+2 oy
964 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin çok şükür hiç bir yanlisini görmedim ama hep telefonunu karıştırdım bugüne kadar ve çocuğum doğduğundan beri eskisi kadar ilişki vs. olmuyorum çocuk durmuyo çoğu zaman çünkü. Neyse eşim bazen WC girip geç cikiyodu ben de burda birinin postuna biri yorum yazmıştı yasak video izlemeyen erkek yoktur yakalanmayan vardır net yazmıştı kaç gündür aklımda o lafı. Dün akşam da eşim aynı şekilde geç çıkınca WC den telefonla mi ugrasiyosun wcde evet oyun oynuyorm dedi hiç hoş deil girme telefonla dedim kızdı oyunuma da karışma dedi. Ve ben hep baktığımda Google geçmişini hep siliyodu. Neyse işte sonuç olarak eşime sabah uzun bi mesaj yazdım Google geçmişte neler izlediğini biliyorum yapma ben eşinim sonuçta ihtiyaçlarini karşılamak benim görevim filan yazdım halbuki görmedim geçmişi. Eşimde yazmis bunda ayıp yok bebek var temiz süt içsin diye mecbur kalınca yapıyorum dedi ben şok :(((((( bnde hep duş alirim yeterki sen göz zinası yapma dedim bu şekilde devam ettik. Paylaşmak istedim gerçekten de izliyormuş çok üzgünüm hiç beklemezdim gerçekten bugün de annemlere gidecektim konuşmamızın sonunda telefonumu karistirman yanlış filan babanlara gitme akşam konuşacağız dedi patladım orda ne yüzle konuşacaksın dedim o zaman git gelme dedi bende zaten bana ihtiyacın yokmuş olur dedim. Uzun oldu hakkınızı helal edin nasıl davranmam lazım ne yapmam lazım bilmiyorum

24 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Çok taviz vermişsin bence. İhtiyaçlarını karsılamak benim görevim filan hayırdır nedenn hep kadınların gorevi.. Kendide eşlik görevlerini yerine getirsiin hem suçlu hem güçlü oda gözüne bedenine sahip ciksin.
tarafından
Kız yok ben itiraf etsin diye öyle dedim
tarafından
bence git ailene bikac gun buna goz yumarsan gerisi gelir canim
tarafından
Kesinlikle haklısın canım her tartışmada ben hep düzeltmeye çalıştım onlar basit konulardi ama bu farklı bi konu kesinlikle alttan alamam isterse bosansin
tarafından
kiyamam sana uzme kendini bosver erkek milleti iste
tarafından
:( çok üzüldüm ama ya ben Tv'de dansöz çıkınca değiştirirken o nasıl izler hala aklım almıyor
-Reklam-
+3 oy
(4,360 puan) tarafından
Adam sana gitme konuşalım demiş işi inada bindirmenin ne gereği var konuşarak herşey çözülür ufacık bebeğin var her insan hata yapar hemen herşeyi kestirip atmayin
tarafından
Ya gitme demiş ama o daha çok telefonumu niye karıştırdın der kesin ben cildiririm o da sınırlı biri zaten. Önceden planlanmış bir durum annemler beni bekliyo zaten ben bizimkilere çaktırma küs oldugumu
(4,360 puan) tarafından
Canım su anda cozmeniz geren bir sorun var bı bahane bulup gitme daha sonra gidersin ama öncelik eşin olmalı yarın birgün beni onemsesen zaten evde kalır gitmezdin demezmi sana
+2 oy
(3,902 puan) tarafından
Bu cümleyi kuruyorum ve yine kurcam..izleyen adam senin 3 gün annene gitmenle izlemeyi birakmaz..yine izlicek ama yakalanmicak bu kadar net..belki o cümleyi kuran benimdir..ben her erkek kesin izler demiyorum ama izleyen erkeğin birakcagina inamiyorum..yani istedigin kadar trip at bisey degismicek canm maalesef..
