0 oy
1,048 göst.
Diğer kategorisinde (1,019 puan) tarafından

Ben bi kere yorganımın pembe tonu çok güzel diye ağlamıştım :D:D 

Eşim de o ani videoya almış :D

53 Cevaplar

+2 oy
(1,320 puan) tarafından
Dolapta olan bir yiyeceği , yiyebilir miyim diye sormuştu kocam , ona ağlamıştım niye soruyor diye 
(1,019 puan) tarafından
Kafasına gecirseydin al ye ne diye soruyon  ☺
(12,510 puan) tarafından
Puhahahaha
-Reklam-
+2 oy
(280 puan) tarafından
Salatalik aldik marketten o salataliga bakip bakip küçükken salataligi koparip yerdik  dalindan kıymetini bilememisim o salatalığın die agladm :)
(1,019 puan) tarafından
Yaa kıyamam kız bende eskileri düşünürüm hep normalde de hamilelikte te beni etkiler valla.
(280 puan) tarafından
Esim her agladigimda gülüodu buna mi agliosn die oda duygulanmsti :) annem babam yaşlanıo die agliorm bu günlerde bak yine duygulancam kiz  neyse:)
(1,019 puan) tarafından
Ayy geçecek geçecek az sabır..  :)
+1 oy
(1,533 puan) tarafından
Reklamlara agliyordum cocuklar mutlu oluyor diye:D
(1,019 puan) tarafından
Ahahhahaa  kız insan sevinir ona  :))
(1,533 puan) tarafından
Mutlular diye mutluluktan agliyordum ne tuhaf ya:-)
+1 oy
(260 puan) tarafından
Kaşarlı yumurtanın kaşarı sararmış ilk gebeligimde hunharca ağlamıştım Allah'ım ne salakça şükür bunda öyle şeylerim yok
(1,019 puan) tarafından
Kıyamam kız  :)
(260 puan) tarafından
Sanki hasta olmuş tövbe yarabbim oluyor demekki ;))))
(1,019 puan) tarafından
Ben nelere ağladım bi bilsen  :))
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Eşinin akrabaları evime gelmiyor diye ağladım sa.lak miyim neyim 
(1,019 puan) tarafından
Bende annem ablama gitti bana gelmedi diye ağlamıştım:)))  

Senin sevinmen lazim bırak gelmesinler..  :-D
(6,136 puan) tarafından
Öyle ay bebeğim 6 aylıkken anladım sutumden ettiler hakkımı helal etmiyorum
(1,019 puan) tarafından
Etme valla böyle insanlara..
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Belgesel izlerken aslan ceylanı yakalayıp yemişti hüngür hüngür ağlamıştım :) 
(1,019 puan) tarafından
Bak buna bende ağlarım:(
0 oy
(5,220 puan) tarafından

eşimin iş kıyafetlerini ütülerken birden hüngür hüngür ağlamıştım hiçbişey yokken üstelik  başkada var ama en şapşik favori ağlamam bu hahahh:D

(1,019 puan) tarafından
Ya bende daha neler neler var da utanıyorum anlatmaya hala öyleyim kız gece aklıma neler geliyor ağlıyorum eşim korkarak uyanıyor noldu diye :-D
(5,220 puan) tarafından
kız bide bu ilk zamanlardı şimdi son ayımdayım yine bi duygusallık bi rezillik anlatamam bende hahahha
(1,019 puan) tarafından
Bende bende 36 dayım şuan geçen şeye ağladım. Yigenimin saçını kestirmiş ablam gece aklıma geldi agaldim ne alakaysa saç bu kesilir tabi ama bana çok koydu  :-D
(5,220 puan) tarafından
bende 34+4üm valla yazık bize :D
(1,019 puan) tarafından
Gececekkk:)))
0 oy
(119,086 puan) tarafından

duvarda kelebek vardi bunun omru neden 1 gun yazik degilmi yasamak onunda hakki diye hickirarak aglamsitim :'(

(1,019 puan) tarafından
Kizzz ona ben normalde de ağlarım:))
(7,791 puan) tarafından
Denedim bi gun dehil kiz bizim evde hinkelenek vardi 3-5 gun evde gordum bn onu duvarda kovalamac oynardik :D olusunu fln da gormedim evde o bi gun yalan yani araştırmıştım da  bi ay mi neymiş aslinda unuttumoyle bi seydi
(1,019 puan) tarafından
Hahahaha:))
0 oy
tarafından

Eşim gece 12 de yaptığım kısirı yemedi diye ağlmıştım:D

(1,019 puan) tarafından
Kafasından aşağı  dökseydin  ne demek yemiyor  :-D
0 oy
(5,293 puan) tarafından
Kaynanamlardaydık orda kalacaktık kaynnam ismini vermim de işte meyve doğur yordu eşim istersen git yat yok dedım uykun varsa yat dedı ben gelyom dedı odaya geçtim ama nasıl ağlıyrom ben meyve yıyecem nasıl git uyu dersın ayy eşim sadece uykun var sa gıt yat demişm ne dedmişim dedı bi güldü :))) 
(1,019 puan) tarafından
Hahahahhaa kizz senin zoruna gitmis haklısın ama  :-D
(7,791 puan) tarafından
Buna cok güldüm
(5,293 puan) tarafından
Aynen vala eşim iyi niyetle yorgunsun demiş yat dye ben gece çok ağlamıştım yaaa
0 oy
tarafından

