0 oy
745 göst.
Aile kategorisinde (395 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar ya biri çamaşır vermiş bugün bize yikamış ütülemiş mis gibi de kokuyor ama her yumoşun kokusunu bilirim yumoş değil deterjan kokusu siz neler kullanıyorsunuz hem leke çıkartan hem de mis gibi kokan

Teşekkür ederim hepinize oy çokluğuyla bingo alıyorum :):)

22 Cevaplar

+1 oy
(825 puan) tarafından
Bingo kirmiziiiidir kesin o :))
(395 puan) tarafından
Öylemi dersin bebek kıyafeti vermiş denemeliyim onu :)
(825 puan) tarafından
Abartısız söylüyorum teyzem hep onu kullanırdı ben kucukkende bize geldiklerinde evv kokardı
(240 puan) tarafından
Hahaha kesinlikle bingo kırmızıdır :) hastasıyım o kokunum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Duru granül matik cok guzel kokuyor.belkide odur bebegimin çamaşırlarını yikiyorum ohhh miss valla:)
(395 puan) tarafından
Reklamdaki gibi bana çok ufak geliyor günde kesinlikle bir makina açarım net olarak kullandınız mı önerirmisin
tarafından
Evet bn suan aktif olarak kullaniyorum sadece bebegimin camasirlarinj onunla yıkıyorum o yuzden baya gidiyo bize ben memnunum guzel yikiyo ama eger kakasi falan cikarsa once kalıp sabunla citiletip sonra makinaya atiyorum
(395 puan) tarafından
Teşekkür ilgin için deniyecegim :)
tarafından
Rica ederim
0 oy
(800 puan) tarafından
Ariel kullanıyorum ben
(395 puan) tarafından
Memnunmusun bebek çamaşırında da kullanıyormusun ve leke çıkartma durumu nasıl
(800 puan) tarafından
Kendi çamaşırlarımda çok memnunum ama bebeğime kullanmıyorum bebeğime zeytinyağlı sabun tozunu kullanıyorum ondansa memnunum
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Bingo beyaz :) 
(395 puan) tarafından
Tamamdır ev taşıyacağım zaten herşeyi yikamalıyım ufak ufak her paketten alıp deneme yapacağım :)
(17,796 puan) tarafından
:=) hadi bakalım dene
(2,127 puan) tarafından
Bende bu yumusatıcıdan kullanıyorum bekarken komşumuz balkonuna sererdi ta bize gelirdi kokusu şimdi evlendim evleneli bunu kullanıyorum mis mis
(17,796 puan) tarafından
Çok güzel dimi ya misssss :)
(2,127 puan) tarafından
Evet ya bi vazgecemedim kalıcı olması hele muazzam
0 oy
(7,768 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Bimin mavi bulut yumuşatıcısı çok güzel kokuyor ben bu ara persil aldım tpz deterjan baya iyi benimde bi ara çamaşırlarım yıkasamda pis kokuyordu hepsini 60 derecede bi kez yıkadım koku falan kalmadı

(7,768 puan) tarafından
Ama ben bebeğime bunları kullanmıyorum kuzum kendimize kullanıyrum ilk yorumuma bak resim koydum
(7,768 puan) tarafından
Bi dene ne kaybedersin ki dolaptan aldığında giyince bile kokusu hala üstünde duruyo
(723 puan) tarafından
Anladım canım bende 3 çeşit yumoş var şuan onlar da dolu bana bi zaman yeter bi az bitsin senin dediginden denicem.kokusu ne kokusu
(7,768 puan) tarafından
Bebek kokusu gibi sn bime git kapağı aç kokla kimse bişi demiyo
(723 puan) tarafından
Hadi ya tamam kuzum bi bakayım
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bingo kırmızı ve mor efsane
0 oy
(723 puan) tarafından
Deterjan persil kullaniyom yumusaticida yumoş kullaniyom güzell yani memnunum ben :)
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben Omo kullanıyorum çok güzel :)
0 oy
(775 puan) tarafından

Sıvı bingo canım miss gibi kokar benimde kokuya takıntım varda birazx

Bebek içinde duru granül matik normali kullanıyorum bide onun lavantalisi var o güzel eğil. Birde dalın sade var oda toz mükemmel günde en az ikizlerim olduğu için 3.makine çalışır beyazlar renkliler siyahlar olarak 1 ay gidiyo
0 oy
tarafından

Bence kesinlikle bingo kırmızıdır :D

0 oy
tarafından
Duru granüldür bence
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Omo aktivte tek başına çok güzel kokuyor 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım şuan bingo kırmızı olan varya parfüm kokusu. Ben öyle bir koku daha önce duymadım ya. Eşim almış banyom da çamaşırlar yıkanırken bile kokusu içeriye dağılıyor gerisini sen düşün. Hele ki makinadan çıkartınca mis gibi kalıyor banyoda kokusu bayıldım. Artık hep bunu alırım heehalde düşünmeden
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben abc sıvı deterjan kullanıyorum bebek için yumuşatıcı bile kullanmiyorum çok güzel kokuyor bana bile sınıyor anneler falan nazlı kokuyor diyorlar hp kızımin kokusu bellediler onu her gittim yer kokuyor mübarek 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Evet bingo güzel ama sirkede çok iyi geliyor çamaşırlara 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Sadece deterjan tek olmuyo ya yumuşatıcıyla daha iyi kaoci oluyo deterjan hepsini denedim kuruyunca gidiyo kokusu illa yumuşatıcı dokmekte lazim
0 oy
tarafından

Toz deterjan olarak omo kullanıyorum 

Sıvı olarakta bingo 
0 oy
(239 puan) tarafından
Bingo siyah vaya kirmizi hepsine tek gecerim valla harika bisey kokusuda kalıcı 
0 oy
(4,685 puan) tarafından
Bingo kesinlikle 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Eğer çocuk kıyafetiyse granül matik kullanıyorum ben tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 416 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12acaba (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 318 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Annne (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 186 göst.
13 Kasım 2023 Aile kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 345 göst.

380,088 soru

11,378,660 cevap

34,864 kullanıcı

...