+1 oy
562 göst.
Aile kategorisinde (1,080 puan) tarafından
Bugün yine yasadim ayni seyi ondan önceki günler farkettigim rahatsiz oldugum bir konuydu esim dedigim insanin disariya ciktigimizda mini etekli elbiseli vs gösterisli bayanlara bakiyor olması .Ona göre o baktigının farkında degil dikkatini cekip baksa bile kötü düsünceyle bakmiyor hatta hic bakmiyorum diyor benim kuruntum hep benim haksizligim.Ya kızlar Allah icin gercketn ben mi deliyim o mu akıllı cözemiyrm evet dikkat ettim bizim bile dikkatimizi cekiyor ama insan bir kere bakar ikinciye niye bakar ya da bakmamak bu kadar zor mu ya beni kıskanir bakımli olmami ,giyinis tarzimi vs ama kendisi bunu yaparken bir de bana boyle yapması haksizlik degil de ne .Gercekten anlam veremiyrm o ne yaparsa ben haksziim.Ve farkettim bu evlilik çıkar iliskisiymis afedrsinz isi dusunce yanima gelir sevgi gosterir diger günler kafasina gore takilir orada uyuya kalir burada uyuyakalir vs .Önceleri öyle zannediyrm diye dusunyrdm yanıma gelince unutuyrdm sevgi sıcaklik hissediyrdm ama artık hissetmiyrm ve ben de sogudum bi ufak sefkatine kaniyrm sonra bir sey yapiyor hakareti, siddetli şaka zannettikleri ,ilgisizligi bir yana hemen yok oluyor buz oluyrm .Duzelir duzelecek diye diye gecirdim yılları çocuklarim icin diye diye .Ama böyle nasil gider ve gercekten ne düsundugunu bana karsi ne hissettigini gercek düsuncelerini ögrenebilsem keske .Tanidigim adam baskaydi yasadigim adam bambaska .Ne yapabilirim nasıl anlayabilirim bu sekilde nasıl gecer ömür uzun oldu kusura bakmayin tecrübeli yasamiş yasayan arkadaslarimdan fikir istiyrm ve kimseyle dertlesemiyrm hos kimsem de yok zaten .

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Mini etekli kıza bakıp dua okumuyor heralde 
(8,081 puan) tarafından
Ahhahahahah çarpılma duası enter
tarafından
Aduukkeeettt :)
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından

Canım ne diyeyim bilemedim ama söylediysen ve değişmediyse bırak kendi haline yapacak bişey yok açıkçası.  Yani niyeti oysa ne yapsan boş o bakar her fırsatta için de olacak insanın sadakat. Yoksa öyle öğretilecek  şeyler değil bunlar maalesef :(

(1,080 puan) tarafından
Yok canım kabul etmiyor bakmiyorum diyor kendisi disarı cıkınca asiri dikkatli yani her seye bakar gorur yapisi geregi diyrm ama bakmamak zor mu o kadsr dile getirmsim
(84 puan) tarafından
Tabiki karin istemiyorsa bakmayacaksın demekki umrunda değil adamın sen bin de ben bildiğimi okurum diyor. Seni kaybetme korkusu  yok belki de senden o kadar emin ki
(1,080 puan) tarafından
Kaybetme korkusu yok evet kendi agziyla da söyledi yani ben olsam da olur olmasamda bosvermislik var onda
0 oy
(891 puan) tarafından
Mini etekli bi kadina bakipta kotu niyetle bakmiyorm demek cok saçma geldi. Allah sabir versin
0 oy
tarafından

Naptım biliyonmu 12 buçuk yıl oldu evleneli bakdım bir değil iki değil en sonunda Birgün oturdum dedim yaa Rahime bak bu insan evladı kendini duvardan duvara atsanda kendini parçalasanda yine aynı ve seni kendine dert ede ede erkenden hastalık sahibi yapacak bakalım bu defa da sen bırak o ne yapacak şimdi de tam tersi oldu o bana yanaşmak istiyo ben istemiyorum ı bana çok iyi davranıyor ben ona eskisi gibi değilim artık sevmiyomuyum çok seviyorum halen kalbimden atamam eşimi amaaaaaaa herşey biyere kadarmış şükürler olsun ki  farkına vardım sadece evlatlarımı düşünüyorum vede kendimi ölürse ölür kalırsada kalır başımızda sende şapkanı koy önüne otur iyi düşün anlıycak sın 

