0 oy
831 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Konuştuğu kişi de yaşıtı ❌❌❌❌

Ve oglunuzun biriyle konuştuğunu bilseniz mesajları okurmusunuz

30 Cevaplar

0 oy
(2,532 puan) tarafından
Evet normal artık 10 yaşında çocuk bile konuşur hale geldi ebeveynler eline telefonu erken yaşta veriyor maalesef takip etmek lazım 
(12,264 puan) tarafından
Biz bu sene verdik eline staj goruyur diye hemen sevgili yapmış
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben izin vermezdim. Bugün asiti olur başka gün kötü amaclı birileri ulaşır. Genel anlamda çocuğumun kişisel bilincini kazandığını girmeden sosyal medyadan birileriyle iletişime geçmesine izin vermem. Benim tanidigim kendi arkadaşlarıyla telefonda konuşabilir ama devir kötü malesef sosyal medyada binbir türlü insan var
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Babamda benim günlüğümü okurdu onun yüzünden günlük yazmaktan soğudum travma gibi bisey oldu
0 oy
(48,683 puan) tarafından
normal canim.o yaşlarda basliyo takip et okuma arkadasini arastir sessiz takip et belli etme
0 oy
(1,929 puan) tarafından

Bende 14 yaşında eşime aşık olmuştum <3

0 oy
(1,808 puan) tarafından
Ona kendini kaptirmamasinin söyleyin sevgiden bahsesin 14 veya daha 18 elbet bu duyguyla tanisacak fakat sizin göstermiş olduğunuz tavir cok önemli burada 
0 oy
(2,078 puan) tarafından

oğlum 15 yaşını doldurmaya bir kaç ay kaldı, telefonunu kurcalamam ama öyle birşey hissetsem oğlumda izin alarak bi göz atmak isterdim ve aşırı derecede kızardım :) ayy ben çok korkuyorum oyundan falan birini bulacak diye, korktuğum başıma gelemz inşallah :(

0 oy
(181 puan) tarafından
Benim oğlumda 14 yaşında boyu 1.75 çaktırmadan kontrol ederim. Şimdilik öyle bi durum yok.Babasıda çok sert sıkı takip eder  sık sık okuluna gider öğretmenleriyle konuşur. Arkadaşlarını araştırır kimle arkadaş ediniyo nereye gidiyo akşam ezanından sonra dışarı çıkması yasak.Parkta maç yüzünden kendi akranı bi çocukla kavga etmiş yumruk yumruğa eşim 1 ay dışarı çıkmasını yasakladı eşkiyamısın sen kendine çeki düzen ver dedi okuluna dahi kendi götürüp getirdi.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yani iki çocuk var büyüğü 5 yaşında o yüzden şu an atıp tutmak bana kolay gelir o zamana gelince sormak lazım ama şu anki aklımla olsa mesajlarını okumam ama güzelce anlatırım oğlum bu budur diye Allah korusun günümüz şartları belli olmuyo ki . Birbirlerinin aklına girip yanlış bisey yapmamaları için uyaririm
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Yeni nesil çok hızlı canım :) biz o yaşlarda çıkmak nedir bilmezdik 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 551 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 341 göst.
+1 oy
13 cevap 313 göst.
0 oy