tarafından
Evet o kişi sen olabilirsin o cümleyi kuran da böyle kurmuştu zaten. Elimden geldigi kadarıyla izlememsini sağlarım en azından ne bileyim telefonunu WC götürmesine izin vermem bende. Dışarda da yapamaz hep. Zaten şimdi aramız iyi deil annemlerde kalayım sonra o barışmak isterse şartlarımı söylerim
(3,902 puan) tarafından
Cnm seni üzmek istemem ama o alistysa naparsan yap engelleyemezsn..sen uyuyunca bile izler..yasaklar daha da cazip gelir
.sen yine de tavrini koy tabi ama gercekler bu..sucu da kendinde arama bn ilgilenemedim fln diye..izlicek adam afedersin haftanin 7 gunu beraber olsan yine izler
tarafından
Yaaaa ufff çok mutsuzum ilk defa keşke evlenmeseydin onunla diyorum okulumu birincilikle bitirmiştim sınavına bekarken hazirlansaydim atanmıştım şimdi :( bütün erkekler mi böyle yani ben bilmiyordum öyle olduğunu
(3,902 puan) tarafından
Bazn önceliklermize sonradan pisman olabiliyoruz iste cnm..keske öncelik kendi hayatin,işin olsaydi ama keske demenin de bi faydasi yok artik:(
0 oy
tarafından
İzliyorum dememiş ki 
tarafından
demis ya
tarafından
İzliyoruma getirmiş lafını. Ben izliyo musun demedim gördüm dedim o da yok demedi
tarafından
İzliyorum dememiş ama yaptığını söylemiş belki izlemedendir düşünerek kendi kendine falan ne biliyim işte
tarafından
Kiz yok ben izlediğim videoları gördüm yazdım o da izlemedim demedi yani izlemiş :(
tarafından
Canım üzülme ya farklı düşün bende inanmak istemedim ama birisi yok bunu biliyorsun her şey zamanla düzeliyor sen uzulursen bebeğine yansır o da aksi olur
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Sinirle söylenmiş bişey gitme babanlara akşam güzelce konuşun 
tarafından
O sinirlenince ne dediğini bilmez zaten de bu yaptığı fazla oldu tam ipleri elime alayım o zaman dönerim eve
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Canım nediiyim bakmış artık ve sen ortaya cikarmissin bundan sonra önemli olan ne yapacagin yeni doğumda yapmışsın daha ayrılık olurmu hemen ya
tarafından
6 ay oldu doğum yapalı ne bileyim bana tuhaf geldi bi de üste çıkmaya çalışıyo yaptığı ortadayken deli oldum gidicem . Kesin barisiriz ama onun kdndini düzeltmesi lazım önce
(5,736 puan) tarafından
Bu kimse için normal değil ama ailene git bakalım.nolcak pişman olcakmi ariycakmi
0 oy
tarafından
Bence burnu surtsun akşama don ama evine o korkuyu vermezsen değersiz olursun 
tarafından
Önceden 3 gün annemlerde kalacaktim zaten şimdi gitmezsen daha gidemem yasak var burda
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Git babanla da bence biraz endişe kaplasın onun içini
tarafından
Zaten gözümden çok düştün bi o kadar da üzgünüm dedim. Normalde hiç böyle bi kelime kullanmamisimdir. Kesin biraz içinde endişe vardir
0 oy
tarafından
Gerçekten anlamış değilim bir insanın evli olupta bu tarz videoları izlemesi o kadar çirkin birşey ki sonuçta evlisin karın var çok ihtiyaç duyuyorsan bunu karınla paylaş bahaneleri hazır zaten neyi beklemezsen insanın başına o geliyor senin adına üzüldüm hem suçlu hemde gelme diyor bence süründür hatasını iyice anlasın 
tarafından