Dizilere ağlıyordum reklamlara ağlıyordum Esra Erol da millet birbirine kavuşunca ağlıyordum normal de de duygusalım zaten hamileyken çok beterdi :D

(1,019 puan) tarafından
Bende normalde çok duygusalım şimdi 2 ye katlandı eşim dün laf arasında diyo ki ah bu 9 ay ne çektim bi ben bi Allah bilir  :)))))
0 oy
tarafından
Çizgi-film e ağlamıştım onunla zirvede bıraktım ")) 
(1,019 puan) tarafından
Hahaha  ne oldu da agaldin kız:) kedi fareyi mi yedi yoksa  :))
tarafından
Yok prenses sofia vardı o zaman uzay kardeşleri bunu dışladı babalar gününde sen bilmezsin sen yapamazsın diye oda oturdu ağladı babam burada olsaydı keşke diye bende bi ağladım salya sümük hastanelik oldum "D hahahah o gün bu gün dur cizgfilme bakmam ")
0 oy
(17,646 puan) tarafından
:D komşum balkonuma su dökmüştü yani yıkarken kendi balkonundan emeğim boşa gitti yaaa diye ağlamıştım azhshshhshsshhshs
(1,019 puan) tarafından
Yaaa kıyamam  :))
(17,646 puan) tarafından
:D balkon temiz olunca çok mutlu oluyorumda
(1,019 puan) tarafından
Benimkini b..k götürüyor eşime hafta sonu temizletcem  :)))
(17,646 puan) tarafından
:D ahahah temizlet
0 oy
tarafından
Çorbam neden güzel olmuyor diye ağlamıştım bir buçuk saat hiç susmadim
(1,019 puan) tarafından
Kıyamam sana. Ama eminim güzeldir o çorba sana kötü gelmiştir  :)
tarafından
Şimdi güzel geliyor canım çok şükür o zaman yeniydi zaten herşey kokuyor yiyemiyorum içemiyorum bunalmisim birisi kahvaltı hazırlamış en sevdiğim şeyleri yapıp paylaşmış bende kahvalti yiyecek hal mide yok görünce çok üzülmüştüm ben beceriksiz miyim falan diye :)
(1,019 puan) tarafından
Ay o dönem benim de psikoljim bozulmustu yolda gezen insanları görünce balkonda oturur agaldim ben niye hastayım diye şimdi eve girmiyorum :))))
0 oy
tarafından

Vallahi bu postu ben açacaktım bugün :D

Hamileligimde ağladığım en en saçma sey yakin iki komşum var surekli gider gelirdik ben hamileyken eltim bu iki komşumu oturmaya davet etmisi hatta arkadaşımın biri eltimle brn konuşmuyorum diye  gitmeyecekti ben zorla ikna ettim  eltimle karşılıklı dairelerde oturuyoruz onların geldigini duyunca hunharca ağlamıştım benimle artık konusmayacaklar diye :D eşim sarılıyor soruyor neden agliyorsun diye söyleyememiştim :D şu an o halime kahkaha atıyorum deliymisim ben kız :D

(1,019 puan) tarafından
Açsaydın cnm nolacak  :))

Bende böyle şeylere çok ağlamıştım  ya  :))
0 oy
(808 puan) tarafından
Ben hiç saçma şeye aglayamadim saolsilunlar her animi zehir ettiler
(1,019 puan) tarafından
Ayy Allah öylelerini bildiği gibi yapsın...
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Dün eşim erken geldi. Öyle boğuşurken gülme krizine girdim sonra bacağıma vurdu. Çok acımadı ama ben ağlamaya başladım oturdu karşıma o da ağladı :D(25+5)
(1,019 puan) tarafından
Kizzzz o niye ağlıyor ahahhahaa :))))
(1,352 puan) tarafından
Vurduğu için djdjsjsjejdj
tarafından
:D kahkaha attım
0 oy
(259 puan) tarafından
Ben hiç öyle bişey yaşamadım ki :))
(1,019 puan) tarafından
Ayy ben en dibi yaşadım hala da yaşıyorum..  iyi , kötü..
(259 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun:)))))
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Gargamel şirinleri rahat bırakmıyor diye çok ağladım Gargamel bi yazdığıma benziyordu da :)))) 
(1,019 puan) tarafından
Hahaha:)) ulan gargamelll...
(1,066 puan) tarafından
:)) ay bide o tom yok mu jeryyi bi rahat bırakması düşmedi yakasındannn pis Tom :))
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Saçma i şey hatırlamadım da ters giden ya da hoşuma gitmeyen bir şeyde aşırı tepki veriyorum tecrübeli bazı kadınlar sanki hamilelik yaşamamışlar gibi çok şaşırıyorlar tepkilerime yani o sıralar çok ağlıyorum.
(1,019 puan) tarafından
Inan o aşırı tepki bende de vardı özellikle sınır..  baktım bebeğe de bana da zarar veriyor amann dedim..

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 548 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 764 göst.
0 oy
24 cevap 240 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 444 göst.

378,096 soru