(1,080 puan) tarafından
Aynen bende oyle yapmaya basladim canım o zmanlar iyi davraniyor bende zaten agzinin payini veriyrm soguklugumu kararligimi hissettiryrm ama bir sey anladigi yok yarın bir hata yapar yine senin hatan der gecer ben hastalanmaya basladim bile ya daha simdiden
tarafından
Ben umursamaz olmuşum artık bu huyumu çok seviyorum iyiki oldum böyle tamam kolay olmadı ama hiç olmasa dert tasa etmiyorum
(1,080 puan) tarafından
Bende oyle olmaya başladım ama şu isi dusunce ilgi sicaklik göstermesi beni delitiyor yani kullanilmis hissediyrm ona nasil bir care bulcaz
tarafından
Sende dönecen bi müddet arkanı onunki canda seninki patlıcan mı diyeceksin ne, zaman kendimi  bana özel hissettirir benimde isteklerimi görmemezlikten gelirsin işte ozaman yakınlaşırım, sana diycen
(1,080 puan) tarafından
Daha once ayni evin icinde bir aya yakın bu sekilde yasadik biliyrmsn ve kavgalrimiz hic normal degil isin icinde siddet de vardi buna ragmen nette hatalar yapmis simdi.de aynisini yapar mi bilmiyrm yapsada senin sucun diyor iste sıyriliyir isin icinden
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Çünkü onunki yani sen namususun ama o baktığı insanlar namusu değil evde kaplan dışarda kedi bakılmasını istemeigi şey başkasına yapıyo 
0 oy
(95 puan) tarafından
Canım ya baZen benim bile gözüm kayıyor yani ama eşin senin daha önce güvenini mi sarstı o yüzdenmi bukadar dikkatini çekiyo acaba nereye baktığı sonuçta bakmak yani farkında olmuyor olabilir o anda uyar farkına varsın 
(1,080 puan) tarafından
Anliyrm canim oyle de cok dusundum kendisi etrafa cok dikkat kesilen merakli biri zaten evet yapısi geregi diye dusundum bizim de dikkatimizi cekiyir evet ama en azindan bakmamaya calissa ya da ikinci defa bakmak bu dusuncelerimi yalanliyor evet guvenimi sarsacak cok sey yapti
(95 puan) tarafından
O yüzden güven sarsıldımı insan hep dikkat ediyor nereye bakıyo napıyo diye sende bak anasını satim bak derken ona inat yani bakalım nasıl oluyomuş
0 oy
(7,779 puan) tarafından

Sen de erkeklere bakar gibi yap. Bakalım ne yapacak :ermm:

0 oy
(1,750 puan) tarafından
Baktığında eşine deki çok istıyosan böyle giyiniyim yanında gezdir bak de bak ondan sonra bakıyomu gözü kör olmayasıca 
(1,080 puan) tarafından
Dedim canim bundan sonra böyle seviyorsan bende oyle giyinirim dedim dalgaya alıyor yapamayacagimi bildigi icin .
(1,750 puan) tarafından
Ne deyim valla insanın içinde olan bişey demekki açıkla alakası yok yani bunun
(1,080 puan) tarafından
Gercekten çözemedim canm ben kac sene oldu taniyamamisim güzellige mi zaafi var acaba bende kendime bakim yapayim dikkatini cekiyor falan oyle düsunyrm artk
(1,750 puan) tarafından
İnsanın karekteri bozuk olunca  isterse karısı dünya güzeli olsun
0 oy
tarafından
Madem hoşuna böyle gidiyor bende bundan sonra böyle giyinip gezecem yanında de kocam mini etekli açık saçık seviyorsa bende kocamın sevdiği gibi olayım de bide yanına yanaştığı zaman yüz verme dön arkanı yat madem normal de sevgi şefkat vs yok işi düşünce de olmasın 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Benim eşimde ilk evlendiğimiz zamanlar bakıyordu rezil ettim kaç kere onu artık utandı bakamadı ama kuzum sana bişey diyim mi benimki de seninkine benziyor ne seninkinden sana hayır gelir ne benimkinden bana ben artık vazgeçtim doğacak olan 1 yaşına filan gelsin bir iş bulup ilk önce kendimi sağlama alacağım sonra da boşayacağım dediğin gibi böyle ömür geçmez 
(1,080 puan) tarafından
Gecmez ki böyle tabiki benim basindan beri sıkintıli sorunliydu zaten aile zaten yok benimde carem ise girmek en azindan bu kadar ezilmem ama gel gor ki beni de cocuklar bagliyor iste .

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 193 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,673 göst.
27 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.