0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (2,241 puan) tarafından
bugun cok post actim kusura bakmayin kizlar kizim hasta demistim atesi dusmuyor doktor enfeksiyon dedi ama pek ikna olmadim esimde simdi geldi o da kotu durumda atesi de var covid olabiliriz nolur dua edin ben daha once atlattim ama onlara birsey olmasin cok korkuyorum kizim cok halsiz atesi 39.. bitsin artik bu illet :((

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maske takın her ihtimale karşı test yaptırdınız mı 
(2,241 puan) tarafından
gece acildeydik doktor enfeksiyon dedi simdi de esim geldi isten yeni atesinin ciktigini soyluyor biraz kendine gelsin acile gidicez.
tarafından
Enfeksiyon da ateş yapar doğru ama test yaptırmak da fayda var tabi
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım kaç aylık ek gıda alıyorsa kemik suyu içir yemekelrine koy bol bol 
(2,241 puan) tarafından
23 aylik canim hicbirsey yemiyo kac gundur sadece yogurt corbasi iciyo cok sevdigi icin onu da uc bes kasik anca . Allah razi olsun insallah gecer
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin:(

(2,241 puan) tarafından
amin Allah razı olsun canim
tarafından
Allah'ım acılarını göstermesin inşallah yoktur canim
(2,241 puan) tarafından
amiin insallah canim rabbim hepsine sifa versin ❤️
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Off Allah kahretsin ya çok geçmiş olsun çevremde ve burda 10 çocuktan 8i covid.. ANNELER LUTFEN DUSMEYEN ATEŞİ DİKKATE ALIN. Allahım yardımcınız olsun
(2,241 puan) tarafından
cok zor cok dun suphelendim aslinda ama doktor enfeksiyon dedi ozellikle de sordum covid olabilirmi diye degil bogazi kizarmis dedi insallah degildir :(
(2,479 puan) tarafından
Benim oğlum da 13 aylık geçen hafta olduk ailecek 1 hafta hastane kaldık. Allah sizede şifa versin. Ateşi hiç düşmedi mi kaç derece
(2,241 puan) tarafından
cok gecmis olsun canim simdi nasilsiniz. surekli cikip iniyo canim 39.7 ye cikiyo ama hemen dusuyo 38e onun asagisina dusmuyo .amin insallah canim
(2,479 puan) tarafından
Ay kıyamam . Çok şükür biz atlattık sadece oğlumun iştahı yok duzelmesini bekliyorum..
Bizim ilk 3 gün 40tan aşağı inmedi serum fitil şurup hiçbiri işe yaramadı
0 oy
tarafından
Rabbım hepinize sifa versin canim ınsallah 
(2,241 puan) tarafından
amin insallah canim saol
0 oy
(692 puan) tarafından
Al işte harita bosun kırmızı olmadı sorumsuz köp.kler.. çok geçmiş olsun 
(2,241 puan) tarafından
ah kuzum sorma biz evden cikmadan nasil kaptiysam kaptim ilkinde şimdi yine evdeyiz ama biz evde dursak ne millet fink atiyo :( buyuk ihtimal isten geldi :(
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Rabbim şifa versin cnm bol meyve c vitamini ve su tüketin inşallah en kısa zamanda atlatırsınız

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde minnakannee (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 170 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ebrusmsk (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 520 göst.
30 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tubanur (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.

385,720 soru

11,532,891 cevap

35,205 kullanıcı

...