0 oy
1,096 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 kızları Kayın pederimin bir yakını çocuğunun kıyafetini oğluma göndermek istedi Allah razı olsun da bilmem ben bir tuaf oldum almadım sadece yengemle görümcem çocuklarımızın kıyafetini veririz birbirimize sizde alır mısınız bir başkasının çocuğunun kıyafetini

44 Cevaplar

+2 oy
(1,090 puan) tarafından
Yediği helal giydiği haram demişti eşimin bir arkadaşı. Çocuklar  çok çabuk büyüyorlar kıyafete para harcamayın diye bebeğimize bir dolap kıyafet gönderdi. Sende başkasına verirsin büyüyünce dedi.

Ben de seve seve giydiriyorum valla. Her giydirdiğimde hatırlar dua ederim.. 
(1,633 puan) tarafından
Çok güzel söyledin cnm sağol kardeşim
-Reklam-
+1 oy
(119,331 puan) tarafından
olsa giydirrim ben
(1,633 puan) tarafından
Yaaaa hemen herkes öyle demiş demek benmi yanlışım ):
+1 oy
(920 puan) tarafından
İlk cocugumdu sadece 2 tane zıbın aldım başkada hiçbir şey almadım hep gorumcemin oğlunun kuculenlerini giydirdim çok çabuk buyuyolar zaten
(1,633 puan) tarafından
Evet canım öyle :) oluyor
+1 oy
(121 puan) tarafından
Evet canım  kullandim da
(1,633 puan) tarafından
Anladım canım
+1 oy
tarafından

ah keşke verseler canım çevrem hiç yok bu konuda birini alınca diğerini alamıyor insan keşke çevremde 2 yaş kıyafeti olup veren olsaydı havada kapar duacı olurdum bence sizde geri çevirmeyin sevaptır hem :) öyle derler 

(1,633 puan) tarafından
Ya anladım cnm çok sağol
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Ben giydiriyorum ogluma hic kiyafet almadim nerdeyse. Hepside tertemiz seyler
(1,633 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tanımadıgımdan kabul etmem ben tanıdıgım arkadaşlarım ve komşum vermişti aldım tertemiz giydiriyorum 
(10,039 puan) tarafından
Kız seninki buyuk sende bana gonder :D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha göndereyim paylaşalım yarı yarıya :D
(1,633 puan) tarafından
Anladım cnm
(10,039 puan) tarafından
Haha saol canım :)) bende sakliyorum kısmet 2.olur belki :)
0 oy
tarafından
Bilemedim su an :) gondersin eger temiz gelmezse  ya da iyi degilse icine sinmezse giydirmezsin sen de baskasina verirsin :)
(1,633 puan) tarafından
Anladım canım haklısın
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Alırım tanıdığım biriyse giydirmisligimde var
(1,633 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Alırım arkadaşlarımla falanda takas ederiz ihtiyacımız olduğu zaman yıkarım mos gibi bide ütü bastı mi tamamdır ")
(1,633 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ben şimdiye kadar giydirmedim hicc.esim izin vermedi ben ne gerekiyorsa alırım didi.ama yakının insandan giydirmek de sorun yok
(1,633 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Ben kimsenn bir şeyini giymedim şuana kadar prensipe meselesi oğlumda giymedi

Ama kadindan baldız olmaz :)))
(1,633 puan) tarafından
Kız nasıl da
0 oy
tarafından
Alıp giydiriyrm
(1,633 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(195 puan) tarafından
Eğer temiz kullanılmışsa giydiririm ki giydirdigim de oldu ama ben şunu anlamadim,baldız ne ?
(1,633 puan) tarafından
Bizde baldız denilir :)
(195 puan) tarafından
Bizde de kadın kız kardeşine erkekler baldız der o yüzden şaşırdım :D
(1,633 puan) tarafından
Kız anlamadım Yeni soyle
(195 puan) tarafından
Senin bacına eşinin baldız demesi lazım yani bizde öyledir :)
(1,633 puan) tarafından
Hii anladım tabi bizde de öyle hem gelin diyor hem damat diyor
0 oy
tarafından
Tanimadigim insaninkini almam bende
(1,633 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Ben giydirmedim giydirmem de hamd olsun alacak durumumuzda var o yüzden ilk kızım giysin istiyorum
(1,633 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Çocuk çocuktur ne fark eder onun bunun çocuğu:)
tarafından
Anlıyorum canım ama çocuğun yediği helal giydiği haram derler o yüzden temizse iyilerse giydirilir hiç bir şeyde olmaz ben de samimi degildim eşimin dayı hanımlarıyla ama yollamışlardı ayakkabı kışlık yazlık kıyafetler kötülerini attım ama diğerlerini giydirdim ve onlar bile küçüldü ihtiyacım yoktu ama sevinmiştim çünkü sürekli kıyafet aldığımızı fark ettik ve hemen küçülüyorlardı.  Bende kendim kızıma aldiklarimi kız kardeşime valiz yaptım verdim şimdi o giydiriyor.  Bana dışardan gelen o 2 poşette baza altında duruyor hala tertemiz .
(1,633 puan) tarafından
Çok haklısın cnm daha önce aile dışından almamıştım oyuzden haklısın temiz yeniyse olur bakıcam
tarafından
Kesinlikle öyle yap canım yazıktır zaruri değil ihtiyaçtır bebek kıyafetleri ama bebekler çok cabuk büyüyor.  Şimdi kızım 2 buçuk yaşında ve inan bazanın altı vermeme rağmen bebek kıyafetleriyle dolu şaşırıyorum hangi ara bu kadar birikti bunlar diye. Verecek kimseyi de tanımıyorum yeniden çocuğum olursa onlar giyer diye hayal ediyorum inşallah öyle olur;)
(1,633 puan) tarafından
Amin cnm çok sağol:)
tarafından
Sem sağol canım
0 oy
(181 puan) tarafından
Giyilmişse giydirmem canım ben hamile iken Bi yakınımız vermek istedi eşim annemler falan karşı çıktı alırız diye ama ben pişman oldum kıyafetler giyilmemiş çoğu da etiketliydi 
(1,633 puan) tarafından
O başka cnm bu giyilmiş
(181 puan) tarafından
Anladım canım ben giydirmiyorum
0 oy
(516 puan) tarafından
Esimin arkadasi birsürü çamaşır getirmisti,yedi aylik oldu hala onun getirdiklerini giyoyor oglum,bebekler hemen büyüyor bi kiyafeti bi kac sefer giyiyor,bana da vermek mantıklı geliyor,temizse ,duzgunse sorun olmaz benim icin 
(1,633 puan) tarafından
Haklısın cnm bakıcım
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Tabi ki imkan varsa her şeyin en güzeli yenisi olsun ama eğer imkanım olmasaydı mecbur giydirirdim diye düşünüyorum
(1,633 puan) tarafından
Evet canım çok haklısın

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 860 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 521 göst.
7 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 428 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde SnurT (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu

379,927 soru

11,373,252 cevap

34,855 kullanıcı

...