış :D

53 Cevaplar

0 oy
(15 puan) tarafından

Canim tavuk istemişti o gunde ilk sokaga çıkma yasagi gelmisti esim çıkamadı almaya bide üstüne reklamlarda tavuk cikmazmi oturup ağlamıştım tavuk yemek istiyorum diye:D tabi ertesi gun acısını cikarttim :)

(1,019 puan) tarafından
Ohh afiyet olsun cnm  :)
(15 puan) tarafından
Sagolasin canim;)
-Reklam-
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Hiç ben öyle ağlaamadım ya galiba tam hatırlamıyorum ama he bi kez eşimin gömleğini ütülerken niye ben ütülüyorum diye ağlamıştım hahaha ama eşim bunu hala bilmez :D:silly:

(1,019 puan) tarafından
Hahahahhaa  haklısın ya bırak kocan ütülesin  :))
(3,156 puan) tarafından
Sonrası hep eşim ütüledi zaten hahahaja :)
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Migdem bulanıyor diyerek yemek yemeğe devam etmiştim fazla kacirdigimin farkındaydım yine de kendimi zorluyordum yemek için aç da değildim. Eşim yeter kusucaksin dedi. Benden yemeği mi kaciriyorsun iki lokmanın lafını mi yapıyorsun diue iki saat ağladım gün boyu da konusmadim. Oysa adam hakliydi.
(1,019 puan) tarafından
Hahahahaha  adamlar neler çekmiş ya yazık  :))
0 oy
(10,757 puan) tarafından
Bemde o zamanlar pınarın büyüdüm büyüdüm diye bir reklamı vardı bir kız cocugu ona cok ağlıyordum. Kızıma hamileydim oradakı cocugu cok begeniyordum =) 
(1,019 puan) tarafından
Analık işte napcan   :)))
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Aslan kral animasyonuna ağlamıştım. Bi kere de eltimler avm ye gidiyordu kaynanamı aradı bizim arabayı da alıp gittiler, beni çağırmadılar diye akşama kadar ağlamıştım. Sonra çiğ köfte söyleyip yedim ve tüm sinirim geçmişti
(1,019 puan) tarafından
Ohh afiyet olsun  :)
0 oy
tarafından

ilk gebeligimde kola  icin aglamistim cunku esimle anlasma yapmistik icmicem diye. suan henuz aglamadim :D

(1,019 puan) tarafından
Ay bende dayanamıyorum ya ama eşim eve sokmuyor  :(
tarafından
benim aglamamim normal olmadigini anlayinca 3 ayda bir olmak kaydiyla ictim cnm ne bilim icenler var ama normalde de zararli yine sayili bir anlasma yap sende
0 oy
tarafından
Hic öyle şımarmadim bence bunlar hamilelikten değil fazla şimarmaktan gelir 
(783 puan) tarafından
Ne alaka bazen insan hormonlardan duygularina hakim olamiyor. Sen hakim oluyorsan o senin iraden
(1,019 puan) tarafından
Sanmıyorum şımarma ile alakası yok tamamen hormonal...
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Canim tavuk pilav cekmisti esim yarim saat gec getirdi diye aglaya aglaya yemistimmm simdi güluyorum o halimeee :):)
(1,019 puan) tarafından
Ahahhahaa  :)
0 oy
tarafından
Hep üzüntüden ağladım/ ağlattılar sağolsunlar 
(1,019 puan) tarafından
Canım benim yaa  :-(
0 oy
(658 puan) tarafından
Bende eşim saçını yıkıyor diye tartışmıştım ağlamıştım çok komik ama her gün yıkıyordu sinir olmuştum 
(1,019 puan) tarafından
Kız bırak adam yıkasın  :)) sonra pissin diye ağlardın:))
(658 puan) tarafından
Psikolojiye baksana şuan çok komik geliyor
0 oy
(409 puan) tarafından
Kar yağıyordu sokaktaki kedileri eve toplamıştı yeni doğum yapmıştı kedi durdum birde kediler için ağladım onlar soğukta donar diye
(1,019 puan) tarafından
Yaaa ben hala üzülürüm ağlarım:)
0 oy
(747 puan) tarafından

Çay koymuştum net 1 saat demlenmişti.Bardağa doldurunca ufak çay parçalarıda bardağa girdi eşimde aşkım çay çökmedi mi diye sordu bende 1 saat önce demledim çöktü tabii beğenmiyorsan birdaha kendin yap deyip odama geçtim Hönküre hönküre ağladım iç iç çeke çeke ağladım öyle böyle değil:DGaribim gelip özür diledi sarıldı:D

(1,019 puan) tarafından
Kız aynı bensin valla.. bir defasında eşim yaptığım yemekten az yedi yedi kavga çıkarıp ağlamıştım:)
(747 puan) tarafından
:D yine iyimişsin ben adam beni sevmek istedi burnumu yanağımı sıktı diye oturup ağladım :D Ayy  25 haftalık hamileyim adam hâlâ çekiyor bi doğuraydın rahat edeydim diyor :D
(1,019 puan) tarafından
Aynen valla bana da öyle diyor :))
(747 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun :)
0 oy
tarafından
Ankaradan Trabzona yerleştiğimde çok sıcak burası çok nemli diye ağlamıştım hüngür hüngür hem de kaç kere 
(1,019 puan) tarafından
Hahahaha yerim ya :)
0 oy
tarafından

Hafta hafta gebelik vardi YouTube de ordaki videoya aglardim her haftaya aglardim.:D

(1,019 puan) tarafından
Kıyamam ya :)))
0 oy
(69 puan) tarafından
Daha az önce ağladım boşa demeyeyim de ne biliyim 5 ve 8 yaşında iki çocuğum var pazartesi günü onları annemlere bırakıp hastaneye yatıcam salı sezeryanım var çok ağlıyorum onlar için düşkünler ikisi de bana seni çok özleyeceğiz diyorlar onların yanında gülüyorum belli etmiyorum ama gizli gizli ağlıyorum hep pazartesi çok ağlarım biliyorum yaa 
(1,019 puan) tarafından
Kız buna ben bile ağladım şuan ya :( Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah..
(69 puan) tarafından
Amin sağol canım tek istediğim o zaten
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hıc agladımı bılmıyorum valla allah var ☺️
(1,019 puan) tarafından
Oh ne guzel valla :) Allah aglatmasin kuzum♥️
(4,061 puan) tarafından
Kız hamileyken bir kere agalamdım kızım dogdugundan beri en ufak seyde aglıyorm cok tuaf ☺️
0 oy
tarafından
Genelde ağlarım 
(1,019 puan) tarafından
Ikinci ben :)
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Örgüm söküldü diye aglamistim 
(1,019 puan) tarafından
Emeğin sonuçta normal :)))
0 oy
(12,509 puan) tarafından
Garip biseye ağlamadım ya hic sma seninki süpermiş ahahhaa
(1,019 puan) tarafından
Aklıma.geldikce gülüyorum ya  ne saçma:))))
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Eşim sigara külünü masanın üstüne döktü diye yarım saat felan ağladim
(1,019 puan) tarafından
Bi üff yapsaydın kız niye ağladın  :)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 544 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 761 göst.
0 oy