0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Hadin bakalm ¿¿¿  

Edit=Herşeye :D

Adam başını telefona bi egse beş dakika sen niye benimle ilgilenmiyosun:ermm:adamda ne yapacağını şaşırdı artık :kissing:

25 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bizim balkona guvercin geliyo surekli esim de ona yem filan veriyo gecen tutmus seviyo opuyo guvercini guzelim benim dedi optu. Oturdum agladim hani tek guzelin bendim diye
(1,505 puan) tarafından
Hahahahahaha yıkıldım deliiiii:D
tarafından
:((( aklima geldikce de uzuluyorum :D
-Reklam-
+1 oy
(2,350 puan) tarafından
Devlet bahçeli hastalanmisti ona ağlayıp eşime çok kızmıştım adam hastalandı sen hicmi üzülmuyorsun diye
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
(1,505 puan) tarafından
Amaaannn adam neye uğradığıni sasirmistir:D
(2,350 puan) tarafından
Şaşırdı kaldı ama çok gülmüştü bide küsüp ona ağlamıştım
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Sen neden bana muz almadın diye trip atmıştım söylemedin ki demişti ben söyledikten sonra alma demiştim muz ya bu muz demişti ertesi gün hem çiçek hem muz alıp gelmişti 
(1,505 puan) tarafından
Hahahahahaha hem söyleme hem trip at iyimi
(4,698 puan) tarafından
Çok kötüydü ya uyuyamıyordum sen ben uyuyamazken ne güzel uyuyorsun hayatta senin gibi olmak varmış demiştim hemde gece 3 te adam uyurken hemen kalktı aşkım gel sen yat ben seni uyutucam demişti çok fena günlerdi
0 oy
tarafından

Linç yemek istemiyorum.  :D

(1,505 puan) tarafından
Hahahahahaha niye kiz
tarafından
1 haftada adama bin lira ceza geldi anahtarı elimden aldı diye trip atıp anahtarı geri aldım.    Duygu sömürüsü yaptım
(1,505 puan) tarafından
Hm araba sendemiydi ceza yediğinde bak bak uste çıkan gene sen ;D
tarafından
Evet bendeydi.   Gezmeye gitmiştik arkadaşlar la
0 oy
(872 puan) tarafından
Gece niye benim yastığıma yattın diye sabah kahvaltıda ağladım
(2,523 puan) tarafından
Ahahah ne güldüm buna ya :D
(1,505 puan) tarafından
Ay allahım nedir bu yaptıklarımız :Sen bile bazen şaşıyorum yaptiklarima
0 oy
tarafından
Dedesiyle babaannesi bizde kalmıştı bu adamlar ne zaman gidecek diye kızmıştım 
(1,505 puan) tarafından
Ay allahım ama bazen insan kaldıramıyor tabi rahatlığa almistik:D
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Çiğ köfte almayı unutmuştu bende oturup ağlamıştım :D
(1,505 puan) tarafından
Aha bitane de karşında:D
(2,523 puan) tarafından
Ahh şu hormonlar ne hale sokmuş bizi :D

Adamlarda iyi dayanmış :D
0 oy
(267 puan) tarafından

Ben ekmek almadan işe gittiği için ağlamıştım, halbuki ekmek yemiyordum :D

(1,505 puan) tarafından
Vala adamlar bazen iyi dayanıyor diyorum bu tribimize:D
(267 puan) tarafından
Hahaha olucak o kadar içimizde yavrularını taşıyoruz kolaysa onlar taşısın :D
0 oy
tarafından
Ona nefes aldığı için bile trip atasım geliyor da Filmde küçük bebeğin annesi kanserdi olucekti bebeğini bırakıp olucek diye hüngür hüngür ağlamıştım ama öyle böyle değil şuan bile gözlerim doldu ayyy o aglayis seklime gulesim filme aglayasim geliyor şuan
(1,505 puan) tarafından
Nefes aldığı için trip atmak nedir kurban olduğum ahhh bu hormonlar ne hale getirdi bizi:D
tarafından
Hakediyor canım o şuan geçen gün söylediği bişey aklıma geldi o kadar sinirlendim ki
(1,505 puan) tarafından
Hm ozaman haklisin nefes bile aldirma fitil fitil getir burnundan:D
0 oy
tarafından
Herşeye atıyorum genelde

