0 oy
1,117 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar annesi namusuma kadar zamanında laf etmişti.kayinbabam babam gibidir .Dün kızım ağlıyordu kaynanam altına yapmıştır baktım bir kere etmiş dedim bir kere .lafın kısası kayınbabanda olsun değiş dedi değiştim.kayin babam lafımı annenin lafını dinle dedi.bende baba dinlerim lafını dedim kaynanam benim lafımı niye dinlemiyorsun dedi .Oda ya geçtim esim ben sana demedim mi eşit tut bende senin annen herkesi eşit tutuyor mu dedim bana vurdu?

35 Cevaplar

+3 oy
(5,406 puan) tarafından
Çok sinir oldum sabah sabah. Yazdıklarından birşey anlamadım ama tabi ki vurması çok çok yanlış. Ne yapmayı düşünüyorsun? Nasıl bir tepki verdin ? 
tarafından
Annesi ile babasini ayırıyormusum diye bana vurdu
-Reklam-
+3 oy
(1,808 puan) tarafından
Adamim diye gezmesin ortalikta 
(451 puan) tarafından
Aynen sere.fsizler
+2 oy
(2,075 puan) tarafından
Eşit tut sende ikisini birden sevme. 
+1 oy
(219 puan) tarafından

Böyle zaten ann3wi babası icin döven adamlardan nefret ediyorum  

+1 oy
(1,016 puan) tarafından
******** pislik ne demek ya annen için dövmek, ki annesine laf bile söylememuşsin. Allah çıkartır ahını. E peki sen ne tepki verdin? Kayınpeder kaynana ne dedi
tarafından
Yatağı ayırdım uyudum kaynanam kayinbederim bilmiyor bilse kaynanam oğlunu tutmak için bana hakaret eder .kayınbabam beni tutar
+1 oy
(204 puan) tarafından
Bana biri vuracak hele ki hayat arkadası diye sectiğim kişi yapacak. Anasına da danasına da sayar söver o ortamdan uzaklasırım. Anasına bu kadar düşkünse neden evlendi? Anasının dizinin dibinde dursaydı... Allahım böyle insanları görünce lanet ediyorum ya bu hayata. İnsan bile demek dogru olmaz, insanCIK bunlar 
tarafından
Vurup yarım saat sonra barışmaya çalışıyor
(204 puan) tarafından
Olduuuu. Sen camı vur kır sonra dön gel hadi evime rüzgar sokma de. Olur mu öyle şey ya.
+1 oy
(1,446 puan) tarafından
Bende hep kaynanamı dinlemiyorum . Senin kocanda annemin sözünden çıkma demiş her istediğini yap yani o kadar da olmaz ki seni niye hiç savunmuyor
+1 oy
tarafından
Adamim demesin kendine 
+1 oy
(2,321 puan) tarafından
Eli kırılsın sinirlerim bozuldu
0 oy
tarafından
Hayir ne alaka zaten tamam demissin durduk yere neden vuruyor ki 
tarafından
Aynen ama o sanki elinde bir taşla bogar
tarafından
Allah yardimcin olsun kuzum isin zor
tarafından
Tavrın ne olurdu
tarafından
Valla ben haksizliga gelemem kaynanam boyle yapsa ona neden yaptigini sorrdim esim icinde bidaha baskasi yuzunden vurursa yuzumu goremeyecegini soyler konusmazdim hatasini anlayana kadar diger turlu anlamazlar
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kuzum yazdiklarindan bir sey anlasilmiyor.sadece dovdu kismini anlamadim .hakki yok buna cok ayip.
tarafından
Ben kaynanamla anlaşamıyorum kaynanam bana hakaret eder hep  kayinbabami seviyorum esimde sen eşit tutmuyorsun annemle babamı diye  bana vurdu
0 oy
tarafından
Allah akıl versin kocana 
0 oy
tarafından
Kız senin eşin de bu değişik herkes herkesi sewmek zorundami bende kaynatami sewmyom kaynanamı sewyrum eşimde bilir bunu bnde ayrım yaparım bana iyi olana iyi olmuyani dislarm vala oda bişey dymez hakkı yok zaten Allah ıslah etsin inşallah cnm herkesde var bu
tarafından
Kaynanam aksam olaydan yarım saat önce  kaynım aradı dedi doğum gününe gelmicem siz hep kavga edisiz diye kaynanam yanımda ben bunu bir gün kör bıçakla bicaklayacam diyo ben o kadına nasıl sevgi  gostereyim
0 oy
(940 puan) tarafından
Şerefsiz 

Milletin yanında horozlanmis sabah sabah 
0 oy
tarafından
Söylediklerinde bisey yokki ne diye vurmuş sana öküz herif. Bide kocan var senin ne diye başkasını dinleyeceksinki. Sabah sabah sınır oldum yine
tarafından
Ben artık ona koca demem
tarafından
Yani yaptığı çok yanlış bence
0 oy
tarafından
Sen evi anırmasan asla mutlu olamican  diyim ben sana
tarafından
Ben evide ayirsam kocam olacak herif bana huzur vermez
0 oy
(183 puan) tarafından
Yazdiklarini anlayabilseydim yorum yapacaktım ama galiba sorun yaşadın.  Allah yardımcın olsun 
tarafından
Annesi ile babasini ayırıyormuşum diye eşim bana vurdu
0 oy
(48,610 puan) tarafından
erkeklee anneleri icin ese vurunca annelerini sevdiklerini koruduklarini mi sayiyorlar. sen degil kendisi saygili olacak ailesine bos insan hepsi
tarafından
Ona olan sevgim bitti
0 oy
(267 puan) tarafından
Bence bu duruma susma yoksa devamı gelir 
tarafından
Ne yapmalıyım kaynanamlar bilmeden oda bana yuklenir
(267 puan) tarafından
Al oklavayı eline kaynanan da duysun valla susarsan devamı gelir
0 oy
tarafından
Eli kırılsın ins. Boyle bi sebepten yaptigi seye bak