0 oy
855 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
edepzilik basa bela

5 Cevaplar

0 oy
(1,204 puan) tarafından

Elti eltiyi cekemez canım hiç iyiliğini de istemez en iyisi uzak duur gördüğünde bi ver geç hadi bunda bebek görmeye gelmiş madem bundan sonra gelecek olursa bi bahane uydur koyma evine.. ALLAH bildiği gibi yapsın boyle eltileri benimde başımda bi tane var oda 4 yüzlü kah pe!! 

tarafından
Yaptigi ortuyu gidip vericem keske dun gece agzima geleni soleseydim nasil bu kadar dusuncesiz olabiliyo ? Bn anlamiyorum .
(1,204 puan) tarafından
Işte bizi sevmiyorlar o yüzden ellerinden geldiğince huzurumuzu bozmaya çalışıyorlar. Ben nişanlıyken Kaynanam nişAn bohçası getirdi görümcelerim de birşeyler koymuş kendisi de bir orta boy masa örtüsü koymuş. Evlendikten sonra bizi yemeğe davet ettiler tülbent namaz lık lif felan götürdüm. Ba na evinde dediki o masa örtüsünü kendime almıştım çok sevmiştim  ama sana verdim dedi şaşırdım 1 aylık gelinim  huyunu bilmiyorum bişey diyemedim. Benim götürdüğüm hediyeleri de görümcemin kızına vermiş sandığa koymuş sinirim bozuldu bilseydim hiç bişey götürmezim yılana !
tarafından
Boylelerine Sabir etmek zor, niye edeyim ya o bana sabir etmiyoda biz niye edelim dimi yazik utanmaz bide sana ole soledi demek hicmi utanmadi madem lafini yapicak niye vermis .
(905 puan) tarafından
Ohh ne gzlll 1 tane var  bende 3 tane varrrr   düşün halimi
tarafından
Bizde 5 eltiyiz ama bunu gibisi yok.
(905 puan) tarafından
Benm bir tanesi  hariç ikisi  aynı bokkk  tek bana  dgl herkese  de öyle
(1,204 puan) tarafından
İşte pisliğine söylüyor ben böyle bişey desem görümcemi doldurur üstüme salar yaptı zaten görümcem le aramıda bozdu allah a havale ettim onu. Şimdi küçük kayınma kız arıyorlar daha olmayan  geline yelek işlicekmiş bağıra bağıra küçük eltime yelek işlicem diyor. Kimse de demedi bu da senin eltin değilmi ben muhta değilim yeleğine bana gıcıklık oldun diye söylüyor. Eminim ki küçük gelini yanına alıp iyi olacak onada beni düşman edecek sinsirella yılan!
(523 puan) tarafından
Hahaha ne güldüm kız bu kadar canına mi tak ettirdiler boşver güzelim takmayin böyle insanları
(1,204 puan) tarafından
Ruken valla 1 tane de olsa fena 10 tanede olsa aynı ALLAH şerlerinden uzak etsin bizi.
(905 puan) tarafından
Yeni gelen akiliysa  hemen gerçek yüzünü görür merak etme  senn hırka dgll altin orsun  neye yarar pis insanlar  kendini hemen belli eder
(905 puan) tarafından
Aminnn aminnn vallh ewimdym  hic birinengidip gelmyrm  aramyrnda  arada kaynananma  iniyrm  orda görsem ağız usti bi selam  o kdr benden uzak olsnlar
(1,204 puan) tarafından
Takmamak elde değil benim geri zekalı görümcemi  avucuna almış istediğini yaptırıyor 11 senelik gelin o ama ben daha 3 yıllık evliyim bütün eziyetleri benim üstüme
(523 puan) tarafından
Canım takma ak elde değil anlıyorum ama onun istediği bu ki zaten sınır ol huzuru bozulsun istiyor ekmeğine yağ çalma biraz slaaga yat ne yapıyorsa aynısını yap
(905 puan) tarafından
Böyle insanlardan kork ağızlarını  o kdr ıyi ypyrlar ki anlatamam
(1,204 puan) tarafından
Inşallah canm ben sabir ediyorum gelecek gelin ağızlarına etsin bıraksın. Bend e senin gibi aramam konuşmam ama kaynamnda yada görümcem de görünce bana hemen fırsat kolluyor herkesin yanında benle iyi konuşmaya çalışıyor kimse olmayınca laf sokmaya fırsat arıyor yılan
(905 puan) tarafından
Ayy ben kinsmamn  fırsat  vermem sende vermeeeee   konsssa  başka yere bakkkk
(1,204 puan) tarafından
Kiz fırsat vermiyorum soylegini duymazdan geliyorum yönümü ondan cevirıyorum. öyle felaket ki anlatamam. Sırf görümcemin gözüne girmek için yapıyor görümceminde herkese sözü geçer hepimizi o yönetir babası bile kızının aklı ile hareket eder.
(905 puan) tarafından
Ayyy ayy  eşlerimizin  ailesi ne kdr bir birbirine  benzyooo yaaaa
(1,204 puan) tarafından
Bir eşim ve Kaynanam eltimin ne halt olduğunu biliyor Kaynanam korkusundan bişey diyemiyor.
(905 puan) tarafından
Yooo bizim bütün aile biliyo  fakat kadın cok rezil  anltamam cikip balkonda kufur edyoo  o derce butim ailede rezilin.cikmasn  diye  katlaniyo
(1,204 puan) tarafından
Deliye eyvallah ediyorlar biz bişey desek kapıya atarlar şans ışte
(1,204 puan) tarafından
Günahını döktüm ***** yılanın bu kadar yeter sinirim bozuldu
(905 puan) tarafından
Hiç sorma hiçç çıktı balkona  bana bi saydryo  herkes döndü  ona dediki  lanet gelsn sana   o kdar ben.zaten takmyrm  sanki yokk
(1,204 puan) tarafından
seninkini yıne herkes tanıyor benim ki kimseye gerçek yüzünü  göstermiyor nalet olasıca kadın
(905 puan) tarafından
;)))))) sabaha kadarda anlatsak  bitmez sen 3 yilik ewlisin  ben 1 buçuk yıl ki neler grdum  neler tabi benden öncekiler  daha coknsey gorms  anlatyrlar  kulağımı  kapatyrm
(905 puan) tarafından
Iste merak etme bir gün hic olmadık yerde gosterir  kendini
(1,204 puan) tarafından
İnşalaaaaaah  ALLAH tan temennim bu. Eşim de diyor sen doğru ol sabret onun ne olduğu ortaya çıkacak elbet !
(905 puan) tarafından
Cookkkk dgru demişse valllh esin
-Reklam-
0 oy
(1,379 puan) tarafından

