0 oy
1,158 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora götür cnm ilaç verir geçmiş olsun
(64 puan) tarafından
Şimdi gördüm açıyor diye ağlıyor biz anlamayız demi
tarafından
Aynen cnm ilaç verir doktor sabah ilk iş götür garibim aciyordurda
-Reklam-
0 oy
(622 puan) tarafından
Hiç bir bilgim yok canım çok geçmiş olsun nasıl bişey kıl dönmesi gibi mi
(749 puan) tarafından
Kurfanla alabiliyorsan alve doktora git
(93 puan) tarafından
Kürdanla neden alsın ki doktora gittiğinde doktor kaka testi yapıyor birde vajina kısmına bir bantlı poşet yapıştırıyor o şekilde örnek için kıl kurdunu alabiliyor
(749 puan) tarafından
Cocugun poposundami kalsin.ben yegenimden biliyorum poposunda gezerlerdi halamda kurdanla alırdı .zaten doktora gitmesi gerwkiyor gitmesini belirttimde
(93 puan) tarafından
Öyle bir durumda banyo yaptırmalı tam 5-6 sene çektim kürdanla ne kadar alırsa alsın tekrar makattan çıkıyorlar ılık banyoyla kaşıntısıda gider
(622 puan) tarafından
Ayy canım yaaa şimdi nasıl canı acıyor dur kıyamam ya
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Şey doktora götürmen daha akıllıca olur, sabah ilk iş olarak bence
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım doktor şurup verir ilaç verir doktora goturmelisin
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm nasil anladin muayene olmasi gerek
(64 puan) tarafından
Gördüm canım kimrasiyor du açıyor diye ağlayınca
(7,791 puan) tarafından
Yavrum ya kiyamam yarın gotur hemen krem fln verirler bi sey cnm
0 oy
tarafından
o nasıl Bir şey eminmisiniz doktora götürün bence
0 oy
(119,577 puan) tarafından
imkanin varsa hemen acile gotur
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kıl kurdu vajinada olmaz  duburde olur diskida cikar    arkasinda çıkıp gezine bilir  bı peceteyle al yarın doktora götür. Kaşıntı yapar bebege huzursuz olur çok geçmiş olsun 
(93 puan) tarafından
Aslında külodu değildi parazitten dolayı acıma, kaşıntı oluyordur sen hiç bekleme yarın kesinlikle götür gerekirse özele çocuk bölümüne gerekirse acile.. ben bir parça pamuğa hakiki zeytinyağı döküp makatımın afedersin delik kısmına sıkıştırıyordum zeytinyağını hiç sevmiyorlar o şekildede azaldı ve kaşıntım gitmişti çok çektim ve gene çıkabilir bendede ayyy çok zor gerçekten
(64 puan) tarafından
Şuan zeytin yağ yok sıvı yağ olmaz mı birde vajinada ki
(93 puan) tarafından
Sıvıyağ olmaz canım alerji yapabilir hiç o riske girme sen güzel peçeteyi ılık suyla islat güzelce sil hem vajinasını hemde makatını bu arada kabak çekirdeğide döküyor yedirebilirsen yedir sık, sık sil çocuğun o bölgesini mümkünse ılık banyosunu yaptır çamaşırlarını ütüleyip giydir
(64 puan) tarafından
Hemen burda gördüm banyo yaptırdım canım zaten suyla yikamistim demin yıkadım ama az önce gene yaptı şimdi sustu  mesela
(93 puan) tarafından
Rahatsız oluyor çocuk demek ki biz koca insanlar bile rahatsız oluyoruz o ne yapsın ayyy kıyamam ya sen sakin ihmal etme doktora götür
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Doktor ilaç verir ailecek kullanırsınız bildiğim kadarıyla tedavisi öyle oluyor temiz bi bezle temizle rahat etsin kuzum çok kaşınır yazık sebzeleri meyveleri bol suyla yıkayın ve çiğ besinlerden uzak tutun sosis salam sucuk vb 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnce hemen acile götürmelisin
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Yatmadan makatina zeytinyağı sür gece makatina gelip yuvalaniyorlarmis o da huzursuzluk yapıyormuş
(64 puan) tarafından
Şuan gene açıyor dedi mesela çektim tam vajinada sıra aldım yarına
(749 puan) tarafından
Zaten bu parazitler gece hareketleniyorr yegenimden biliyorum gece kasintiya sebep oluyorlar
(64 puan) tarafından
Gündüz açıyor diyo benim kızım gecede sürekli kimrasiyir huzursuz yatıyor bugün ağladı gece ilk defa
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Acile götürün yarını bekleme çocuk nasıl dayansın orası çok hassas Bi yer
0 oy
(93 puan) tarafından
Ah bu kıl kurdu illet !!!! 

