0 oy
673 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Hapisdeyim sanki her gün kalk ve her günün aynı geçsin ... Daralıyorum artık çok bunldım evde ... Dışarıda bir hayat var ve ben o hayatın dışındayım ömrüm hep 4 duvar arasında geçicek çünki evlendim ne büyük hata yapdım zaten ... Gerçekden yaşamakda bile bir anlam yok

25 Cevaplar

+2 oy
(1,019 puan) tarafından
Dışarda hastalıklı berbat bi hayat var canım..  öyle hayallerindeki gibi değil..  

Evlendiğin için neden hapse girdiğini düşünüyorsun..? Başka bi sorununun mu var canım hi?
(1,019 puan) tarafından
Ya evlilik özgürlüğü kısıtlamamalı.. madem seni yalnız bırakmıyor kendisi gezdirsin..
(1,661 puan) tarafından
Aynen canm anlatmak isdediyin aslında tamda şu özgür olmak istiyorum
(314 puan) tarafından
Nikâh memuru bize eşler birbirinin emanetidir sahibi değil demişti. Keşke herkes anlayabilse.
(1,019 puan) tarafından
Keşke valla.. nişanlıyken bile biz rahat gezemezdik evlendik ben daha özgür oldum ama eşimle beraber tabii kendi başıma değil..  herkesin böyle olması lazım evlilik özgürlük olmalı ama nerde..
(314 puan) tarafından
Haklısın.
-Reklam-
0 oy
(158 puan) tarafından
Gel sarılalım. Ama yaşamanın bir anlamı var. EVLATLARIMIZ. 

Bende senin gibiyim yalnız değilsin ama geçecek elbet 
(1,661 puan) tarafından
Ancak ölencü geçer her halde ( ...ever zaten bu hayata katlanmamım tek sebebi evladım
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Hepimiz oyleyizbacimbirus aldi basini gidiyooo
(1,661 puan) tarafından
Canm karantin de önce de böyleydi zaten o yüzden karantin bana pek fark etmedi
0 oy
(516 puan) tarafından
Pandemiden dolayi mi yoksa esin bi.yere gitmene izin vermiyor mu 
(1,661 puan) tarafından
Yani markete bile kendim gidemem izin vermez en fazla ablamlara götürür beni
(516 puan) tarafından
Bazi erkeğinde huyu oyle maalesef canim,cocuklar büyüyünce biraz rahatlarsın,genelde oyle oluyorlar,benim esimde evlenmeden önce dışarı tek cikamazsin,erkek cocugumuz olursa onla cikarsin demişti,baya bi tartışmışık,tamam senden ızinsiz gezip tozamam ama ihtiyaclarim icin cikmama engel olamazsın boyle yapacaksan en basindan ayiralim yolumuzu demistim,sonra orta yolu bulduk,her yere gidebiliyorum, kendi de der oarka cik gez,yürüyüş yap diye,ama senin kaynanan da var ya o belki izin verditmiyordur,kaynanalar gelinleri bi yere gitcek diye odu kopuyor,benim arkadasimi annesine zar zor salıyorlar, gidince de kocasini iki de bir arayip hadi gelini getir diyorlarmış
(1,661 puan) tarafından
Evet eşim zaten yanlız çıkmamaa izin vermez ... Kaynana,kayınpederde öyle ... Malesed ben hataları eşime karşı çok saygılı olarak yapdım,her şeye tamam dedim aptallığım yüzünden hayatımı bu hle getirdim
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Annen yada bir yakının yok mu yakınlarda gitsen en azından
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ailen arkadaşların yok mu yoksa eşin mi çıkarmıyor 
(1,661 puan) tarafından
Eşimde çıkarmıyor en fazla ablamlara gide bilirim ama ordada kapı duvar
(2,323 puan) tarafından
Çok üzüldüm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şu zamanda dışarda olmak daha beter canım çok sorumsuz insan hepsi dışarda ev iyisi onlardçın içinde olmamak kendine hobi bulabilirsin evde
(1,661 puan) tarafından
Ne hobisi mesela canm?yani bende istiyorum bir şeylere oyalanmak ama kızımda küçük onu ilgisiz bırakıncada huzursuz hiss ediyorum bu sefer hep kızıma ilgi kendime zaman ayıramıyorum
(25,224 puan) tarafından
El işi olabilir canım ben Örgü yapıyorum mesela neye becerin varsa
(1,661 puan) tarafından
Anladım canm teşekkür ederim
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Evlendin diye niye hapis hayatı yaşıyorsun ki çok dışarıya yürüyüş yap evin alışverişini kendin yap, arkadaşlarınla görüş kim engel ki
(1,661 puan) tarafından
İzin vermez eşim
0 oy
tarafından

Hava soğuk öyle düşün ;)

(1,661 puan) tarafından
Bizde çok güzel ya tam gezmeli
tarafından
Ozaman çık canm eğer küçük bebeğin yoksa
(1,661 puan) tarafından
Bebeğim 11 aylık ama köyde yaşıyorum ... Şehir e yarım saat falan yol var ... Eşim yanlız izin vermez burda zaten her şeyi abartırlar ... Onun dışında eşim kendi gezer dolaşır ama bir kez bile ne nişanlıyken ne evliyken çıkmadık bir yere hep birilerinin dürtüsüyle gezmeye gitdik ... Ama kendi geziyor her şeyi yapıyor ama kadınlar hep kısıtlanmalı
tarafından
Kendi geziyo seni neden götürmuyo bebeğinde baya büyükmüş. Yanlız izin vermiyorsa birlikte gidin
0 oy
(2,627 puan) tarafından
Esin mi izin vermiyor cnm 

