0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Kizlar arefe günden 1 gün önce akşam annemlere geldik yolda burnumdan getirdi valizin çekme yeri kırıldı daha öncesinden eşime soylememe rağmen umursamadı o gün gelirken valizi kendi getirdi gelene kadar demedik laf koymadı sen bana valiz kırık demedin deseydin ben alırdım diye dedim diyorum demedin diyo tmm dedim sustum annemlere geldik bi yandan annem hasta kurbanımız annemlerde kesilecek haftaya kardeşimin düğünü var ve eşim bana annesigile gitmemi soyluyo neyse kaynanamgil beni almaya geldi annemde hasta olunca senin kızın bu zamanda lazım sana bize adam lazım deil dediler gittiler bu arada eşim de başka şehirde kesime gidecekti annesigile gitmedim diye gene burnumdan getirdi çantasını hazirliyom onu ora koyma bura koy kendi aldığı çorabı val8ze koyuyom bu ne biçim çorap diyo akşam eşim gitti anneme dedim söyle babama arasın o sakin buraya gelmesin istemiyom artık ben kendime bisey yapacam yoksa ben onu mutlu edemiyom kendi mutlu olsun bıraksın beni cocuklarimi dedim yani akşamdan beri ağlıyorum napicam ben şimdi 

8 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Yanlış anlama ama cNm esin çocuk gibi resmen çocuk avutuyorsun büyük ihtimal nazlı buyutulmus
(36 puan) tarafından
Aynen öyle canım ben çocuklarımın pesinde bu kadar donmuyom herşeyi sorun yapar ben kizincada hemen üste çıkar yapmak istemiyosan yapma bırak yapmayacam de diye ama ben zaten yapiyom o benim yaptığımı begenmiyo tepeme dikilir onu ora koy bunu böyle yap komut verir
-Reklam-
0 oy
(788 puan) tarafından
Yüz vermicen ne halin varsa gör diyip bırakacan kendi yapsın işini
(36 puan) tarafından
Canım karşıdaki insanı suçlu çıkarmayı o kadar çok sever ki bi çantaya onun dediği ne varsa hepsini koyuyom oraya ne koydun o kadar dok bakayim diyo dokuyom tekrar topluyom onu alta koyacan bunu ortaya koyacan o ne derse onu yapacan harfi harfine kafayı yiyecem artik
(16 puan) tarafından
Çok yüz vermişsin. Kendi döküp toplasın, suratına bakmam ve asla onun bişeyini ne toplarım, ne koyarım. O beni şımartsın bu ne bee
(36 puan) tarafından
Ah canım nerde adam çorabı çıkarır orta yerde bornozunu zaten kendi astigini hiç hatirlamam hepsinden geçtim ama keşke burnumdan getirmese ben zaten her işimi kendim yaparım ama o ev sahibi ben gündelik ci gibi hissediyorum eminim onlar bile öyle yapmiyodur
0 oy
(13,798 puan) tarafından
Büyük ihtimalle annenlerin yaninda onun bu baskisina ses çikarmazsin sineye cekersin diye düşunerek yapıyor. Susma sakin sustukca tepene biner. Tepkini aninda verki sebepsiz yere baskı yapmasin sana. 
(36 puan) tarafından
Söyledim canım ben sana hiç biseyi begendiremiyom kimsenin sesi cikmazken sen niye böyle yapiyon kucağımda çocukla daha ne bekliyon benden dedim ama dediği şey ben bisey yapmiyom sen kendi kendine afralanip tafralaniyon diyo
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Vallaha benmki de böyle yapardı büyük ihtimal ama hiiiiç takmam. Ben 7 buçuk aylık olursam 2 haftaya falan yani gidicem diyor annem gile öncr gidicen 1 hafta kalacan. Ben buradan adanaya adanadan antepe annemlerw gidecem oradan da urfaya ona kalırsa tabi ama benn yok diyorm boşarsa da boşasn. Banne doğumdan sonra gidicem. Kaynanam da çok inatçı gelmedi gelmeyecek diye kayınbabam da öyle. Ama ben yine takmayacam. Eşimle yine kavga edecwm sonra eşim oldu bidefa diye uzatmayacak dnsksk
(36 puan) tarafından
Oldu bi defa falan deyip özür diliyosa ne ala canım benimki benden özür bekler sanki karısı deil de dusmaniymisim gibi davranir
(1,151 puan) tarafından
Kız ne özrü o da benden özür bekler ama dilemem ben gdince türkiyeye aynı şekilde düşman kesilir. Ama ben takmıyorum artık kendini de yırtsa yok ben istediğim gibi geçircem tatilimi
0 oy
tarafından
Ya kusura bakma da eşe.k kadar adamın valizini niye sen hazırlıyosun ki. Bir de beğenmiyo. Herseyine kosturunca böyle kıymetsiz oluyor demek ki 
(36 puan) tarafından
Aynen öyle oluyo canım kavga çıkmasın çocuklar bisey bilmesin diye kendimi yirtiyom ama gene olmuyo
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Ay Allah aşkına ergen ergen davranmasın kaç yaşında kim bilir kocaman adam ay çekilir mi be 
(36 puan) tarafından
32 yaşında kocaman adam ama yemin edebilirim onun yaptığını 5 yaşında çocuk yapmaz
(16 puan) tarafından
Kardeş sen hiç ilişki koçlarını, vs okumuyor musun.
Biraz taktik öğren, öyle davran
(36 puan) tarafından
Yok kuzum ne koçu 3 tane çocuk 1 koca ev işi derken kendime vaktim yokki
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Hep mi böyle anlık sinirle mı...
(36 puan) tarafından
Canım hep sinirli kime sinirlense günah keçisi benim beni kışkırtır ağzımı açınca suç lü olurum
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ağzının ortasına bi yapıştır sussun regl döneminde mi kocan pıt pıt ediyo herşeye... Nefret ediyorum şöyle adamlardan benimkide öyleydi bugün o bir söyledi ben bin söyledim pes etti artık hiç çekemem erkek dırdırı
(36 puan) tarafından
Yeri geliyo bende söylüyorum canım ama tek yapacağı ya dövmek ya evden kovalamak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 241 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 393 göst.
22 Mart 2021 Aile kategorisinde Evli .cocuklu3 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 564 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Tvbmo (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 283 göst.