Kesinlikle haklısın canım ben ilk defa böyle bir post açıyorum beklemiyodum hiç ama yapiyomus ;(
tarafından
Yaparlar canım erkeklerin bu doyumsuzluğu bitmez ama akşam al karşına herşeyi konuş ve hemen yumuşama gerçekten pişman et
tarafından
Ben çok duygusalim ağlıyorum hemen ağlayınca o sarılınca hemen barismis oluyoruz annemlerde 3 gün kalacaktım zaten anahtarını yanıma alayım p.tesi gelirim belki duruma göre biraz düşünsün kaybetme korkusu hiç yasatmadim ona yasain o duyguyu zaten kızını ve beni bırakamaz hatasını anlayana kadar da kalırım olmazsa annemlerde sevmiyosa da boşaniriz ki sevdiğini düşünüyorum :(
tarafından
Hatasını anlar umarım
tarafından
Umarım
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben yorum yapsam linç yerim 
tarafından
Yapabilirsin ya canım merak ediyorum düşüncelerinizi
(1,550 puan) tarafından
Yaptığını asla onaylamıyorum ama sanki gazinolara pavyonlara kumarhanelere gitmiş gibi muamele edilmesini de haksızlık olarak görüyorum. Onların vücudu bizden çok daha farklı biz duygusal anlam veriyoruz ama onlar için bizimle olan dışındakiler ihtiyaç karşılama. Ve bunu ortalama 3 günde bir gidermek zorundalar. Çünkü ağrı kramp vs yaşıyorlar. Benim ergenlikte bir oğlum var doktorlardan duyduğum ve okuduklarımı söylüyorum. Yani önce fizyolojilerini anlamamız gerekiyor. Ve ruhsal boyutu var. bebek olduktan sonra yani biz anne olduktan sonra bizim 'kutsal' laştığımızı düşündükleri için bizden bir parça uzak kalabiliyorlar ya da biz bebeğe çok ilgi gösterince kendileri bunu teklif edecek cesareti gösteremiyorlar. Biz reglken karnımız ağrıdığında nasıl sıcak su torbası kullanıyorsak (örneğin) onların da sıcak su torbası bu. Evet seninle konuşup seninle devam etmesi gerekiyordu ama bir sebeple seni  gözünde dokunulmaz kılmış ve başkasına gitmeden, evliliğinizi tehlikeye atmayacak bir yolla halletmenin yolunu bulmuş. Bu yol bazen alışkanlık yapar. Ağzından laf alırken gösterdiğimiz anlayışı bu sorununu (alışkanlığını) gidermekte de göstermemiz lazım.. Hamileliğimizde ve lohusalığımızda onlar da bizden farklı ama kendilerince zor bir süreç geçiriyorlar değişiyorlar koşullara ayak uydurmaya çalışıyorlar başka sorun yaşanmayan evliliklerde (sadakatsizlik, şiddet vs yoksa) hemen ayrılmak, burnunu sürtmek, yarışa, güç savaşına girmek yerine böyle düşünüp çözüm bulmak taraftarıyım...
(12,215 puan) tarafından
Tubik çok katılıyorum ben buna. Bu çözülmeyecek bir sorun değil. İki tarafı da yıpratır burnu sürsün olayı ve yapacak olan yine yapar
tarafından
Ya tamam anlıyorum ama ben dururken onları izlemesi çok kötü bi duygu yaşattı bana ne bileyim tamam bebeğim var ama izlememesi gerek karısı olmasa mecbur diycem de ben varım zoruma gidiyo ve başka kadınların her tarafını görüp onlarla işini görmesi bir nevi aldatma sayılır bence o yüzden hoş karşılayamam bu durumu yorumunuz için teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Keske aksamı bekleyip konusasydın canım telefondan iletsıım sıkıntılı oluyor 
tarafından
Yok ben zaten soğudum bu olaydan sonra biraz uzak kalmak istiyorum canım saol
tarafından
Haklısın canım....
