0 oy
852 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
edepzilik basa bela

5 Cevaplar

0 oy
(1,204 puan) tarafından

Elti eltiyi cekemez canım hiç iyiliğini de istemez en iyisi uzak duur gördüğünde bi ver geç hadi bunda bebek görmeye gelmiş madem bundan sonra gelecek olursa bi bahane uydur koyma evine.. ALLAH bildiği gibi yapsın boyle eltileri benimde başımda bi tane var oda 4 yüzlü kah pe!! 

(1,204 puan) tarafından
seninkini yıne herkes tanıyor benim ki kimseye gerçek yüzünü  göstermiyor nalet olasıca kadın
(905 puan) tarafından
;)))))) sabaha kadarda anlatsak  bitmez sen 3 yilik ewlisin  ben 1 buçuk yıl ki neler grdum  neler tabi benden öncekiler  daha coknsey gorms  anlatyrlar  kulağımı  kapatyrm
(905 puan) tarafından
Iste merak etme bir gün hic olmadık yerde gosterir  kendini
(1,204 puan) tarafından
İnşalaaaaaah  ALLAH tan temennim bu. Eşim de diyor sen doğru ol sabret onun ne olduğu ortaya çıkacak elbet !
(905 puan) tarafından
Cookkkk dgru demişse valllh esin
-Reklam-
0 oy
(1,379 puan) tarafından

Aaaa aynı şeyi sosyal annede mi gördüm hayal mi görüyorum 

(4,875 puan) tarafından
Aynen bende gördüm
tarafından
Oradada paylastim cnm oda bendim, birileri akil versin diye.
(1,379 puan) tarafından
O zaman doğru görüyorum
tarafından
:) dogru Goruon cnm .
0 oy
(905 puan) tarafından

Sende kaynani  al ona giit  ortuyude  ona geri ver  tamm sen gel baş üstüne  davetsz misafr ne belki ben sana göre müsaitim başkasına gör e dgl niye bunu  habersz ypyrsn  bunlarida şöyle  

tarafından
Vericem zaten utansin ve bidada konusmicam valla esim ister kizsin ister kizmasin yoruldum cunku . 30 yasindaki kadini cekmek zorunda degilim.
(905 puan) tarafından
Eşine duzgun anlat asla kızmaz  gerçekten bir yerden snra insanlar  cekilmiyo
(523 puan) tarafından
Ay yok ya bence hiç uzatma gerek yok ama Ende onun evine git giderken de arkadaşlarını flaan al götür hahaha ama örtü muahbetini açma bosverin rbir iyilik yapmış sözde kendi utansin
0 oy
(523 puan) tarafından

Amanın boşver canım ben olsam bir tarafima bile çalmam.Bir iyilik yapmış onu kalkmış sana söylemiş sacmalamis patavatsız işte gül ggec ne muhatap olacaksın ne canını sıkacaksin değmez bile edepsiz icin birde benim de evime gelirken tanımadığım.elli tane inananı cahirss ben de sinirlenirim açıkçası seni anlıyorum ama diyorum ya patavatsız belli ki düşünmemiştir bile onun umrunda mı ki sen takıyorsun kafaya hiç gerek yok cevap vermemek en iyisini böyle boş boğaz insanlarada gül geçcc 

0 oy
tarafından

Resmen laf sokmus sen o ortuyu al kullanma yarin o hamile kalinca ona gotursen

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 2,596 göst.
13 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 236 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 719 göst.