0 oy
863 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar merhaba dün gece burda yanlışlıkla korkunç bir posta girdim bı tane hanım ablamiz  hiç uyuyamadım lütfen burda böyle paylaşımlar yapmayın . Şimdi diyeceksiniz ki mecbur değilsiniz onu okumaya ya da o posta girmeye ama napalim girsek suç girmesek suç burda böyle şeyler paylaşilmasin kimse kimseye onun derdini burda bulamaz.

32 Cevaplar

+10 oy
(7,412 puan) tarafından
E sende niye okuduğunu tekrar ayrintili yazıyosun canim korkan yine korkacak.
(1,301 puan) tarafından
Haklısın canım ama dikkate alınsın diye yazdim
(48,785 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
(7,412 puan) tarafından
Olsun bence duzenle canim.posta girmeyen ler bunu okucak hic anlami yok. Kendin gibi baskalarinin korkmasina sebep olma.
Ikbalimmm❤
(1,301 puan) tarafından
Sildim kuzum o kısmı
(7,412 puan) tarafından
Saol canim biz yandik baskasi yanmasin:D
-Reklam-
+3 oy
tarafından

Girmek istemediğiniz postlara girmeyin sizde Allah Allah zorlamı sokuyorlar sizi.............

Yemek olunca aşerenler girmesin deniliyor.
Korkunç olunca bakmayın diyorlar.
Midesi bulanan bakmasın deniliyor.
Linçleyen gelmesin deniliyor
Hepsinin tersini yapan bir grup var burda yaptığınız şeyle karşidaki ni suçlamaya hakkınız yok.!!!! 
(1,778 puan) tarafından
Bu korku postlarıni seviyorum korkuyom ama meraktan yinede giriyom yaa off ☺️☺️
tarafından
Çok merak iyi degil  işte :)))
(1,778 puan) tarafından
Valla hiç iyi değil dün gece uyku girmedi gözüme ama yine görsem yine açar bakarım o derece haaha ☺️☺️
(69 puan) tarafından
Çok doğru konusmussun bende öyle postlar açıyorum üstüne basa basa diyorum korkanlar bakmasın iğne mi sokuyorlar  bakmayın kardeşim ha korkan girmesin kısmını yazmasalar sen haklısın ozmn birşey demem ben ha bakarsan o senin ve bakıp korkanlar in sorunu
(7,791 puan) tarafından
Cok gaklisin canim + saba yemek koymayin korku paylasmayin kaynanayi kotulemeyin esinleniliskinden banane eee ne yazcak millet
Okuyan özgürse yazanda özgür uyariyi veriyo nihayetinde
+2 oy
(48,785 puan) tarafından
sen niye detay verdin gormeyenlerde görsün korksun diye mi☺️☺️☺️
(1,301 puan) tarafından
O şahıs bunu okusun onun gibilerde bu postu dikkate alsın diye
(48,785 puan) tarafından
suan o postla bu post ayni içerikte senin postu gorup etkilenenlerde olur mutlaka
(7,412 puan) tarafından
Normalde hic korkmam bu tarz posttan ama  okuyunca icim  urperdi gece vakti. Bi ufak capli tirsma yasadim tam unuttum simdi gorunce gene tuhaf oldum yani. Allah muhafaza.
(1,301 puan) tarafından
Korkuttuysam seni özür dilerim kuzum ama gerçekten paylasilmamasi gerekiyor
(7,412 puan) tarafından
Estağfirullah canim ozur dilenecek bise yok. Dedigim gibi normalde korkmam ama ben bile korktum ve daha takıntılı korkan arkadaslae olabilir ayrinti vermemk lazim. Ben de yazmistim yorumumu duzelltim hemen.
+2 oy
tarafından
Sende merak edip giriyorsun okuyorsun sonra vay efendim niye paylaşıldı aman korkuyorlar bilmem ne . Okuma bacım yanlislikla girdiysen çok direk okumak zorunda değilsin ki . Ayrıca sen duanı et kalbini ferah tut hicbisey olmaz 
tarafından
