0 oy
1,121 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar annesi namusuma kadar zamanında laf etmişti.kayinbabam babam gibidir .Dün kızım ağlıyordu kaynanam altına yapmıştır baktım bir kere etmiş dedim bir kere .lafın kısası kayınbabanda olsun değiş dedi değiştim.kayin babam lafımı annenin lafını dinle dedi.bende baba dinlerim lafını dedim kaynanam benim lafımı niye dinlemiyorsun dedi .Oda ya geçtim esim ben sana demedim mi eşit tut bende senin annen herkesi eşit tutuyor mu dedim bana vurdu?

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah islah etsin boylelerini canim benimkide babasi yuzunden dovmustu beni Rabbime havale ettim ben
-Reklam-
0 oy
(304 puan) tarafından
Yanlış anlama ama en büyük hatayı bir erkeğin sinirli anında lafına laf vermekle yapıyoruz. Ve karşılığında şiddet cabası. Tmm yaptığı hoş değil ama sende adamı tahrik etmişsin. 
0 oy
tarafından
Yav beş para etmez adamları törenize çıkarıyorsunuz senin ananada babada da deyip alıp elime bi ödün girişeceksin kafa göz patlatacaksin bak bakalım bi daha ağzını açabiliyor mu
0 oy
tarafından
Allahım yarabbim ya ne saçma miiletin ortasında mı değiştirilir bebeğin poposu ya sinir olduğum şeylerden biri elinde hazırmış sana vurmaya yani  
0 oy
(119,436 puan) tarafından
okudum anlamadim ama kadina kalkan eller kopsun
0 oy
(788 puan) tarafından
Kına yaksın şimdi o kaynana
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Yani sonuc cnm napcaksin..esin vurdu ve sen hicbisey olmamis gibi bidahaki vurmasini mi bekliceksin..bu sekilde olursa daha cok vurur o sama solim 
0 oy
(223 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum allahim sen büyüksün ama var ya onu iki katlar 3 e bölerim bana anasını korucaksa evlenmicekti he haklı olur o ayrı bu kadari fazla bana normalde el kaldırmaz kaldıramaz o elini kırarım onun 
0 oy
(337 puan) tarafından
Değişik insanlar sen tamam demişsin niye lafı uzatiyolarki saçma sapan sırf hır gür çıkartmak için eşinde suç ordaysa annesinin gazına gelmis
0 oy
(321 puan) tarafından
O zaman herkes insan olsun, sende eşit tutarsın
0 oy
(171 puan) tarafından
Yaa çok saçma sapan konular aslında herkesin sözü dinlenir evet ama sende o ailede bı bireysin seninde düşüncelerin var eşin neden böyle bı yanlışlik yaptiki bu kadar saçma şeyler ya gerçekten sabah sabah dellendim .
0 oy
(402 puan) tarafından
Yahu birini diğerinden fazla sevsen suç,sevmesen suç.ne yaparsan yap yaranamazsın bu tiplere
0 oy
tarafından
Cocugunun altini ne zaman degisecegini kayinbaban kaynanan mi soyluyor. Bu sacma sen annesinin zaten degismesi gerekiyorsa degisirsin. Kendini dovdurtme asla izin verme buna
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Tobe önce Kendi namusunda bahsetsinler açıp bakmışmı ):
0 oy
tarafından
hic bir kimsenin sana vurmaya hakki yok ****** mi güdüyor  Allah islah etsin

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,296 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Feride&21 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 356 göst.