0 oy
866 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar merhaba dün gece burda yanlışlıkla korkunç bir posta girdim bı tane hanım ablamiz  hiç uyuyamadım lütfen burda böyle paylaşımlar yapmayın . Şimdi diyeceksiniz ki mecbur değilsiniz onu okumaya ya da o posta girmeye ama napalim girsek suç girmesek suç burda böyle şeyler paylaşilmasin kimse kimseye onun derdini burda bulamaz.

32 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
kesinlikle haklisin bende sinir oldum insan korkuyor ne diye yaziyosunj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onu paylasma bunu paylasma napacaksa bu millet 
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Gece bende çok korktum ondan ya tuvalete felan kalkmadim Allah'tan bebem sabaha kadar uyudu mama derdim yoktu 
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Valla bende okudum merak edip girdim gece kesin korkarım etkisinde kalıyorum :(((
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Doğru diyo bende okudum gece su içmeye bile korkudan kalkmadm
0 oy
(6,918 puan) tarafından
Dün gece konuştuk bu konuyu kapattık açmayalım birdaha ama yine geldi aklima  
0 oy
(591 puan) tarafından
Ben görmedım o postu ya merakta ettim he 
0 oy
(847 puan) tarafından
Arkadaşım Nasılki  yataktan  düstüm napabilirim yada kaynanam laf soktu ne diyebilirim Kocam Laf söyledi napsam ki diye acılan postlar normalse insanların basına gelen gerek karabasan gerek korkunc paranormal olaylar icin Tavsiye fikir Postlarî da normal. Kadın korkmus acaba napayım niye böyle oldu diyor. Biri diyor ayetel kürsi oku 7 defa Korkun hafifler. Kadın posttan once bunu bilmiyordu okudu ogrendi uyguladı rahatladı.  Yada basıma bu geldi sizce neden. Biri yazior Korkma bu uyku felci sana zarar vermez. Kisi rahatlıyor.  Acık açık cocuga anlatır gibi anlattım umarım anlarsın. Haa zaten postun baslıgına korkan girmesin yaziyor. Sen kendini bilmez misin bacım Korkacagını bilmiyor musun da girip bide okuyorsun sonuna kadar. Basliga yazmasa amenna ama yazdigi halde girip okuyorsan O senin sorunun.  Sana mı kaldı insalara su postları acmayın yazmayin buraya  yiaaaaa demek. Kendine iradene hakim ol KORKAN GIRMESIN yazan postlara bakma Kafanda rahat olsun ;) 
0 oy
(784 puan) tarafından
Gece gordim ama bilerek girmedim. Cunku biliyorum basima gelecekleri ama sabah okudu. Insan ister istemez merak ediyor. Ama tercih ettim de baktim yani yasakdegil hak ettim yani. Korkuyormuyum evet aksam korkacak miyim evet. Yapacak bisey yok 
0 oy
(1,508 puan) tarafından
Ben hic posta girmedigim halde korktum. Aklima türlü seyler geliyo. Tektim evde. 7 aylik hamileyim 
0 oy
tarafından
Post açarken size mi soracak millet yok aşerdim niye yemek konuştun yok korktum niye in cin paylaştın yok midem bulandı niye şunu sordun açmayın zaren başlıkta yazıyo ben hiç bir midesi bulanan girmesin postuna girmem yanlışlıkla girsem bile hemn geri çıkarım
0 oy
(3,887 puan) tarafından
ben normalde korkmam ama dun okudugum bi postta ben de cok korktum , aslinda ruyamda gorurum diye korktum tam uyumak uzereydim o postu okudugumda

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 380 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 617 göst.
13 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 373 göst.
10 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Meryemserap (965 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 180 göst.