Ne alaka admin madmin yaklaşık 1 aydır takılıyorum burda daha admin gormedim . Senin düşüncen yanlıştı onu anlattım ben sana ama sen işi cirkinlestirmeye başlıyorsun hiç sinirlenmek istemiyorum gece gece . Ben sana kudurmussun ondan girip yazıları okuyorsun demedim ama senin şu söylediğin kelime saçmalıktan başka bişey değil .
(1,301 puan) tarafından
On yargılı davranmak zorunda değilsiniz burda korkan var paylaşmasinlar kardeşim çok mu zor istemiyoruz yaaa bir tek şikayet eden ben değilim  in cin diyip durmasinlar Allah Allah
tarafından
Şimdi sana bir cevap yazıp o zaman girme yazıları okuma mecbur değilsin okumaya desem anlamayacksin muhabbet başa saricak . O yüzden haklısın canım seninle oynayamicam gece gece . Kendine iyi bak
(1,301 puan) tarafından
İstersen gel oynayalım tövbe estağfurullah ya gece gece güldürdün  hadi canım hadi byy
tarafından
Byyyy
0 oy
(119,561 puan) tarafından
yaa tek tirsmayan benmiyim ☺
(1,301 puan) tarafından
Kız vallaha ben korkuyorum yanımda sarilacak kocam da yok hamile halimle gece kaç kere uyandım Ayetel Kürsi okudum korkudan afedersin ama işemeye bile gidemedim
tarafından
Kız bacım başlıkta korkan girmesin yazıyor niye giriyon gözünü seveyim
(1,301 puan) tarafından
Kız yanlışlıkla girdim
(119,561 puan) tarafından
sjsjsjsjs girme bi daha
tarafından
Ben de korkmuyom ya :D
0 oy
tarafından
aynen öyle katılıyorum sana
(1,301 puan) tarafından
Demek ki bı tek ben değilmisim
0 oy
tarafından
Millet posta girmedi ama sen yazdın ne olduğunu ne anlamı kaldı ki 
(48,785 puan) tarafından
ben gördüm okudum o post sahibi de haksiz aslinda hoca nosu lazim deyip sorabilirdi detaylı anlatmış bu post sahibi de ayni bilgileri yazmış farkı kalmadı ikisinin
0 oy
(225 puan) tarafından
Ayy ona bende girdim sabaha kdr uyuyamadm gozumun onune geldi surekli hamileyim bide cok korkdum daha atlatamadm tuvalete gitsem arkama bakiyorm cok etkilendim geneldr korkan girmesin deniliyot ama bu sekilde post ilkkez gordum cok korkdm
(1,301 puan) tarafından
Valla aynı keza bende öyle eşim olsa eşimi uyandiracaktim oda yok yanimda
(225 puan) tarafından
Bizde meraklilar b+k var sanki giriyoruz :)
0 oy
(407 puan) tarafından
Aynen ya vla katiliyorm dün panik atak gcrdim ya allahm yarabbm yaaa
(407 puan) tarafından
Kiz agzm vrmiyo vala ewde tek kaliym ya:)))
tarafından
Üç harfli ile ilgili onu anladım da gerisi ne ben çok merak ederim öyle postları :D
(407 puan) tarafından
Allah seni ilişkiye gryomius rüyasında tövbe tövbe kız dedrtme ya ya korkuyo,mm:))
tarafından
Abowww kaç kaç :D
(407 puan) tarafından
Yaa ne kız allahn yaa :))kaçtım vala okudum korktum onu yazan korkmuş nasıl yazmış ya helaal y:))
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Tamam da kendinde yazmissin korkan girmesin adli post.korkma ihtimalin varsa neden giriyosun
(1,301 puan) tarafından
Ben burda detay verdim diye suçlu oldum ama postu paylaşan kişiye birşey denmedi ben dikkate alınsın diye yaptim
(3,101 puan) tarafından
Anliyorum seni canm.baslikta belirtmeden paylassa haklisin.bnde cok snir oluyorum oylesine.ama baslikta belirtiyorlarsa artik o bunu bile bile giren kisinin sorumlulugnda oluyor.en iyisi girmemek
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Empati yapmadan paylaşıyorlar, aynı şekilde yemek tarifi demiyorum bak yemek fotoğrafı atan insanlar da aynı şekilde. Empati yok
(1,301 puan) tarafından
