+1 oy
3,931 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün yazdım galiba buraya eşim devamlı ağlıyor diye meğerse beyimiz aşk acısı çekiyormuş daha önce bi ilişkisi vardı benden önce 1 buçuk sene birlikte aynı evde yaşamışlar kadınla kadın bugün bana ulaştı kocan benimle birlikte dedi dün beraberdik inanmıyorsan göğsüne bak dedi bana adam işten geldi soyunurken yanına gittim beni odadan çıkarmak istedi bende çıkmış gibi yaptım sonra tekrar döndüm göğsünde morluk var bu ne diye sordum bişey ısırdı galiba dedi sonra zar zor anlatırdım dün otele gitmişler gerisini siz anlayın bu arada kadında evli ikiside boşanmayı düşünüyormuş yolun açık olsun demekten başka bişey gelmedi içimden boşvermişliğin son evresideyim ne desem boş ne desem yazık 

81 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karaktersızler 
-Reklam-
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Yuh ya Allah'tan korkmayan kullan utanmayan  bosanda bulsun belasını ay kuzum valla şok oldum
0 oy
tarafından
Kızlar bu arada kadın beni eşim beni biran önce boşasın diye aramış kavga etmişler kendi aralarında cevap veremiyorum başım çok ağrıyor kalbimde aynı şekilde hepiniz sağolun 
(6,135 puan) tarafından
Şuan en yakın arkadaşın veya buradan birisi yada bir akraban birisiyle telefon da konuş öylece oturma ağla sızla birisiyle konuş lütfen
tarafından
Yok kuzum şuan tanıdıklarımla bunu paylaşacak durumda değilim kimsenin canını sıkmak istemiyorum şimdi akılları bende kalır ağlıyorum zaten gizli gizli fakat evde çocuklarda var acımı pek yaşayamıyorum zaman içimi soğutacak inşallah hepinize çok teşekkür ederim iyiki varsınız
(2,323 puan) tarafından
Çocukların önünde ağlama ama kendini de sıkma sakın rahatlayana kadar ağla için açılsın.. Seni bugün böyle ağlatanları Allah affetmesin ki zaten zina yapıyorlar inşaAllah affetmezde..
Çocukların ve kendin için iyi olmaya çalış ağlamak istediğinde ağla gerekirse psikolojik destek al inan çok daha iyi olacaksın inşaAllah. O pislikler de pisliklerinde boğulsunlar..
(6,135 puan) tarafından
Namaz içini soğutacak dualar içini soğutacak Rabbim sana bu göz yaşlarının hatrına çocuklarının hatrına hem ahiretini hem hayatını güzelleştirecektir insallah çok çok ağır bir imtihamdasin Rabbim başarıyla geçmeyi nasıp etsin inşallah amin❤
(6,135 puan) tarafından
Su mubarek günler de herkesin sevinçle beklediği ramazan ayında bu iblislerin yaptığına bak
Göz yaşları içinde sana dua ediyorum. Hadi kalk sende bi duş al yada abdest al otur seccadeye ağla konuş dermanin yoksa sus Rabbim sana şah damarından bile daha yakın:(
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Allah ikisini de bildiği gibi yapsın perişan etsin inşallah adı pislikler 
0 oy
tarafından
Birde odadan ciksrmak istiyor pzevenge bak ya tazminat alacaksın bundan birde inadına mutlu olur böyleleri en azından kurtulmuş olursun Canm 
0 oy
tarafından
Yuhhhhhh ohaaaa bu gözler bu kulaklar daha neler duyacak Allah'ın cezaları pislikler aşk acısı ile gebersin inşallah o yosmada ne cesaretle aramış seni arsz kaşar bosan 5 sn dahil dursan yazık sna 
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Pislik adiler bu ne cesaret ne münasebet nasıl sana böyle bir şey söyler ve numaranı nasıl bulmuş.. Edepsiz karı git kız bırak şu adamı donuna kadar da al pis pzvenk.... 
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Ben sana dicektim canım üzmek istemedim allahım sabır versin sana 
0 oy
(490 puan) tarafından
Bunu sana yasşatanlar aynılarını yaşasınşar inşallahhh Allh kimseyi böyle ahlaksızlarla karşılastırmasın o kadınında böyle saçını basşını yolcakcn adamnnda heryerini morartıp yanyana atıcaksn al birini.vur ötekine pislikler
0 oy
tarafından
Yolu ne acik olacak yaa yoluna da basina da ateşten taşlar yağsın pislik ****** ya nasilda rahat simdiki kaltaklar
0 oy
(484 puan) tarafından
Kanıtlarsan karşıdaki kadına da dava açabilirsn araştır bi
0 oy
(8,592 puan) tarafından
Allahn cezası alçakkkkk. Asssslaa affetme sürünsün 
0 oy
(14,013 puan) tarafından
******** utanmazlar..
0 oy
tarafından
Yerinde olsam kadın yazdıklarını kocasını bulup gösterirdim ondan sonra isterse cinayet olsun zerre umrumda olmazdı..
0 oy
tarafından
ALLAH belalarını versin nefret ediyorum böyle insanlardan çok üzüldüm cidden 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Bu ne demek ben ne okudum şuan şoktayım pislik herif ahlaksız şeref yoksunu sakın ama sakın ağlama o sana layık olmadığı için böyle şeyler yaşandı kaybeden kendisi sakın kendini salma lütfen güçlü ol 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Allah baslara getirmesin ama bende kadının kocasına ulaşıp anlatırım. Öyle hemende bosamam sürünsünler biraz isterim.Ama sen açma davayı ce evini terk etme nafaka için 
0 oy
(50,220 puan) tarafından
kendi pisliklerinde bogulsunlar
0 oy
(13,362 puan) tarafından

Onun yatağından çıkıp nasıl senin yatağına girmiş karaktersiz maden başkasını seviyor alır seni karşısına konuşur anlatır pislik herif 

Sen ne yapmayı düşünüyorsun bebeğiniz var mı
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Yuva yıkanın yuvasi olmaz..günn gelir biri de onu arar kocan seni aldatiyo diye..senin aldatan onu da aldatir degismez adamin huyu..surunsun p.islikler..

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 191 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
96 cevap 2,127 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 152 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 36kubra25 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.