0 oy
746 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ya kafayı yemek üzereyim :'(

Emiyor çok şükür emmesi güzel sütümde var 

Mama takviyesi de yaptık 

1 günde 140 gram almış 

Kaka ve cıs durumda var 

Ama yok yine yüksek sarılık yine yüksek 

Yatış verdi doktor 

Kafayı yemek üzereyim üzüntümden :'(

42 Cevaplar

0 oy
(10,636 puan) tarafından
Kuzum benim b3bekte anne sütü sarılığı var di çok uzadı 40 gün falan uzadı 

Kan grubundan dolayı dedi bana 

Üzülme suyun gider iyileşir inşaAllah geçmiş olsun 
(10,636 puan) tarafından
Cnm doğduğu anda kondu kan uyuşmazlığı var bebekle sende dedi farklı gruplarımız o yüzden sarılık uzar dedi dediği gibide cıktı
tarafından
Gruplarıniz neydi canım
(10,636 puan) tarafından
0 pozitif
A pozitif oglumdu cnm galiba farklı olduğu için çok uzadı kilo aldığı halde uzadı  cnm
tarafından
Bizimde öyle sanırım
Benim 0 pozitif oğlumun a negatif
(10,636 puan) tarafından
Ondandır korkma cnm zorla süt ver 1 saate bir ben kaşıkla verirdim
-Reklam-
0 oy
(337 puan) tarafından
Kız ne üzülüyon benimkinin sarılığı 2 ay oldu daha duruyo keşke geçici bişey olsaydı bizimkide anne sütü sarılığı daha ne kadar sürer belli değil bide 
tarafından
O teşhis nasıl kondu canım
(337 puan) tarafından
2 haftadan fazla süren sarılığı araştırırlar eğer farklı bi neden çıkmazsa anne sütü sarılığıdır en fazla dört ay falan sürer biraz yavaş düşer değeri ama ilk iki haftayı atlattığı için vücuduna herhangi bir zarar vermez
0 oy
(4,608 puan) tarafından

Neden üzülüyorsun fototerapi ile yarim gunde bile cikarsiniz sariligin 45 tane sebebi var sadece beslenme kaynakli degil demekki sizinki

dua edin fototerapi kisa zamanda dusurecektir  

stres yapmayin bebeginize de yansitmayin sutunuz etkilenmesin  gecmis olsun <3

0 oy
(48,973 puan) tarafından
üzülme canim çoğu bebek oluyo sarılık elaninki uc ay sürmüştü gecmis olsun
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Cnm foto terapi korkulcak bir durum degil  isin veriyorlar geciyor sarilik
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Emzir sn sürekli emdikçe düşücek o
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun canm ya Rabbim şifasını verir inşallah...
0 oy
(13,283 puan) tarafından
Aşkım bı sakin ol üzülme sütüne vurur bak evladın için üzülme bizde yaşadık inan bı kaç güne geçecek 
0 oy
(1,474 puan) tarafından
Annesi sakin ol lütfen

Bu bebeklerde nerdeyse genel oluyor benim kızım biseyi olmadığı halde doğar doğmaz solunumu iyi değil birde gözleri görmüyor dediler yoğun bakıma attılar çok şükür iyi şimdi kızım maşallahi var gözleri de iyi gayet hiç üzme önlem amaçlı kalsın sırf evde olalım diye acele etme bebisin sağlığı herşeyden önemli

İnslhh en kısa zamanda evine dönersin bebeginle
0 oy
(15,843 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun geçer merak etme bol bol emzir stres yapma Rabbim şifa versin❤️
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Üzülme canım 3 gece kaldım hala da devam ediyordu. Bu sefer eve gönderildik gün gün azaldı. Her uyuduğunda uyandırdım 2 saat filan ne 1 saatte kaldırdım
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Bende bebegimin yanında kalmıştım  12 gun yatmıştık önce sarılıktan sonra enfeksiyondan fototerapi de gördük. Üstelik ikizlerdi ve ikizi evde eltim görümcem bakıyordu ayrı kalmıştık çok zor günlerdi ama geçti şükür. 

Sende üzme kendini geçecek inşaallah biraz sabırlı olmalısın 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ana olmak zor buketim :( 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kuzum kan uyusmazliginiza bakıldı mi acaba benim iki kızımda da kan uyusmazligina bağlı sarılık oldu onun geçmesi aylar sürüyor 
0 oy
tarafından
Geçer canım bende yaşadım ikinci aya doğru bitti inanki ve hiç yatırmadi emzirdim bolca başka bişey yapamdim korkma sen gececek
0 oy
tarafından
O süreç zor canım bende yaşadım fototerapide bebeğim agladikca ben ağladım. Alıp emziriyordum saat başı

Sabaha kadar gözünü kapattıkları bant burnuna inmesin diye uyumadan bekledik eşimle.

Allah tez zamanda şifa versin bebise..
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah kuzum bol bol Ya Şafi cek
0 oy
(4,858 puan) tarafından
Biz üç kere yattık ilk doğduğunda sonradan eve geldik iki kere daha yattık doktor emmeyle alakalı değil başka sorunlar olabilir demişti ama çok şükür hepsi temiz çıktı sıkma canını düzelir bebisin
tarafından
Ne gibi sorunlar canım
(4,858 puan) tarafından
Boğazında enfeksiyon idrar yolunda sıkıntı hatirlamadogim birsuru şey saymisti ama hiç birisi çıkmadı 3 ay boyunca o kadar ışın tedavisi almasına rağmen hala sariydi sonradan geçti şükür
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Üzülme hemen hemen her anne bu yoldan geçti ALLAH büyük sen sabret oda geçecek RABBİM kötü şeyler vermesin
0 oy
tarafından
Bnmki de anne sütü sarılığı vardı.50 günlük olunca geçti.bir aylık olunca yükselmez fazla . geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 98 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvanur1 (946 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 248 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde abnw (4 puan) tarafından soruldu

385,013 soru

11,515,166 cevap

35,174 kullanıcı

...