0 oy
882 göst.
Aile kategorisinde (299 puan) tarafından
Esim memleketinde ailesini görmeye gitti biletini önceden almıştı bende ailemin yanindayim diye neyse ben eve döndüm ama bir kere bilet aldi git dedim orda kbb doktoruna gtti hemen amelyat oldu neyse amelyat günü ailesyle sorunlar yasadik goruntulu konusrken neymiş selam vermemişim halbuki yalan maksat ortalik karissin neyse biz tabi bozuştuk krizler yasadim vs ama tek kelime etmedm ailesine evet dogumda çekip gtti kaynana arkadam konuştu o zaman ağzıma geleni saymıştım  cok dolmuştum o zamanlar ama smdi zerre bsey demedim esim engellems annesnden beni ki buyuk ihtimal annesi engelletti neyse ben bayrm biletini iptal ettm kizimla onceden gdecektm cocugu göremiyorlar dye ozlemslerdr gorsunler dye onceden gdecektm iptal ettm kavga olunca artk bunaldm ne zamn adanaya gtsem veya onlar gelse mutlaka bi pislik yapyorlar.  Bu yzdn iptal ettm esime dedm o gun annenden ac engelmi konusalm bayrmda gelim dedm ki hakli olmama rağmen  alttan aldm onlari poh pohladm mesjda inanmaz dye hepsini eşime attm bak bunu yazdm dye ama engellems normal mesjm ble gtmyor bu yüzden. Neyse tabi geldiler gene bana fenalastm.. esim huyumu blyor hakszlga asla gelemem icim icimi yer durur esim yanimda olduğunu bnm haklılığıma inanmyor dolduryorlar cnku orda onu 2 haftadr orda  sende haklsm dior ama yarim agzla bak keyfine kizim yaninda ondn guzel mutluluk mu var dyor. Ya resmen gözü kör olmuş farkina varmıyor maalesef varmıyor  esimle bi kac ay önce bi kadn yuzunden brbirimze grdik esimin bseyi uok ama bizce kadinda var pislik görümce dyor iste o kadn bence asiliyor kardesm yapmaz yani abla dedm döndü bana e yapmak isteyen her türlü yapar orçun yok suan sen eve birini alsan kimin ruhu duycak dedi.. Allahim o kadar dusurmesin bu şerefsizlgi yapacagm günleri gostermesn insallah dedm ama tabi dellendim her gun 5 6 bira içiyor evde bayrma kadr bzde kalcakti baska eve tasncakti ya ben icmeyen biriyim ailem de bizde bole bseu yok yani. Midemi bulandryor kokusu o pis birali agzinla kizimi öpüyor esim de içer ama belli belrsz gelr beni öper beni opunce ben anlarm sanki ben icmisim gbi agzimda tat oluyor kavga edyorz bu illeti içip beni  öpme tadi agzimda kalmak zorunda deil dye vs bu yzden esime anlattm ablan boyle dedi ben annemlere gdecem tek kalmak istemiyorum izmirde dye ablam Oyle seybdemez ihmal vermyorm kac tane icmisti o gun ayik deildir dedi ya oglen otryoruz birden soyledi diyorum inanmyor inanmak istemiyor çünkü. Beni arada birakyorsn dyor 3 4 yil boyunca sen beni arada braktn nasl oluyorms dedm dedemin senesinde annemn önünden gecip bir basin sagolsun anne dememis adm gelms goruntulu konsrken annesine naslsn dememişim ben kim oluyormusum da 60 65 yaşındaki anne babasina bunu yapyormusum bende dedm sen kimdin o zaman pardon ailemi i.t yerine koydun ben sana ailem yuzunden tavr aldm mi hc dedm ses yok.  Bilmiyorum çok soğudum artık yazmasa aramasa inanın konusasim bile gelmiyor ne seviyorum dyeblyorm ne nefret edyorum diyeblyorum. Tum güzel hislerimi öldürdü  kendime olan inancimi yuvamiza olan inancımı yitirdim artık. Beni öyle bir yalnızlığın içine itti ki ben bende değilim artık..

Okuduğunuz için sağolun hakkinizi helal edin.. yalnz deglsin Allah var ona yönel diyen olcaksa hic yazmayn cok şükür inancli bir insanim bu hayatta Allah ve kizimdan baska kmseye inancim kalmadı. Bunu dedm dye de kirilmayn lütfen  cok şükür Rabbimizi biliyorum....

5 Cevaplar

+1 oy
(2,447 puan) tarafından
Ya şu insanlari anlamıyorum ya çocuğunu evlendirmissin bi sal be kardeşim. Oğluna es alıyorsun kendine hizmetçi değil. Sanki her zaman sen konusmak zorundaymışsın gibi yaparlar ya ona ayri sinir olurum. En iyisi mesafe canım hic takma. Esin döndüğünde belki farklı olur.yani inşallah. O soğuma bir anlık gelir içini yakar iyi bilirim kuzum. Allah senin ve kizin icin en iyisi neyse onu versin inşallah 
(299 puan) tarafından
Amin amin Allah razi olsun canm
Tek temennim o inşallah farkına varır bazı şeylerin
(2,447 puan) tarafından
Sende de canim. Insallah kuzum
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yaşadıkların zor insani yıpratır cinsinden Allah mübarek cuma gecesi hurmetine eşininin gözünü kulağını açsın kaynanana vicdan görünceye de edep nasip etsin inşallah.
(299 puan) tarafından
Amiiin amiinn Allah razi olsun
0 oy
tarafından
canım eşin bilet de almış olsa seni ve çocuğunuzu nasıl tek bırakabiliyor şart mıydı ailesinin yanına gitmesi şimdi onlar da alttan alttan fisfikliyordur
(299 puan) tarafından
Oyle deil canm görümce bzde kalcakti ya sorun olmcakti hanmefendi eve gelyor iciyor iciyor 1 2 saat sonra arkadaslariyla bdaha icmeye gdyordu ondm tek kaldk evde maalesef.. tabiki soylencekler canm hangi kaynana ogluna agzini acmams acaba
0 oy
(13,641 puan) tarafından
Ve bi yuva bi erkek yüzünden nasl sallanır.. Onu görüyorz. 

Tamamen eşinin mesafe koyamamasıyla alakalı 
(299 puan) tarafından
Oyle canm ben ona  aileni sil demiyorum herkes yerini bilsin
0 oy
(48 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm :( nedir bu erkeklerrden çektimiz madem mutlu etmicektnz aileniz için uzecektinzz evlenmeyin o zaman tm insan savunurda ailesini ama kimin haklı haksız olduğuna bağlı 
(299 puan) tarafından
Aynen oyle canm ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 170 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde Lale5616 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 342 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Minimalist (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
14 Nisan 2023 Aile kategorisinde Berivankarakus (163 puan) tarafından soruldu