Aaaa aynı şeyi sosyal annede mi gördüm hayal mi görüyorum 

(4,875 puan) tarafından
Aynen bende gördüm
tarafından
Oradada paylastim cnm oda bendim, birileri akil versin diye.
(1,379 puan) tarafından
O zaman doğru görüyorum
tarafından
:) dogru Goruon cnm .
0 oy
(905 puan) tarafından

Sende kaynani  al ona giit  ortuyude  ona geri ver  tamm sen gel baş üstüne  davetsz misafr ne belki ben sana göre müsaitim başkasına gör e dgl niye bunu  habersz ypyrsn  bunlarida şöyle  

tarafından
Vericem zaten utansin ve bidada konusmicam valla esim ister kizsin ister kizmasin yoruldum cunku . 30 yasindaki kadini cekmek zorunda degilim.
(905 puan) tarafından
Eşine duzgun anlat asla kızmaz  gerçekten bir yerden snra insanlar  cekilmiyo
(523 puan) tarafından
Ay yok ya bence hiç uzatma gerek yok ama Ende onun evine git giderken de arkadaşlarını flaan al götür hahaha ama örtü muahbetini açma bosverin rbir iyilik yapmış sözde kendi utansin
0 oy
(523 puan) tarafından

Amanın boşver canım ben olsam bir tarafima bile çalmam.Bir iyilik yapmış onu kalkmış sana söylemiş sacmalamis patavatsız işte gül ggec ne muhatap olacaksın ne canını sıkacaksin değmez bile edepsiz icin birde benim de evime gelirken tanımadığım.elli tane inananı cahirss ben de sinirlenirim açıkçası seni anlıyorum ama diyorum ya patavatsız belli ki düşünmemiştir bile onun umrunda mı ki sen takıyorsun kafaya hiç gerek yok cevap vermemek en iyisini böyle boş boğaz insanlarada gül geçcc 

0 oy
tarafından

Resmen laf sokmus sen o ortuyu al kullanma yarin o hamile kalinca ona gotursen

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 2,605 göst.
13 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 237 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 723 göst.