0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (296 puan) tarafından
Kızlar , çok uzatmak istemiyorum net yazıcam fikirlerinize ihtiyacım var .

Ben herşeyi her denileni kafaya takan ve kuran biriyim bundan nefret ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim her öneriye açığım

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kelin ilacı olsa başına sürermiş :ermm:

(296 puan) tarafından
Sizde mi ? Sizin nasıl peki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir doktora gidip bu durumu anlatıp rahatlatıcı bir ilaç alabilirsin kendini bir hobi bulabilirsin yani böyle şeyler ben öyle yapıyorum ben de çok takıntılıyım dur çok her şey kafamı takarım ama bunu ben zamanla atlattım Çok şükür artık eskisi gibi değilim tabii 3 tane de çocuğum olunca annelik biraz ağır bastı herkesi artık kafama takmıyorum takılacak olan şeyler olduğu için de bazı şeyler diyorum ki takılacak bir şey değilmiş boşmuş diyorum
(296 puan) tarafından
Doktor ne gibi destek verebilir ilaç mı ? İşe yarar ki dersiniz bu beni çok yoruyor biri mesela mesajda bile tamam anladım tarzı konuşsa soğuk mu birsey mi yaptım acaba modunda yaşıyorum çok yoruldum
tarafından
Evt ilac verirler
0 oy
(9,325 puan) tarafından
Ulkenin yarısı bu halde :D
(296 puan) tarafından
Bende aşırı :(
(9,325 puan) tarafından
Mesela nasl en basiti?
(296 puan) tarafından
Her denileni takıyorum ya her hareketi ay bilemedim birde kin tutuyorum ondan içim sogumuyo oturup kendimi kendi kendime konuşurken bulduğum oluyor
(9,325 puan) tarafından
Kıyamam evt fzlaymş biraz Allah yardımcn olsun.. ama bi psikolog ile konuşmak sorunu çozer bnce
0 oy
tarafından
Destek almadan atlatılamıyor malesef 
(296 puan) tarafından
Siz aldınız mı acaba biraz bahseder misiniz
tarafından
Depresyon tedavisi yanında psikoloğada gittim çocukluktan atlatamadım travmalar vardı  sonra kendimi çok iyi hissediyordum psikolog psikiyatriye danışarak tedavim bitti hamileliğim sorunlu başladı ve erken doğum yaptım corona pandemi derken çok kötüydüm özel bir hastaneye gittim uzun uzun dinledi depresyonumun değil ansiyetemin olduğunu söyledi bazı şeylere tahammülsüzlüğüm vardı oda pek ilaç vermek isteyemeyen doktordu psikoloğa gittim baya faydasını gördüm aynı zamanda  oğlum ölücek kaçırılıcak veya hastalınıcak evde ütüyü mü açık bıraktım tüp kapalı mı piriz çekik mi kafayı yemek üzeriydim atlattım aradan zaman geçti gene bir şeylerin olduğunu hissettim koşa koşa gene psikiyatriye gittim 7 haftalık ilaç tedavisi önerdi birde bunun huyum olduğunu insanları olduğu gibi kabul etmemi falan söyledi hormonel kendimi kötü hissediyordum meğersem hamileymişim ilaç yüklüycek bir psikiyatri değilde seni dinleyicek birini bulmanı tavsiye ederim
(296 puan) tarafından
Yaaa çok teşekkür ederim uzun uzun yazmışsınız acıyı çeken anlar derler gerçekten öyleymiş
tarafından
Durumun varsa özellere randevü al yoksa devlet hastanesinde önceden psikologlar vardı psikiyatri yönlendiriyor
0 oy
tarafından
İnsanlarin değilde bir uzman ile görüşmen daha sağlıklı olur cnm daha etkiler seni
(296 puan) tarafından
Uzman dediğiniz psikolog sanırım demi
0 oy
(14,080 puan) tarafından

Her kadin biraz kuşkucu ve kurgucudur kendi kafasında kurar ve senaryo yazar :D

Kafaya takacak şeyler var takilmayacak şeyler var 

(296 puan) tarafından
Bende herşey kafaya takılacak konumda
0 oy
(3,670 puan) tarafından

En güzeli Rabbine sığın sana her söyleneni her davranışını Rabbine havale et bize Allah'tan başkası yardım edemez 

Ama içimi dökmek istiyorum dersen bir uzmandan yardım al canım benim 
(296 puan) tarafından
Bu öyle birşey değil sanırım canım ya her davranıştan her yazışmadan her reddedilisten anlam.cikarmak çok ayrı birsey
(3,670 puan) tarafından
Bı doktora görun canım bilemedim
0 oy
(1,267 puan) tarafından
obsesif kompülsif bozukluk olarak geçiyor literatürde, internetten arastirabilirsin küçük tavsiyeler için
(296 puan) tarafından
Spor yapın , mutlu olun uğraş bulun tarzı şeyler yazıyor genelde bunlar basit öneriler ya
(1,267 puan) tarafından
O zamam bir yardım alın bence ya hayati zorlastiriyor çünkü
(296 puan) tarafından
Evet zorlaştırıyor
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Canım ben de öyleyim ama yavaş yavaş bırakmaya çalışıyorum eğer ki senin tankintin ciddi boyuttaysa bir doktora görün 
(296 puan) tarafından
Sizde nasıl ona göre cevap vereyim
(1,730 puan) tarafından
Mesela ben birisi bana bir şey dediğinde kafama çok takardim aceba ne demek istedi evin kapısını örtüp kilitledigimde aceba kilitledim mi. Diye düşünürdüm ama şimdi yavaş yavaş bırakmaya karar takintilarimi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 168 göst.
22 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 211 göst.
0 oy
2 cevap 68 göst.

381,949 soru

11,434,953 cevap

35,002 kullanıcı

...