0 oy
393 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar bi akıl verin ailemle farklı sehirdeyiz ve bizim kendimize ait bi arabamız var tabi arabayı baya sorunlu aldık ailemin eşime borcu vardı ve ödemediler eşimde arabayı aldı ve borcu sildi ama nedense araba bize nerdeyse hiç gelmiyo vize sigorta hiç birseyi yoktu arabanın ceza borcu coktu ödedik ve arabayı yaptırdık herseyini yaptırdık ama böyleyken araba bizde kalsın dediklerinde eşim bisey diyemiyo ve arabaya erkek kardeşim ehliyetsiz bi şekilde binip başka şehire gidiyo anneme söylüyorum ceza yeriz bizede ceza gelir diye ama anlamiyo eşim kardeşime soyluyo oda afra tafra yapiyo tmm binmem gibisinden benim zaten durumum iyi değil bunu biliyolar kimsenin kalbinide kırmak istemiyorum napabilirim

20 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Satın gitsin   kafanız rahat olur  
-Reklam-
0 oy
(405 puan) tarafından
Arabayı isteyin. Onlarda durması saçma. Bir de kardeşin ehliyetsiz biniyor, çok tehlikeli. 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Vermem arabayı keyfi istediklerinde 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Ruhsat kimin üstüne bak canım ortak malın kullananı çok olur yaptırani az al arabani kapında dursun kırılcaksada bozulcaksada kapında olsun en azınla ben kırdım ben yaparım dersin inankı ceza yese yine sen ödiycen
(36 puan) tarafından
Kendi üstümüze canım
0 oy
(99 puan) tarafından
Satmak mantiklı zaten siz kullanmıyonuz cok sacma canım kullanmadığın biseyin sıkıntısını çekmek
(36 puan) tarafından
Canım değiştirme imkanımız yok araba fiyatları malum
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Gidin satın en mantıklısı bu bence 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Satin arabayi kurtulun biraz zaman gecince yeni alin kimseye de kullandirmayin bence 
0 oy
(13,000 puan) tarafından
Bence satin sonra yeni alın belki istemezler 
0 oy
(48,668 puan) tarafından
satin kalp kir gerekirse
0 oy
tarafından
Satin arabayi alin oaranizi
0 oy
(494 puan) tarafından
Valla canim ben nabtiysam olmadi en son iyce sikistik sattik arabayi ole rahatladik esimde anlamis olacak yada bu araba biraz iyi oluncami neden vermiyor kimseye kimsede istemiyor istese bile verdirtmem bozuluyor iste burasi sole daha orayi yaptirmadinmi hic dikkat etmeden suruyorlar tumseklerde esim o kadar yavas ve capraz gecer alti degmesin diye verdigimiz kiler hurra gecer alti surter icim giredi 
(36 puan) tarafından
Canım kolilk bi bebeğim var ve ayrı ayrı cvp veremiyorum kusura bakmayın çok teşekkür ederim hepinize
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ne alaka canım alın vermeyin arabayı kardeşine bişey olsa ciğeriniz yanmaz mı?
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Satmak en iyisi
0 oy
tarafından
Arabayı satın daha iyi bir araba alın 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ağırlığını koysun eşin herkese varsın kardeşinde tavır alsın yarın bigün kaza vs bir şey olur başınız ağrımasın yok yere
0 oy
tarafından
Niye veriyorsunuz ki araba sizin zorluk çekmişsiniz vermeyin canım kim kırılırsa kırılsın arabanın başına birşey gelse kimse yardım etmeyecek size 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
En iyisi vermemek herşeyini siz yaptırın sefasını onlar sürsün saçma bir şekilde afra tafra yapmaya hakkı yok bence 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Benim eşimin aileside ole bizde borçla aldık farklı şehirde yaşıyoruz gittiğimizde arabayı göremeyiz kayinbabam kaynım bide benzin bitince ararlar benzin bitti hesabıma para gönder yada şu benzincide gelde arabana benzin at diye eşimle kavga ettik bu yüzden 20 günde 1300 tllik benzin attırmış sanki durumumuz çok iyi diye kartları hep patlatmis birşey desek her zaman işte çıkıyorlar biz kendimizi geri özür dilerken buluyoruz ama bende mesafe koydum eşimin ailesine karşı aramıyorum sormuyorum ararlarsa 2 dakika konuşup kapatıyorum belki hatalarının farkına varırlar diye ki 20 gün gittiğimde doğum yapmıştım bize destek olacakları yerde her zaman kostek olanlardan
0 oy
(678 puan) tarafından
Ayy çok saçma bunun için arada kalınirmi  arabayı siz almışsınız artik ayrıca farklı sehirdesiniz  alın arabanızı kapınızda dursun çocuğunuz var  size daha çok ihtiyaç ayrıca erkek kardeşinde istediği kadar tafra yapsın ağırlığını koy  saçmalamış ailen gerçekten 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 436 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Evli .cocuklu3 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 562 göst.
0 oy
1 cevap 284 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 565 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Tvbmo (2 puan) tarafından soruldu