Kesinlikle yok canım aseren girmesin diyorlar insanoğlu merakına yenik düşüp giriyor burası da özgür bir platform herkes istediği gibi posta girip çıkabilir ama bu uygulamanın adı da korkunç post paylaşın diye açılmadı yaaa sacmaaa
0 oy
tarafından
Valla aynısını bence yaşadım.  Devamını okumadım ama çok korktum . Gece su almaya bile kalkamadım.  Burda hamile var emziren var eşi gece çalışan var . Sanki biz burdan okuyup ufleyip cinlerini kaçıracaz
(1,301 puan) tarafından
Saçma ya birde orda bunları savunan arkadaşlarimiz var ya ahahahah
0 oy
(2,493 puan) tarafından
O kadar hak veriyorum ki sana. O başlığı görmek bile inanılmaz korkutuyor beni. Neden böyle bir şeyi anlatırlar anlamıyorum. Yalnız kalanlar var burda yazık yani.
(1,301 puan) tarafından
Kız eşim yanımda yok dün gece wcye gidemedim tuttum sabaha kadar hamile halimle nasıl korktum
(2,493 puan) tarafından
Bıkmadan usanmadan açıyorlar öyle post. İstemeyen bakmasın diyebilirler ama başlığı bile korkmama yetiyor
0 oy
tarafından
O post benimde aklıma geldi dun gece ya bende korkmstm valla
0 oy
(707 puan) tarafından
Cevabı kendin vermişsin zaten.Bakma ve okuma bu kadar basit.Bunlar insan hayatında olan şeyler.Cinlerin ve diğer varlıkların olduğunu kabul edip buna göre yaşarsanız korkmazsiniz.Bu dünyada tek biz yaşamıyoruz ki.İdnanlar gördüklerini anlatmak istiyorlar içlerinden atmak için sizde anlayış gösterebilirsiniz alışın böyle şeylerden değil aslında insanlardan korkun.Ve tabiki ilk önce Allah'tan.
(1,301 puan) tarafından
Ben Allah'tan başka kimseden korkmam! Kulu beni alâkadar etmez kulundan hiç korkam gebeyim ve burda bu tarz paylaşım gördüğüm de korkarım haksız da sayılmam
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kadın zaten başlıkta belirtmiş korkan girmesin diye korkuyorsan girmeseydin keşke ce ayrıca detaylı anlatmaya ne gerek var 
(1,301 puan) tarafından
Postu düzgün oku bile lades girmedim göz bu gördüğünü de okuyor
(1,207 puan) tarafından
Yanlışlıkla girdiysen okumak zorunda degilsin
(1,301 puan) tarafından
Goz bu gördüğünü okuyor
0 oy
(14,080 puan) tarafından
O tür postlara asla girme
(1,301 puan) tarafından
Yok canım tövbeler olsun birdaha asla
0 oy
tarafından
Ben neden görmedim o postu acaba. Normalde korkmam ama etkileniyorum valla bode tek kalıyom evde bazen.
(1,301 puan) tarafından
Ay İyi'ki gormemişsin canım boşver
0 oy
tarafından

Uygulama geregine aykiri birsey degil bu. Yasak degil,burda her turlu soru soruluyo ve acan kisilerde korkan girmesin diye yaziyo zaten. Ha merak edip korka korka girenleri bileemmemm. Ama yasak sakincali bir post degil. Basligada yazdiklari gibi korkan girmesin!

0 oy
(69 puan) tarafından
Cnm öncelikle sana söyleyin burda yasak deyil yasaksa ztn söyleyemeyiz açıkça söylüyorlar korkanlar girmesin diye sende merakta bakıyorsun sonra diyorsun yanlışlıkla bakmışsın yapma Allah aşkına burda herşey soruluyor ztn bı tek bu zoruna gitmesin bakmaaa bacimmm 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 379 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 596 göst.
13 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 369 göst.
10 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Meryemserap (965 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 174 göst.