0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Kizlar şuan bisey düşünemiyorum yardimci olur musunuz 

1 yıllık evliyim 8 aylık gebeyim severek evlenmiştik aramizda sürekli eşimin ailesi yüzünden tartışma çıkıyor hergünüm böyle onlar ne dese o olur ayni apartmanda oturuyoruz hergün oraya gidiyor bu durum beni çok üzüyor defalarca uyarmama rağmen aynı cok ta kötü insanlar örneğin binamız satıldı aile apartmani abisi o parayla yatırım yapacakmış ama evimiz elden gitti kirada oturcaz fln aşırı psikolojik baskı içindeyim son 3 aydır evde bi gram huzur yok elim kolum bağlı bebeğimin gelmesine 1 ay var ailemle konuşup ayrılmak istiyorum başka çare bırakmadılar bana hergün ayri bir sorun ne yapcam bilmiyorum konuşunca da ben abartıyorum vs şeyler olacak gibi deil bu aileleyle bu aile kuzusuyla nereye kadar gidecek bilmiyorum herseyden vazgeçtim şuan 

7 Cevaplar

+1 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım  simdiden  böyleyse  zaman  geçtikçe  daha  beter  olur  hakkın da hayırlısı  olsun 
(19 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 senelik  evlisiniz  evliligin kilic donemleri kritik zamanlari var ve 1 . Yilda  bunlardan biridir. 

Ve severek de gorucu  usulu de olsa bi donemlerin kritikligi surer
0 oy
(11 puan) tarafından
Genel erkekler duskun oluyo aılesıne aynı seylerı bnde yasıyorum bazen cekıleck gıbı degl allah yardımcın olsun .Kıraya uzaga cık cnm .Al karsına konus anlamıyosa en son care bosanma olsun.Allah yardımcın olsun 
(19 puan) tarafından
Kaç kez konuştum ama yok
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Babamda anacıydı anası yetmez gibi birde bacılarına da öyleydi eve bir şey alınacaksa annemle alışverişe gider babam annem beğenir eşya geldiğinde başka marka başka model neymiş halam bunu önermiş baba demem o ki annem de çok yıprandı neler neler yaşadı ve boşandılar çok zor gerçekten çok yıpratıcı allah yardımcın olsun 
(19 puan) tarafından
Amin cnm saol
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Esin anasinin kicinin dibinde otursaymis neden evlenmis
(19 puan) tarafından
Kaynanam engelli ama ablası 3 kaynamaya bedel babasi abisi fln off çok sıkıldım
(6,203 puan) tarafından
Ablasi da galiba evde otur otur kendisine mesgale bulamamis belli
(19 puan) tarafından
Iyi biri olsa bu yasa kadar evlenirdi zaten yasi 40 herkeste bilio nasil bi insan
0 oy
tarafından
Ablam başta böyleyse son uyarı atışı yap yoksa ben yokum de gene kuzuluğa devam ederse yolunu ver ha şeyde yapabilirsin erkek bu bir süre burnunu sürtünce aklı başına geliyor annen gile git çocuğunu doğur gelecektir yalvaracaktır  bi süre daha olumsuz gibi davran eğer senin isteklerini kabul ederse geri dön ha dik kafalıysa al kellesini 
(19 puan) tarafından
Başka çare yok zaten denemediğim yol kalmadı
tarafından
Erkek ama abla bu burnu sürtmeden aklı gelmiyor başına eğer seviyorsa çabalar yoksa sende uğraşma
0 oy
tarafından
İnan ki okurken kendimi gördüm sabrettim duq ettim benim esde inanmazdi bana hep ailesi haklıydı ona göre şükür evimi degistim onlardan uzaklastim ve rabbim şükür ki herseyi eismin gözüne soktu simdi herşeyin farkında
(19 puan) tarafından
Biz ayrılamıyoruz onlardan o kadar çaresizim şuan onlardan neler çektim neler
tarafından
Eşinle konuşmayı dene olmazsa ayrilacagini soyle belki fikri degisir

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 521 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ebru9696 (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 284 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy