0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar stüm azaldı oğlum doğmuyor bizde mama aldık önce sma almadı sonra bebelac golda geçtim onuda almıyor ne yapmam lazım lütfen çare bebek bakımı bölümüne sordum cvp vermediler 

7 Cevaplar

+1 oy
(1,161 puan) tarafından
canim belke  qazi vardir. o yuzden agliyordur.  bende  kizimin kucucken doymadigini saniyordum mama vermeye calisdim ama almadi mamani  meger doktora gitdim sancisi cokmus o yuzde  agliyornus hep doymadigini dusubmusdum oysa yanilmisdim birde benim kizin kulagida agriyordu. 40 bile cikmamisdi   kulak agrisi erken dedim ama ola biliyormus yani..    onun medesi cok ufak kucum yani. doymamasi  zor doktor oyle soylemisdi.
tarafından
Cnm gazı da var ewet sürekli ağlıyor doğduğu günden beri sütüm vardı çok ama eşim yüzünden azaldı ve doyammaya başladı artı buda eklenince daha çok ağladı şimdi dört aylık
(1,161 puan) tarafından
can kiyamam canim benim.  uzulme  canim benim.  sutun en kisa zamanda insAllah artar canim benim.bende kiizima   aptamil veriyordum.  yeni yeni bebelaca kecdik.   aptamille kilo almadi benim kizim o yuzden her bebekde farkli oluyor  iste  bizde bebelac kullandik onu sevdi sora
tarafından
Bebelac kilo aldırdımı cnm oğlum zayıf bir bebekte
(1,161 puan) tarafından
canim benim kizdan zayifi olmaz. inan..  11 aylik 8 kilo  bile  tam deyil. o derece yani.  her bebekda   farkli mamalar ise yariyor. benim kizda ise yaradi.   bazi bebeklerde yaramiyor ama.
tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben aptamil verdim hemen içdi ama çok pahalı olduğu için bebelac a geçdik istersen bi dene 

tarafından
Bakıcam çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Aptamil kullanıyoruz canım anne sütüne ek çocuk doktoru bunu önerdi atıyorum fotosunu.  Kabızlık ve gaz sorunu olmuyor 

image

tarafından
Tmm cnm çok teşekkür ederim
0 oy
(775 puan) tarafından
Kuzum seni çok iyi anlıyorum ikizlerim var sütüm 3. Ayda azaldı kesildi gibi çok ağladım mamayi hep bize zehir gösterdiler çok ön yargılıyidm ama ya annem çok yalvardı ilk sma aldık yediler ama kabız yaptı bebelac  gold aldık gayet güzel yediler gazda yapmadı ama aşağıda arkadaş atmış aptamil al oda çok güzel gaz falan yapmıyor yetemiyom diye kendini yıpratma sen ANNESİN HERSEYİN EN güzeli onun olsun istersin ama olmuyo süt yoksa yok gazı vardır gaz içinde nurse harveys kullan ve masaj yap bebeğine Rabbıme emanet olun. İnsaalh 
tarafından
Cnm gazı da var ewet sürekli ağlıyor doğduğu günden beri sütüm vardı çok ama eşim yüzünden azaldı ve doyammaya başladı artı buda eklenince daha çok ağladı şimdi dört aylık Bi. Sürü gaz ilacı kullandım şuan biogaia ve sabsimlex kullanıyorum gazı azaldı gibi
(775 puan) tarafından
Nurse harveys mutlaka dene canım damla olani
0 oy
tarafından
Benimkide cildiriyordu ama acliktan degil mamayi doktor tavsiyeaiyle mi basladin. Belkide sutun yetiyordur. Benim bebegim huysuzdu mesela 
0 oy
(671 puan) tarafından
Benimde öyle sütüm pek olmuyor ilk ay anca doyuyor çocuklarım şimdi iki buçuk aylık bir aydan beridir falan mama veriyorum sabah akşam doymuyorsa doyuracaz canım başka çare yok üzülme sütünude emer daha 
0 oy
tarafından
Sen bir annesi bebeğine her zman yetersin asla yemiyorum die düşünme canım Bi sıkıntısı olabilir bebişin bilemezsin 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 174 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 620 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 359 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 402 göst.