0 oy
tarafından
Gitme konusalim demis. Konusup halledicektiniz aranizdaki sorun cozulcekti belkide hatasinin farkina varip yapmicakti ama sen tavir yapip inada binerek isi daha sa zorlastirmissin
tarafından
Ben normal konuşuyodum o üste çıkmaya çalışti telefonumu niye karıştırıyorsun filan deyince patladım hayırdır yani suçlusun yerini bil bari dimi. Zaten annemlerde 3 gün kalcaktim bakalım 3 gün içinde ariycak mi
tarafından
Yine de soylediklerimin arkasindayim. Insanlar konusarak anlasir isi daha fazla zorlastirmissiniz
tarafından
Normalde herseyi konuşarak hallettik ama hepsi basit tartışmaları bu öyle yenilir yutulur bişey deil benim için o yüzden tam anlasın hatasını istiyorm
0 oy
tarafından
Ya ben pek abartikcak birsey gormedim. Dogum yapinca babalar anneyi artik biraz farkli goruyor. Masum bi yavru onun sütüne muhtac diyorlar ve cinsellik istemiyorlar isterlerse kendilerini suçlu görüyorlar. Ben o psikolojiyi anlayabiliyorum. Ben esimin telefonunu hic alip kircalamadim izliyor mu bilmem ama izlesede cok kizmam. Bu benim gorusum. Ha bu boyle omur boyu devam edecek degil tabiki. Zamanla eski muhabbeti geri gelir insanin
tarafından
İnşallah düzelir ama ben düşününce çıldırıyorum çıplak kadınlara bakyo kendi kendine yapsa neyse
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Aklı sıra kendini haklı cikaricak sende gitme bekle hee öyle ters bisi yapma ihtimali okur dersen git derim canım 
tarafından
Aynen haklı cikarmaya çalıştı yalnız kalsın da belki kıymetimi anlar
(4,060 puan) tarafından
Aynen canım benim ben öyle yaptım bana hep bağırdı çağırdı olaylar sebepsiz bende çektim gittim sonra kuzu gibi geldi ay hı gör çiçekler böcekler biri gelir biri gider sinemalar yemekler falan adam oldu şimdi ağzımın içine bakıyor
0 oy
(12,215 puan) tarafından
Var olan huzurunuzu bozacak yer arıyorsunuz cidden burada okudun gördün sordun mutsuzsun. Bu bir boşanma sebebi mi senin için bence buradaki kimse için değil en fazla kavga edıyor sonra barışılıyor. Burnu sürsün yapmasın diye tartıştım da deme canım çünkü çocuk değil karşı taraf bak o da rest çekmiş. Bence gitme ailene konuşun çünkü uzarsa çirkinleşir daha çok üzülürsün 
tarafından
Annemlere önceden planlanmış tık gidip 3 gün kalcaktim bu durumdan dolayı gitmiyorum ama şuan küs gidiyorum artık gerisi nolur bilmiyorum canm napim o da düzeltsin istiyorum kendini. Kalsam kendini haklı cikarir
0 oy
(1,636 puan) tarafından
Git babana bence biraz senden çekinir hem canım o kadar yapmaz ben eşimde görmedim ama bence bu bağımlılık eşin onu izlerken off kadına bak bacağa gosuslere bak demiyor sadece kendini tatmin etmek için bakıyor kendince düşüncesi bu evet yanlış ama maalesef bu bir bağımlılık diye düşünüyorum ergenlikten bekarliktan gelen 
0 oy
tarafından
Bi anlık sinirle kendi kendine karar verme. Önce bekle eşinle akşam konuşun sana mantıklı Bi açıklama yapsın. Yapmıyorsa zaten sürekli izlemeye devam eder eğer çok pişmansa siz onunla konuşmayın aklını başına alsın bu arada her izlediği videoyu kendi telefonunuzdan görün. Eşinizin Google hesabını kendi telefonunuza ekleyin eşiniz işteyken bile youtube da her izlediğini siz kendi evinizde takip edin 
tarafından
Myactivity  Google hesabı istiyo eşimin Google hesabı aktip deil iPhone kullaniyo açmaya çalışmıştım olmadı yapabilseydim keşke. Ben bugün kesin gidicem de az önce katiplik başvurusu yapmıştım çağrılmışım ekran alıp attım eşime çok şükür deyip gülücük attı bu onun pişman olduğunu gosteriyo tam pişman olsun özür diledim bi daha yapmicagini sylesin o zaman barisirdim WC telefonla girmesine izin vermem
tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
(210 puan) tarafından
Bir engeliniz yoksa tabiiki yaptğı ayıp yani 
tarafından
Çocukla ugrastigim için diyo. Zaten çocuk dogmadan önce hiç WC de fazla durmazdi. Hatasını anlar bi daha yapmaz umarım. Kimseye söyleyemem bunu çünkü çok ayıp bişey o yüzden buraya yazmak istedim bende
0 oy
tarafından
çok üzüldüm vallahi yaa ne bileyim 
tarafından
:( bende çok üzgünüm
0 oy
(318 puan) tarafından
Belkide linç yiyeceğim ama o tür videoları izlemesinde ne var bırakın izlesin istediğini yapsın bunda şahsen ben kavga edecek bir şey görmüyorum başka kadına gitmedikçe, aldatmadıkça  huzursuzluk çıkaracağım konu değil bence.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 592 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,745 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 199 göst.
+1 oy
6 cevap 599 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+10 oy
14 cevap 562 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ikbal (50,220 puan) tarafından soruldu