0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Yaa değerlerim 709.7 den 1301 cikmis öncesi 2 kat olmuş diyo yeterli degil. Alttan muayene etti kese göründü dedi ki bu dış gebelik ihtimalini azaltır en azından rahimde ama değerler istediğim gibi değil diyo. Çarşamba günü gel dedi kese büyüyor mu büyümüyor mu ona bakacağız basen kese olur içi boş olur dedi. Öyle olursa kürtaj olur dedi. Ya ben kafayı yiyeceğim. Değerler iyi değil mi daha ne ciksin yaa. Sadece korkutuyorlar. 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,379 puan) tarafından
Bnce sen bekle 10 gün sonra git direkt kalp atışını duymaya kendini yıprattığın yeter stres de etkiler Allah korusun bekle sabret tevekkül et 
(166 puan) tarafından
Inşallah canm benm yaa. Burda başka doktora görün deyince gittim ama böyle konuşmaları korkutuyor. Bana farklı doktora git dediler buna geldim böyle dedi ama sürekli olumsuz konuşuyor yok. Kürtaj yok iğne ile düşüreceğiz soka giriyordum. Bugün de öyle demesi korkuttu. Evet o edirgin oluyorum. Kürtaj vs deyince ödüm kopuyor canm. Bakalım. Ne olacak haftaya dua edin
-Reklam-
+1 oy
(344 puan) tarafından
 doktorunu değiştirmeni öneririm. Daha şimdiden böyleyse ilerleyen zamanlarda yoktan yere çok panik yaşatır sana
0 oy
(883 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım ablamada hamileyken çocuğun bacağı yok aldiralim demişlerdi çokşukur yeğenim sapasaglamdi 
(166 puan) tarafından
Masallah yaa gerçekten stresli süreçte. Sadece korkutuyorlar inşallah bemm de boşa çıkar
0 oy
tarafından
Nasıl yani değer iki kat artmış doktor yeterli değil diyor bunu hem onaylıyor hem olumsuz konuşuyor sen Çarşamba günü git cnm hakkında hayırlısı olsun
(166 puan) tarafından
Eamon Canm. Inşallah Allah razı olsun duanı eksik etme canm
0 oy
(677 puan) tarafından
Sakin ol cnm hassas olman normal ama bazen kese olup bebek olmuyor.doktor doğruyu söylemiş.haftaya git sen belli olur
(166 puan) tarafından
Inşallah canm benm yaa. Burda başka doktora görün deyince gittim ama böyle konuşmaları korkutuyor. Bana farklı doktora git dediler buna geldim böyle dedi ama sürekli olumsuz konuşuyor yok. Kürtaj yok iğne ile düşüreceğiz soka giriyordum. Bugün de öyle demesi korkuttu. Evet o edirgin oluyorum. Kürtaj vs deyince ödüm kopuyor canm. Bakalım. Ne olacak haftaya dua edin
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Başka doktordan da fikir almanı öneririm 
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Bana hiç değerlere takılan doktor denk gelmedi değerlere bakılarak karar verilmesi çok saçma geliyor bana zaten ultrasonda her şey gorunuyor
0 oy
(7,705 puan) tarafından
Canım Meryem suresi oku. Kendini strese sokma. 
(7,705 puan) tarafından
Sen
Allah'a dayan say'e sarılır hikmete ram ol
Yol varsa budur bilmiyorum başka çıkar yol
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bnce baska doktora git
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Ya benim iki hamilelik geçti başımdan ikisindede 2 kat arttı hatta daha fazla oo süper dediler ama düşük yaptım ikisini de bu Allahın işi canım sen duanı et bekle benim arttı da ne oldu yiycek ekmeği yokmuş bence değerin gayet iyi artmis hiç üzülme çünkü üzülmek sana bişey katmayacak rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 
0 oy
tarafından
Canım benimde başıma çok şey geldi ben ilk gittigimde değer 13 binlerdeydi karnımın içinde keseyi kaybettiler kese gibi bir şey var ama * dediler özele gittim keseyi gördü bebeği net göremedi bir sonraki hafta hem bebeği gördük hem kalp atışını dinledik sabret biraz daha 
0 oy
tarafından
Kaç haftalık canım
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bence o doktoraya gitme canım başka doktora git hiç kötü konuşulmaz yani böyle zamanda şuan moyive etmeli yani çok saçma 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 477 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Tarifsiz duygu (20 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 155 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 838 göst.