+1 oy
716 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Evlilik size mutluluk getirdi mi? Evliliğin bekarlığa göre ne gibi avantajları oldu sizde?

Kendim cevap vermem gerekirse kendi yuvamı kurmak mutlu hissettirdi

49 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Bekar olmak çok isterdim ama evlatlarım olduğu için de çok mutluyum onlar benim varım yoğum iyiki olmuşlar 

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bekarken ama oğlum olsun:)
0 oy
tarafından
Evlilik dha guzel
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Her ikisinde de ❤❤
0 oy
(765 puan) tarafından
Tabiki evliyken 

Hayalimiz gerçek oldu ❤️
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Evlenmeden önce de cok rahattım,evlennince de cok rahatim ahaha bnde pek bisey değişmedi:) sevdim ben evliligi:)
0 oy
(3,451 puan) tarafından
İki hayatımda da çok şükür çok mutluyum, evli olunca daha rahat gezebiliyoruz bu en büyük avantaj
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bekarken de mutluydum. Evlendim eşim de mutluluğuma mutluluk kattı ☺
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Bekarken daha mutluydum diyorum sonra çocuklarıma bakıp vazgeçiyorum :) 
0 oy
(119,533 puan) tarafından

yanii bekarken bakkala gitsem babama haber ederdim evlendim markete gitsem gene haber ediyom.arayip ulasamazlarsa panikliyolar bemce ikiside ayni :D

0 oy
(9,305 puan) tarafından
Ruh halime gore değişiyor :D
tarafından
Ayni ben :D
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Evliligin en iyi yani çocuk onun disinda ikisini de sevmiyorum artikin8-)

0 oy
(920 puan) tarafından
Evlikywn beni çok seven bir eşim tabi bende onu çok seviyorum bide canımiz kanımız bir oğlumuz var hayatı bana onlar guzellestirdi
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben ilkinde mutlu olmadım boşanınca ve 7 yıllık bekarlığımda çok mutluydum :) sonra kocam beyi tanıdım evlendik yine çok mutluyum :) yani bence bu mutluluk işi size değil karşınızdakine bağlı :) 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Bekar hayatım da güzeldi evlilik de güzel ayrım yapamicam:)
0 oy
tarafından
İkisi de  mutlu deyilddim :((((
(426 puan) tarafından
Üzüldüm yorumuna neden mutlu değilsin?
tarafından
Bekar ken de  yok tu  şimdi de (ANnemm ))) :(((
(426 puan) tarafından
Allah sabır versin canım
tarafından
Amin.  Saol
0 oy
tarafından
Annemle sorunlarım vardı bekarken şimdi geçti ama yine de bekarken daha mutluydum 
0 oy
(673 puan) tarafından

Evlilik güzel evlilikte ne var asıl mesele sorumluluk. O yüzden bekarlık favorim diyorum :D

0 oy
tarafından
Anamın anlattı elin eviyle evlenseydim kesinlikle bekar mutli olurdum ama elin evi anamın anlattigi gibi deglmi gayet rahatm yani evlilik bana mutluluk getrdi:D
(516 puan) tarafından
Hahahaha aynen,annem el adami cekmez,el adami uyutmaz,el adami bi vurur felegini sasirisin,el adami as ister,is ister vs vs , e madem evlenince cile cekcem birak senin evinde rahat edeyim diyordum,o da yok,el adami annemden daha çok uyutuyor,acikinca kalkıp kendi kendine bi seyler atıştırıyor, yada disardan yiyoz, anneler evlilikten mi sogutmak istiyor her turlu zorluga mi alistirmak istiyor çözmedim:))
tarafından
Aynen aynen benim annemde öyle derdi valla hiç alakası yok yemek seçerdim elin adamı sana sectrr derdi ne kaynisin ne kaynbbam ne de eşim sevmedgm bişi getrmez pişittrmez:D evlilik candr ya:))
(516 puan) tarafından
Elhamdülillah, ben balik sevmem mesla,kociste sevmiyor,yilda bi kere vitamini olsun diye balik mevsiminde disarda yer olur biter,anne evinde balik yemeyen ben,balik ayiklayip pisiriyordim,hatta evde kesilen tavuguda yiyemem,onu da tüylerini yolmasi,temizlemesi,pisirmesi bendeydi,iyice midem kalkıyordu,ah ahh valla bi kez daha sukrettim evli olduğuma :p
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Evliyken tabiki kız bekarken abilerim yüzünden nefes alamadım yetti evde desen Çerkezler hizmet bekler bir nevi köle ay evlendim rahata erdim valla prenses gibiyim yeminle 
(4,061 puan) tarafından
Tekirdağ Çerkez koy dedem babaannem bilecik elma bahçeli canım babaannem birazdaha ağır Çerkez konusunda
(739 puan) tarafından
Anladım canım biraz katı adetleri oluyo haklısın ama köle olarak da bakmamak lazım☺️
(4,061 puan) tarafından
Yavrum valla eziyet kız çok katı oluyorlar ne demişler cerkezlere kız verme çok çeker kız al rahat edersin bilmedi yoktur derler esiim 70 kilodan 102 kiloya çıkarmışım kizz ah ah☺️☺️☺️
(739 puan) tarafından
Ahahhaha haklısın ☺️MaşAllah canım rabbim daim etsin
(4,061 puan) tarafından
Amın kuzum abim  hepimiz mutlu olalım inş ☺️

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 668 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
95 cevap 1,242 göst.
0 oy
40 cevap 408 göst.