0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

Kızlar ben tedavi olduğum için klomenle testim pozitif ckti iki gün sonra tekrar yptm birşey çıkmadı sürekli başıma geliyor üzülüyorum doktora söylüyorum anlamiyor

image

2 Cevaplar

0 oy
(447 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre nasip etsin inşAllah..Sıkma canını..Allah tüm anne olmak isteyen kadınların kucağına versin o büyük niymetden..
(1 puan) tarafından
Şu an bende öyleyim cnm ya rabbime şükürler olsun bir tane oğlum var ama ikincisi baya zor oldu 4 snedr ugrasm millet bana sen kisirsn diyor
(447 puan) tarafından
Milletin kafası bozulmuş..Saçma sapan şeyler söylemekte 1 numaralar..Kısır ne ? Kısır olsaydım 1 ci yavurum nasıl olurdu..Utanmıyorlar bide..benim arkadaşımın kayın validesi eşimin kendi halası oluyor.Eşimde bende o hala ile irtibahtmızı kestik..bi daha aramıyoruz konuşmuyoruz..sırf o kıza öyle baskı yaptıkları için eşim kendi halasının oğluylada konuşmuyor..yuva yıkmak ne kolaymış..Allah belaların versin
(1 puan) tarafından
Amin cnm orda burda dedikodumu ypyorlar neler söylüyorlar artk piskolojiye gideceğim doktor önce kendini düzelt dedi çünkü darmadgnm
(447 puan) tarafından
Asıl piskolojiye ihtiyacı olanlar onlar ama..Sen yinede umudunu kayb etme..İnşAllah bir gün sende burda Hamileyim diye post açarsın♡♡
(1 puan) tarafından
Inş cnm ama umudum yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım tez zamanda kucagını doldursun ınsallah canım sıkma canını mutlaka vardır bir zamanı
(1 puan) tarafından
Amin cnm ins

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 263 göst.
0 oy
6 cevap 153 göst.
11 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 363 göst.
0 oy
4 cevap 114 göst.

374,675 soru

11,207,036 cevap

34,510 kullanıcı

...