0 oy
1,121 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar babamın ve annemin telefonun ekran yüzü kız kardesımın cocugunun resmi var ikiside onu koymus benim ıkı cocugum var ama bırı bile yok ben fark ediyordum ama bısey söylemıyordum o gun esim bana ikisininde telefon resmi dıger torunları benim cocuklarımın neyı var falan dedi bende herseyın farkındayım dedım sizce ayırma degılmı yanlıs anlasılmasın kıskandıgımdan degil sadece biraz daha  üzüldüm esımde deyınce

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
O ilk torunmu
(467 puan) tarafından
Yok canım sonuncu ilk benim kızım
tarafından
Bilmiyomki ilk torun daha kıymetli olur derler ya ondan sordum.
-Reklam-
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ben olsam bende üzülürdüm benimki ilk yani abim var o evli değil ama şuan benim bebem var telefonlarında abimin çocuğu olursa onu koyarlarsa bı derim yani benimki niye yok diye 
0 oy
tarafından
Torun ayırma durumuna alinmayin herkesin yeri ayrı . Benin.ailem de benim kizimi ayırıyor daha çok seviyor 2 tane daha torunları var ama benim kizimin yeri ayrı alınma bence olabilir 
(467 puan) tarafından
Sen o durumu yasamamıssın ama cok kotu bı duygu
(1,284 puan) tarafından
Bu nasıl yorum yaa sénin kızın daha  çok sevildiği için gayet rahat yazmışsın alınma normal bence diye bence asla normal değil emin ol kızını az sevselerdi zoruna giderdi evram çok haklı
(467 puan) tarafından
Cok tesekur ederim canım benı anladın için
(39 puan) tarafından
Bende ikinci kızımı sanki daha az seviyorlarmış gibi hissediyorum arada laf sokuyorum babannesi niye beni öpmüyorsun falan diyince çocuk seni çok tanimiyorki napsin üvey torun gibi diyorum
(6,671 puan) tarafından
Bu durum hoşuna gidiyor da digerleri için aynı mı sence övünerek yazmışsın onları kini ayirsaydilar o zmn böyle dusunebilicek miydin
0 oy
(119,342 puan) tarafından
ilk torunsa biraz farklu olur
(467 puan) tarafından
Hayır canım sonuncu ilk benim kızım
(119,342 puan) tarafından
zoruna gider haklisin belki kucuk diyedir ne bilim
(467 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ama benim 2 cocugumda 2 hafta büyük ondan
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ayırma mı bilmem ama benimde zoruma giderdi 
0 oy
tarafından
Hic takılmam boyle şeylere sende boş ver 
0 oy
tarafından
Yani benim kaynananın da eltimin kızlarının vardı ama kızlar kendileri yapmışlardı o ekran resmini bilemedim yine de ben alinir miydim alınırdım ama belki de en küçüğünün resmini koydular acaba oda olabilir 
0 oy
(826 puan) tarafından
Kendi ailemin ilk torunu başka yok zaten kaynanam da iki torunun resmini birleştirmiş öyle ekran yapmış kendine 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Benim babamın değil ama annemin telefonunda ablamın kızının resmi var ilk torun oydu hatta ben koymuştum sonra 5 torun daha geldi ama ne ben nede başkası değiştirmedi hiçte takılmadım ben bu duruma canım 2 tane de benim çocuğum var olabilir yani böyle şeyler 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Annemin 4 ü bir abimden 2 si bir abimden 2 de benden 8 torunu var hepsi bir arada resim cekip onu koydular  babamin da ayni sekilde  
(467 puan) tarafından
Yok canım annemde babamda onu koymus lar o yuzden üzüldüm zaten biri olsa takılmamada ikiside koyunca bozuldum acıkcası
(1,238 puan) tarafından
Annenle konusabilirsin  canım bizimkilerin kizlardan ilk torun elif erkeklerden de benim oglum ayaz onlarin ikisinin yeri ayridir mesela annemde
(467 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ama esımde söyleyince kırıldım başkasından duymakta agır oldu
0 oy
tarafından
Evet ya hiç yapmayacak ya hepsini yapacak 

Bizimkilerde öyle napcan işte
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Haklisin canım ben olsam bende çok üzülürdüm ablan da farkındadır olayın 
0 oy
(678 puan) tarafından
Belki dikkkat etmediler kızkardeşin  koydu belki yada kardesinin  olana kadar senin çocuğunu koydularfa şimdide onunkini mı koydular yada çocukların yaşları kaç belki onlar koydu şakayla karışık annene  söyle telefi la uğraşırken filan aa hani benim çocuklarım  de 
(467 puan) tarafından
Hayır canım benim cocuklarımı hıc koymadılar ama ona daha ayrı davranıyorlar
(678 puan) tarafından
Yanı oluyor öyle bazen ama benimde yiğenim var 3 yaşında onada ayrı davranıyorlar maddi anlamda değil ama manevi cunki benim oğlum.buyudu 10 yaşında o daha küçük olduğu için ama tabi benimki küçükken  onada ilgililerdi  oyuzden anlayabiliyorum ama senin en baştan öyleyse evet insan takıyor açık açık konuş bence annnenle  çocuklar kıskanıyor de eğer anlicak  yastalarsa
0 oy
tarafından
Kötü bı durum bizim karşı taraf da öyle sadece birinin resmi var benimki yok gerçi yolda görseler tanimazlar
0 oy
(643 puan) tarafından
Benim babamında öyle cnm wp profili bile ilk torununu koydu zoruma gidiyo ama ne diyenilirimki
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Kayinbabamin telinde oglum dogana kadar gorumcemin kizi vardi sonra oglumu yaptı. Halbuki gorumcemin 8 yasinda da oglu var. Ben ayirma olarak gormuyorum bence o anlık psikoloji ile alakali bir şey 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Benim ve kiz kardeşiminse çocukları var ama annem ve babam abimin çocuğunun resmini koymuşlar ama abim geç evlendi kıskanmadık biz senn ki daha farklı üzülür insan
0 oy
tarafından
Bu torun ayırma durumunu bizde de eşimin ailesi yapıyor anlıyorum seni insanın zoruna gidiyor 

Oğlumu dogru düzgün gelip görmezler elin çocuğuna da gözleri düşer birde utanmadan filanın kızını görmeden duramıyorum diyo 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Benim annsm ilk torun u abimin oğlunun fotosunu koymuştu wp profiline
Bu
 Simdi de benim kizim i yapmış profil dha 3 aylik kizim. Bnde dedim nazar oluyo koyma diye ama kaldırmadı

. yani yeğenim kalsaydı da kıskanmazdim yeğenimi cok seviyorum çünkü hergu gormeden duramam

.baska sehirlerdeyiz . o doğurduğundan beri mutlaka her gün aradım gördüm. Cogu zmN GUNDE 3-4 KEZ ARADİM simdi kndi bebemden gunde 1 kere konuşabilsem kar diyorm
0 oy
tarafından
Kimse sevmesin bebelerimi ben severim kimse ekranına dà koymasın boşver nazar ederler :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 238 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asabii (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 370 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,247 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 568 göst.