Kesinlikle doktora götürmelisin genelde geceleri makattan çıkar genital bölgeye doğru ilerler ben kendimde bu sorunu çok yaşadım malesef:(  oğlumdada bir ara oldu makatında görmüştü doktor ilaç kullandık kesinlikle doktora götürmelisin arttığı zaman bitmesi uzun sürüyor sen sık, sık kızının çamaşırını değiştir sıcakta yıka ütüle hatta kontrol et gördüğün zaman hemen ılık banyo yaptır zeytinyağını sevmezmiş bağırsak kurdu çok az hakiki zeytinyağı makat kısmına sürebilirsin bir zararı olmaz 
(64 puan) tarafından
Benim kızım sürekli açıyor diyodu hiç bunkadar açıp bakamdim kalabalık bı aileyiz kaynim falan var hep farklı şeyler geliyordu aklıma inansın buna sevinilir mi sevindim demkii çoktandır var yavrumda
(93 puan) tarafından
Acır acıtır ısırabiliyorlar kaşıntı yapar kesinlikle ihmal etme
(64 puan) tarafından
Merhaba 2 gündür ilaç kullanıyoruz acaba düşse büyük tuvaletinde gorurmuyum 3 yaşinda tuvalete yapıyor
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Off o cok fena kasindirir simdi yarin hemen doktora gotur ancak ilacla düşer 

0 oy
(2,011 puan) tarafından
benim oğlum da da var canım portakalı kurut peteğin üstünde iki gün robotta toz haline getir yarım şu bardağı süt yarım si bardağı su koy carkala haftada bir kere kızına icir benim oğlum da da var sürekli popom kasiniyor dedi bende oglu da onu içiyoruz kaşıntı kalmadi
(64 puan) tarafından
Sobalı ev canım sobada üstünde kurutsam benim kızımda sürekli bacaklarını sikip duruyordu karnını falan bı zemine getiriyordu bende cinsiyetini tanıyor sanıyordum gene o şekilde açıyor dedi bende öyle sandım ben caridaydik o zman yaptı sandım demekki açıyor kaşınıyor diye yapıyormuş sürekli demiyordu ama arada bacağını sikip diyor demim bı baktım kurt vajinasinda kimrasiyor demkko ondan yavrum niye yapiosun deyince bilmiyordum diyodu
(64 puan) tarafından
Canım 2 gundjr ilaç kullanıyoruz acaba düşse büyük tuvaletinde görür muyum beze değil tuvalete yapıyor
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Çocuk sağlığını asla hafife alma dr götür burda kim ne derse desin çare olmaz 
0 oy
(534 puan) tarafından
Doktora götür canım ilaç veriri bende de olmuştu da başka türlü geçmedi gece olumca çıkıyormuş onlar bı de çok hizursuzdur çocuk çiğ et falan mı tüketti mesela ben en son çiğ sosis yemiştim benim ondan olmuştu bı daha yemedim oyle
(534 puan) tarafından
Çiğ sebzeden olur mu bilmiyorum canım ama cig etten oluyor benim başıma geldi bir kaç kez ve farkettim bunu çiğ sosis verme ya hasla ya da kizart çok illet bı şey açıdan ziyade çok kaşınıyor değişik bı his doktora götür de ilaçla hemen geciyor
(64 puan) tarafından
Sürekli değil mesela 3. Güne yada haftada 1 kere açıyor diyo ama sürekli külotum acıtıyor anne diyo su duzletiyor di ön tarafını arka tarafını ondan diyorum acaba ara ara mi çıkıyordu ki ben bugün gördüm fazla baktım herkezman 1 kere bakar siler krem sürerdim yada iç çamaşırını degitrdim
(534 puan) tarafından
Belkide canim ben çocukkende olmuştum bı damla vermişti doktor annem meyve suyuna katil iciriyordu belki öyle bi şey verir hemen geciyor o zaman
(64 puan) tarafından
Canım mesela demin açtım baktım yok sonra açıyor dedi baktim çıkmış dışarıya mesela şuan kendini sikiyor uyuyor ama gene çıktı heralde
(534 puan) tarafından
Geceleri çıkıyorlar zaten canim makat çevresine yumurtalarını bırakıyorlar mis gündüz kasinmaz gece kasinir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Menesamiran06 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 66 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutsuz23 (40 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,354 cevap

34,985 kullanıcı

...