Bende ayniyim inanki markete gitsem buyuk bisey benim.icin
(1,661 puan) tarafından
Evet canm
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Mevzu evlilik degil aslinda canim mutsuz evlilik. Mutlu eglenceli bir evlilik olsa boyle demezdin benim herif de 70 yasinda gibi ici gecmis. Ben yeni yeni kendi sınırımı cizmeye calisiyorum yapmak istediklerimi diretiyorum yoksa hayat gecmez. Sende isteklerini yap yeni hayat gecir 
(2,252 puan) tarafından
Ah canim ayni benimki. Ama benimki kendi de çıkmaz. Hep evde olalim ister hic kimse de gelmesin ister. Akraban arkadasin yok mu oldugun sehirdee
(1,661 puan) tarafından
Arkadaşlarla görüşmeyiz akrabada ablamlara götürür isdersem ama ordada kapı duvar sıkılıyorum
(2,252 puan) tarafından
havalar duzelince ablanla disari cikarsiniz biraz. Komşu edin canim. Hayattan zevk almaya çalış
(1,661 puan) tarafından
Ablamın eşi daha da beter malesef
(2,252 puan) tarafından
Allah bildigi yapsın bu erkekleri
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Bende sürekli evdeyim valla 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Yavaş yavaş alıştır eşini bigün çocuğu yarım saat parka sonra bi komşuya kahve içmeye. Benimkide ılk zamanlar öyleydi yavaş yavaş alıştır en iyi sen bilirsin kocanın huyunu sonra kırmızı odadaki boncuga dönme bakalım çokta takıntı yapma kaç yıllık evlisin kızın kaç aylık
(1,661 puan) tarafından
Boncuğu da geçtim vallahi ))))) Ağustos ayında 2 yılımız dolacak kızım 11 aylık
0 oy
(921 puan) tarafından
Ben senin gibiydim baktim.olmuyir bende kocayi biyere koymadim herseyini kistim kiskancligi tavana cikardim senmisin kiskanan diye 1ay olmadan bikti suan carsiya hastaneye markete aklina neresi gelirse git diyor sende dene olmazsa yapacak birsey yokk 
(1,661 puan) tarafından
Canım o beni dinlemez
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Neden dışarı çıkmıyosun canım nedne hapis olasın ki evde evlilik böyle birley değil
(1,661 puan) tarafından
Malesef bundan farkı yok benim için
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kıskanç eş de zor valla bnde cikmiyrum korona da ama bitse çıkarım yani
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Cıkma a izin vermiyor mu? 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Herkes öyle kiz dışarı çıksan bile 1 saat sonra gene evdesin aynı tas aynı hamam 
0 oy
(207 puan) tarafından
Canım ne güzel keşke bende yalnız olsam evimde ama ev üstüneyim onlar çıktığında çok seviniyom işim bitiyor bebeği uyutum kumandayı alıp oturup çerez yiyom yalnız kalmaya hasretim sürekli misafir var malsef bu koroda misafir gelip gidiyor
(1,661 puan) tarafından
Ben kaynanamla oturuyorum canm(
(207 puan) tarafından
Allah sabır versin cnm işallah kısa zamanda çıkarsın çünkü bana çok az zaman kaldı
0 oy
(43 puan) tarafından
Kizz gel yer değiştirelim senle bende sadece tam bir gunumu evde geçireyim diye yalvarıyorum Allah a hafta ici el işi hafta sonu kaynana kapısı bende isyanlardaym bu nasıl evlilik diye
(1,661 puan) tarafından
Allah kolaylık versin ... Ne demek kaynana kapısı?
(43 puan) tarafından
Kendi evimiz var fakat haftanin 3 gunu aksamlari ordayiz. Pazar gunleri ordayiz. Artik bende isyan bayraklarini cektim hamileyim zaten ev temizlemeden tut camasira hicbirseye karismamaya başladım kendi evimde zaten biz kendimiz icin evlenmiyoruz ya sonucta :(
(1,661 puan) tarafından
Ever malesef ülkelerimizde evlilik iki kişi artı akrabalar arasında oluyor
(43 puan) tarafından
Malesef hatta esinle yapmiyorsun ailesiyle yapiyorsun esin sana ayak uyduruyor. Kuzum bisi dicem ben de evlenmeden once cok gezerdim evlendim adam elimi ayagimi bagladi gibi oldu aileme gidelim derken bile cekine cekine söylemeye başladım baktm kendi arkadaslari kendi ailesi olunca hic rahat gidiyoruz diyor gidiliyor. En son bende yavas yavaş yüzümü actim bugun annemgile gidiyoruz cagirdilar. Randevuyu aksama aldim ordan annemgile gideriz. Aksam bebek icin esya bakmaya gidelim demeye başladım başta of puf desede alismaya basladi oda. Gidelim mi yapalim mi deyince olmuyormuş onu anladim

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 427 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
+2 oy
46 cevap 2,048 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 991 göst.
29 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu