0 oy
681 göst.
Aile kategorisinde (1,750 puan) tarafından
35+1 dün gece suyum geldi maalesef çok şukur şimdi yanımda kuveze falan alınmadı sadece çok minik 

22 Cevaplar

0 oy
(1,750 puan) tarafından

En İyi Cevap
Cevap yazamasam kusura bakmayın hepinizden Allah razı olsun gecenin yüzü suyu hurmetine isteyen herekese nasip etsin Rabbim 
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Gozun aydin saglicakla buyut bebisini 
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Ayy maşallah 

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah <3

0 oy
(119,248 puan) tarafından
allah anali babali buyutsun
0 oy
(912 puan) tarafından
Allah anali babali büyütsün.
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Hayırlı olsun canim normalmi oldu
(1,750 puan) tarafından
Yok canım ilk bebebeğimi dekolmandan 33 haftalık ölü doğum yaptım sezeryan
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun cnm kac kilo dogdu
(1,750 puan) tarafından
2310 47 cm minnak bi kızım oldu
tarafından
Allah saglıkla buyutsun ins. Hemen toparlar cok cabuk buyuyorlar.
(0 puan) tarafından
Benim oğlumda 35 haftalık doğdu tam şuan 4 aylık çok çabuk büyüyorlar emin olabilirsin minik diye üzülme hiç
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah bağışlasın sana
0 oy
(507 puan) tarafından
Ah bende 34+3 günlüğüm böyle postları gördükçe umutlaniyorum valla canım ya Allah size bağışlasın inşallah. Kaynanam başından beri 40 haftadan dolmadan doğarsa büyük ihtimalle yaşamıyor dedi durdu en ufak sancım olsa ödüm kopuyor burda sizleri okudukça öyle umutlaniyorum maşallah minige 
tarafından
felaket tellali kimse gununde dogmuyor canim benim kizim 2 hafta erken dogdu takma bos sozleri kafana strese girmemen lazim
(507 puan) tarafından
Geçen post açmıştım burda arkadaşların yazdıklarını gördüğümden beri takmıyorum valla canım ama öncesinde geceleri biraz sancım olsa doktor ufak bı olumsuzluk söylese geceleri ağlaya ağlaya uyuyordum yaşamayacak diye. İlk bebegimizin kalbi durdu çünkü bunda da o kadının yüzünden hep korkuyla geçti hakkımı helal etmiyorum ama
(260 puan) tarafından
Kuzenim 40. Haftada doğum yaparken bebek doğum anında öldü o gerizekalı kaynana bozuntusuna bunu şöyle nasıl sinir oldum omu vermiş canı kurban olduğum 600 Gr doğan bebek yasa derse yaşıyor
(0 puan) tarafından
Hiçç öyle kötü şeyler düşünme benim oğlumda 35 haftalık doğdu 2.050 gramdı kilosu çok şükür hiç bir sorun olmadı sen bakma kimseye içini ferah tut
(507 puan) tarafından
Çok sağolun kızlar benim bebeğimde 33. Haftada 2.250 gramdi doktor 1 hafta önde ama normal filan dedi şimdi 35 oluyoruz şükür. Çok okuyup araştırırım aslında öyle şeylere kulak asmam ama kadın aylarca aynı şeyleri tekrarlayınca bide ilk bebeğimi kaybedince ister istemez çok etkilendim ama artık Allah'a havale ediyorum
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Saglıcakla büyüt inşallah minnoşu❤️
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Gözün aydın sağlıkla büyüt bebeğini geçmiş olsun insaallah 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün 
0 oy
tarafından
Hayirli olsun Analı babalı büyüsün inşallah ❤️❤️
0 oy
tarafından
Allah anali babali buyutsun canim
0 oy
tarafından
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün inşallah 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm allah anali babalı büyütsün inşallah 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Gözünüz aydın hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşaAllah
0 oy
(260 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah analı babalı büyüsün Miniş inşallah sağlıkla merak etme annesi minik doğan daha çabuk serpilir buyur benim arkadaşımın ikiz kardeşleri oldu 1 kilo 50 Gr biri diğeri 1 kilo 110 Gr doğmuştu şimdi liseye gidiyor essek sipalari doğduğunda minnaciklardi ele alamadım bir iki ay korkudan geçen yolda gördüm sevdim de kafasını yapma emine abla büyüdüm ben çocuk deme diyorlar hey gidi nerde o bir bebek battaniyesine sigan ikizler nerde şimdi serpilmiş delikanllar;))
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Benimki de gelecek sandık panik yaptık biz ::)) elimiz boş ama karnımda döndük hastaneden. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ❤️❤️❤️

379,213 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...