Mesela en son ben tuvalete gidince neden gelip bakmıyosun iyimiyim diye attım dün akşam
(2,523 puan) tarafından
Ahahha yaa yorumlara çıldırdım :D
(1,505 puan) tarafından
Hahahahahaha vala buda ben bayilsam düşsem ne olacak diyom:D
tarafından
Daha ne saçmalıklar vardır unuttuğum Allah bilir :D
0 oy
tarafından
Eşime değil de kaynanam bağıra bağıra ağlamıştım eltisine gitmişti arayıp beni neden çağırmadııııığğğn diye böğürmüştüm ağlaya ağlaya annem sen sevmiyorsun onu diye çağırmadım emire söyle getirsin seni de demişti doğru annem sevmiyordum diye kapatmıştım telefonu sevmediğim sonradan aklıma gelmşlti inan anlattıkça utanıyorum hala
(1,505 puan) tarafından
Ay yarrabim ya vala dur bakalm daha neler duycaz:D
0 oy
tarafından

Aman aman ben kocama trip atsam o bana iki katını atıyor uğraşamam ben onlaaa 

Hamile değilim ama sabah beni öpmeden gittin diye trip atasım var bugün :D

(1,505 puan) tarafından
Hahahahahaha aklina gelmişken yap bunu:D
0 oy
tarafından

Portakal istedim yazin ortasinda nerden buluyum dedi sen beni de bu cocugu da istemiyosn diye aglamistim snra birsürü hal gezip bulmustu :D

(1,505 puan) tarafından
Ay allahım ya;D
0 oy
(65 puan) tarafından

Beğenmiyorsun beni artık :D

(1,505 puan) tarafından
En basit örnek:D
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Mhrs sfremi sordum bir dk bekle dedi tekrar sordum dur dedi yine sordum ya bi beklesene dedi azarladi ve agladim shshahha cok aptalca :)))
0 oy
(866 puan) tarafından
İlk haftalar tabi malum her şeyden migdem bulaniyor banyo yapmıştı sen şampuan mi kullandin diye kızmıştım
(1,505 puan) tarafından
Ay vala yıkıldım şu cvplara ya vala adamlar iyi dayanıyor bize
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kendi tabağindan yemeyi  çatalla bana uzatdi yemem için yemeye çalişirken geri cekti kendi ağzina koydu  baya kusup aglamistm:)şaka yapmişda neden oyle davraniğimi nalamiyorm hàla
(1,505 puan) tarafından
Ah bu hormonlar ne hale getirdi bizi ::D
0 oy
tarafından
Sabah işe gidecek gece yatıp uyudu bende son aylarda karnım cokbuyudugu için uyuyamıyordm sabaha kadar uyuyamadigim için sabah ona kızıp ağlamıştım o da beni susturmaya çalışmaktan işe geç kalmıştı :D
(1,505 puan) tarafından
Vala ama napalm zaten karın burunda gece yatilmiyor ne kalkabiliyosun ne bisey o sinirle onu kalktığına pişman etmişsin :D
0 oy
(395 puan) tarafından

Bende zeytinli makarna için ağlamıştım evde zeytin yok diye evde kaşar peynir kaymak herşey vardı insanların evinde zeytin var bizim yok diye bayağı ağlamıştım sonra annemi falan çağırmıştık beni okusun diye çarpıldıgımı düşünmüşlerdi hamileymişim :):)

(1,505 puan) tarafından
Ayyyyyy yarildimmmm herkeste var bizde niye yok koca şimdi cildirmistir ama alttan alttan da ne yapsın gene alttan almıştır
(395 puan) tarafından
Olay bayağı büyümüştü işte herkes hasta olduğumu falan düşündü tüm akrabalarım gelmek istediler çarpıldım falan sanıp ama sonra zeytin alınca düzelmiştim bukadar abartmasalardı iyiydi
(1,505 puan) tarafından
Hahahahahaha allah iyiliğini versin inşallah bende gemlikteyim tam zeytin yeri eşime ddiyorum istediğim gibi zeytin bulamiyosun bende yeşil seviyorum ya ekşi ekşi
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bende herşeye trip attım en çokta ortalığı dagittigina çünkü ben yapamiyordum oda tam tersi dağıtıyordu:)))
(1,505 puan) tarafından
Onu hiç sorma bizde suan oyleyiz eşim 1 hafta raporlu  bende rahatsızım heryer dağınık ve ben cildiracam

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 764 göst.
0 oy
53 cevap 1,049 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 548 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 301 göst.

378,248 soru