0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (97 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben yeni evliyim Kasım'da 2 sene olucak ve kocamdan çok soğudum yaptıklarından hareketlerinden davranışlarından okadar soğudumki aynı yatakta yatmak istemiyorum o böyle eve gelince hep mutsuz oluyorum 6 aylık bir çocuğum var onunla ilgilenmek istemiyorum o eve gelince ya sesini bile duymak istemiyorum neden böyle oldum diye sorcaksınız aile apartmanında yaşıyoruz hesaplarımız bir ama evimiz ayrı ve sürekli onlar yüzünden tartışıyoruz eşim çok aileci yani kusura bakmayın geçen gün bornozlaydım kapımı çaldılar görümcemler eşim hemen kalkıp üstünü giyinip kapıyı açtı onları içeri aldı akşam saat 10 ve arayıp müsait misin diye soruyorlar kaynanama aynı şekilde saat 11 de evime gelir müsait misiniz diye sormaz asla çok yıprandık biz hesapları ayıralım diyorum kardeşimin düğünü var diyor ailemde düğün bitsin ayrılmasa seni alıcaz dediler bir yanım eşimle bir yanım diyorki daha 2 senedir ne kadar çok şey yaşadın git oda gelirse peşinden gelsin gelmezsede gelmesin çok arada kaldım eşimle aram çok iyidi hep ailesi sebep oldu bunlara herkes evinde mutlu huzurlu olan sadece bize oluyor

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eşinle ciddi bir konuşma yapmalısın buraya yazdığın duygularını onada ifade et 

-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Eşin ailesine bişey demiyorsa sen de. Bişey mi oldu bu saatte geldiniz de ya da geldiler diyelim ertesi gün kaybananla konuş. Anne dün o saatte geldiniz ama çokta uygun değildik de. Tabi ki gelirken aramazlar aynı apartmandasnz sonuçta ama bi geliş gidiş saati olur bu çizgiyi sen çizeceksin. Biraze dişli ol. Senden cekinsinler. Madem düğünden sonra para ayrılacak dedi eşin o zaman bekle. Sözünde durmazsa tavrını koy dakka bekleme ailenin yanına git. 
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Erkekler evlenmeden önce ailelerinden boşanmaları lazım evet yok saymasınlar ama eşini de ezdirmesinler kendi evi hayatı olduğunu da unutmamaları gerekiyor. Her erkek annesu oğlunu kendine bu kadar bağlı yetiştirmesin lütfen ileride yuvalar bu yüzden yıkılıyor 
(15,823 puan) tarafından
Kız tam yorum yapıyordum post gıttı neden amaaa
(97 puan) tarafından
Yok burda açık post
0 oy
(829 puan) tarafından
Canım benim eşimde aileci bir insandi ailesi beni hiç sevmedi hala da sevmezler kaynnam beni alana kadar bizimkilerin burnundan getirdi beni aldı . Niye ben onlara köle olmadım eşim parasını onlara vermedi diye . Eşim paramız ayrı olmasına rağmen herşeyi alırdı onlara evde imi bekar çalışan kaynım ve çalışan bir kayınpeder vardı bizde borç içinde iken verme derdim dugunde destek olmadılar diye ben kabul etmezdim huzursuzluk çıkardı sürekli eşimin küçüğü kaynım evlendi onun herşeyini aldılar eve hiç destek olmayan adamın perdesini halısını vs sini aldiksr benim eşim bakmasına rağmen bize birşey almadılar ustune düğünde takılanları aldılar yığınla borç bıraktılar hiçbir şey yapmamalsrina rağmen kavga ettik bir gür bende başka ev alıp gidelim dedim kaynnamlarin alt katında oturuyordum ne uykum vardı ne doğru dürüst lavabo ya gidebiliyordum. Kızımin uyku düzeni yoktu değişik bir şey oldu çıktı ailem destek çıktı ev aldık kendi evimize geçti 3 veya 4 ay oldu eşim kaynimin alacak verecek meselesi yüzünden kurşunlandı yürüyemiyor şuan issiz kaldı kaç aydır öyle ailesi ona destek çıkmadı diğer kaynımi savunuyorlardi şimdi gittikçe daha çok uzaklaşıyor darbe görmeleri erkekleri ailelerinden soğutuyor yoksa sen ne yaparsan yap asla sana inanmazlar iftiralar atiyrisun derler kendi gördü iyi oldu 
(97 puan) tarafından
Okadar yoruluyorum ki bazen napçam ne edicem diye okadar bunalıyorumki bazen ölmek istiyorum sonra evladım var diyorum kendine gel diyorum ama bazen canımdan beziyorum onların yüzünden bebeğim 2 aylıkken sütüm kesildi kocamı doldurup başıma salıyorlardı kocam bir sürü laf sayıyordu bana doğumdan geldim sezeryanlıydım annesi bişey demiş geldi bana bağırıyordu bebeğimi alıp hastahneye görüyorlardı sana gerek yok diye neler yaptılar bana ama artık dayanamıyorum
(829 puan) tarafından
Bende aynı süreçten geçtim canım emin ol çok zor kaynnam eşimi doldurdi annem e kadar gitti iş boşanma derecesine geldik sonra eşim kaynım yüzünden kurşunlandı eşim anladı ki bize haksızlık ettiğini ve tüm bunlar olurken ben hamileydim boşanma derecesine geldik kaza oldu bütün bunlsr yeni 5 ay oldu eşim hala yürüyemiyor bı ameliyatı daha var

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 888 göst.
18 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 344 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Minimalist (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
14 Nisan 2023 Aile kategorisinde Berivankarakus (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 571 göst.