0 oy
274 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (279 puan) tarafından
Merhaba oğlum 45 günlük doğdugundan beri poposundaki pişik geçmedi zeytinyağı,bepantol,hametol,sudocrem bunları denedim geçmiyor 

15 Cevaplar

+1 oy
(3,739 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
2 yemek kaşığı zeytinyağıni ısıt sogmasini bekle ve oraya sur :)
(279 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
(279 puan) tarafından
Senin dediğin yöntemi yaptım 2 gün içinde o mahf olmuş poposu iyileşti Allah razı olsun ne muradın varsa versin insallah ısıtmadan yapıyordum etki etmiyordu demek ki böyle yapmak gerekmiş ❤️❤️❤️❤️
(3,739 puan) tarafından
Ne demek kuzum inşallah rabbim acısıni yaşatmasın kuzucugun yoluda bahtida açık olsun :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bezden geçmiyor olabilir canım bezinin markasını değiştirmeyi denedin mk
(279 puan) tarafından
Yok denemedim geçmezse değiştiricem teşekkür ederim
tarafından
Krem hiç deneme canım direkt bezini değiştir o zaman pisiginin geçtiğini görürsün yazık yavrucugun popisine ")
0 oy
tarafından
travazol kullanıyorum öneririm iki bez açıp kapayana kadar geçiyor 
(279 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kalıp zeytinyağlı ılık suyla sabunu ac agız mendili u ısla ısla her altını acmada sil 5 dakika beklet kurusun bırsey kalmaz bir haftaya canım 
(279 puan) tarafından
Çok sağolun ❤️
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Travacort kullan canım eğer geçmezse besin alerjisi olabilir doktora danisirsin 
(279 puan) tarafından
Onu da kullandım teşekkür ederim
0 oy
(3,898 puan) tarafından
Bapale diye bi krem bn memnun kaldım 
(279 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Islak mendil kullanma, genelde bahsettiklerin iyi gelir çünkü olmazsa hametan dene birde
(279 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Beyaz sabunlu bir bez ile sil güzel kurula sonra arko classic tüp olandan sur hemen geçer ben onda çare buldum 
tarafından
Bezini degistir ıslak mendil kullanma. Yada slepy kullan
(1,790 puan) tarafından
Evet bez değişikliği de dene bunların yanında ama sen yine krem vs kullan
(279 puan) tarafından
Teşekkürler kizlar ❤️
0 oy
(748 puan) tarafından
Canim eczacinizdan pisik icin yapma ilac var benimkide kanli gibi pisikti kurtardim cok sukur ozel yapiolar bebege dokunmicak sekilde 
(279 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Hiç birini kullanmam arko tüp kremden vazgecmem en ufak kızarıklığı bile aninda gecirir 
(279 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bezin markasını kullanıyorsan Islak mendil markasını degiştir canım. Birde gün içinde pamukla 2 3 defa zeytinyağı sür pişik lere. 
(279 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bezini değiştirebilirsin ıslak mendilleri yıkamadan kullanma sakın birde hamazing kremi dene yine de geçmiyorsa başka sorun vardır doktora götür mutlaka alerji enfeksiyon olabilir 
(279 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Margarin surr hic bise kalmaz her alt acmanda ilik suyla popişini yıka hametan da olabilir varsa
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bi ara burda margarin iyi geliyor dedim millet kek mi yapacak diye dalga geçti ama gerçekten iyi geliyor istersen dene ve bezini değiş bazen bezdende pişik geçmiyor 
0 oy
tarafından
travazol kullaniyorm aninda geçiriyor 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 87 göst.
29 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde caglat (7,447 puan) tarafından soruldu
+3 oy
112 cevap 5,294 göst.
0 oy
36 cevap 568 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 323 göst.

380,997 soru

11,406,252 cevap

34,944 kullanıcı

...