0 oy
517 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Ben hiç yapamam utanırım eltim gelir uzanır hiç utanmaz büyük tanimaz

40 Cevaplar

0 oy
(2,678 puan) tarafından
Asla oturmam oturmadım da çok büyük saygısızlık 
-Reklam-
0 oy
(426 puan) tarafından
Uzanmam canım. Uzanıyorsamda geldiklerinde saygısızlık olmasın diye kalkar otururum :) 
0 oy
(4,149 puan) tarafından
Kendi babamın yanında bile uzanamam. Cok buyuk saygısızlık olur
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Annemin yanında uzanamazken onların yanında hiç uzanamam. Uzanmayı geçtim ayağımı dahi uzatamam. Bana göre çok büyük saygısızlıktır
0 oy
tarafından
Hayır canım arkadaşlar hepsini anlatmış
0 oy
(802 puan) tarafından
Ben annemin babamın yanında bile uzanman Kaldi onların yanında uzancam ki ben daha kayinpederim yanında yemek bile yemedim
0 oy
(814 puan) tarafından
Kaynanamin yaninda evet kayinbabamin yaninda asla ben kendi babamin yaninda bile uzanmiyorum
0 oy
tarafından
Kaynanamın yanın da değilde uzanırdım o gelirdi yay uzam der 1 2kere ancak ..

Vefat etti zaten :( 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Hamileyken kaynanamın yanında uzun oturışa geçtim agrım olmasına rağmen uzanacaksam baska odaya geçerdim de değer kıymet bileme saygıyı büyüklerde bilse keşke yaşlandık diye unutuyolar herhalde
0 oy
(431 puan) tarafından
Hiç yapmadım kaç yıllık evliyim bna göre ayıp 60 küsür yaşında insanların yanında afedersiniz kayınbaban ın yanında bi tarafını devirip yatmak hiç bna göre değil 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kayinbabamin değilde hamileyken kaynanamın yanında uzanmıştım oturamiyodum belim agriyodu oda farkındaydı zorla uzandiriyodu kayinbabamin yanında assla uzanmam daha kendi babamın yanında uzanmamisim
0 oy
(137 puan) tarafından

Anamın babamın yanında bile uzanamam :D

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ben kayinbabamin yaninda uzanmam ama kaynonoşumun yaninda uzanirim ben ona o bana masan yapariz yani kaynanam genc 42 yasinda
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Benim uzanmamı bırak kayınpederim bile benim yanımda uzanmaz ayıptır saygısızlıktır bizde 
0 oy
tarafından
Kayınpederi yok olsa asla uzanmazdım yanında ayıptır ama kaynanamın yanında uzanırım 
0 oy
tarafından
Aslaaa uzanamam
0 oy
tarafından
Bende uzanmam kayınpederim yok ama kaynanam İn yanında bile uzanmam doğum yaptığım zaman hariç 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Uzanırım  çünkü aynı evde yaşıyoruz ve kaynanam kayinbabam 7 /24 biraradayiz hamileyim mecbur  
0 oy
tarafından
Yok ay utanırım ben 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Kayınpeder imin değil tabikide ama kaynanamın yanında yatarım kalkarım kısacası utanmamda çekinmem de

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 358 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yuska (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 493 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ayseaslan (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 475 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,580 cevap