0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçen kaynım meyve suyu getirdi içeri ve dedi bunu anne sana ve Aybüke ye getirdim siz için  ben ağzımı surmedim bugün de çikolata cips getirmiş diğerleride ver annemle yiyin bu armutu sanki ben alıp saklıyorum kimseyle paylaşmıyorum gibi annesi asıl birşey hoşuna gitse saklar.sizce ben alınganlık mi yapıyorum?

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eve alinan biseyi niye belirtmis anneme aldim diye cok sacma yani ben olsam yemeyecek olsam da laf sokardim
tarafından
Ne bileyim
-Reklam-
0 oy
(119,251 puan) tarafından
İnadina gozune baka baka yerdim anlasin diye
0 oy
tarafından
Olayı anlamdım ki ben 
tarafından
Şimdi kaynım eşimin abisi geçen meyve suyu getirdi anne bunu sen ile kızım içsin size aldım dedi.Bugunde cips cikolata  paylaş hepsine ver dedi .armutuda soy annemle ye dedi
tarafından
He oké tmm neden belirtme yapıyor ki geleni herkes yer cnm isim vermeye gerek yok ki
tarafından
Sanki sen yeme der gibi
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Piii hiç gelemem öyle şey düşünecesizmis gerçekten belirtmeye ne gerek varki yani

0 oy
(48,643 puan) tarafından
ilkten anlamamıştım yorumda okuyunca anladim senden kiskaniyo demekki ben olsam yemem canim cekerse esime aldiririm
0 oy
(6,825 puan) tarafından
İnadına yerdim ben gözüne bakıp da:d
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ben olsam yemem elimi sürmem yani akşamda eşime derim aynısını getirtip odama kaldırırim laf ederlerse siz belirtip yiyosunuz bende kendime özel getirttim derim
0 oy
tarafından
Ne alınganlık canım acık acık sana yeme demıs ayıp ya
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aybüke kim... 
tarafından
Benim kizim
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Niye getirdiği kişinin adını veriyor ki alın yiyin dese be olacak 
0 oy
tarafından
benm görümceler de alir direk kendi odalarina gecer orda yerlerdi ben hamileyken gördüğümü bildikleri halde :/ 

fazla alınganlık yapmiyosun canm 

İlgili sorular

+2 oy
22 cevap 602 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 618 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 430 göst.
0 oy
7 cevap 450 göst.