0 oy
960 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar yemek yaptım fırına gitmesi lazim neyse hayatım fırına goturur musun dedim yok dedi yüzüme bile bakmiyo neymis efendm ben eti yemegin icinde yemiyorum sade yiyorm bilmiyomsn bende dedm baska yerde yiyosun olmadı sana baska yemek yaparim bisey olmaz yok dio domates ekmek yicm ben duygu sömürüsü yani kalkti annesine gitck oglumda gotrcekti biraz gorsunler diye almış eline tepsiyi fırına goturcm bende dedm goturme birak ısrar etti bende dedm annenlerin ordaki fırına götür onlar yesin bende yemiyorum sacma sapab hareketler yanımda kafasını duvara vuruyo neyms sinir krizi gecirmis gibi bu yalanini daha öncede cok ywpti artık inanmiyorm cocugumn onunde oldu 3tur bunu yapiyo ve oglum yine korkarak yanıma geldi ağladı kocam kendini yere atti hani üstüne gidip ilgi gostermemi bekledi sanırım gitmedim simdi yerden kalkmis gitmis yataga uzaniyo bende sinirden patliyorum

25 Cevaplar

0 oy
(1,267 puan) tarafından
Tövbe yarabbim kız tehlikeli bu iş 
tarafından
Sorma sorma inan artık bunaltiyo beni soguyorum ondan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kocanın psikolojik tedaviye ihtiyacı var. Üzüldüm çocuğun için onun da psikolojisini bozuyo böyle yaparak canım ikna et bi psikoloğa gitsin bence. 
tarafından
Oo aldatma da mı var. Vlla kaç kurtar kendni yaşın kaç gençliğini heba etme kmse için
tarafından
düzenlendi
Daha 24 yaşındayım ömrüm bitmis gibi hissediyorum
tarafından
Dha gençsin vlla kendne yazık canım
tarafından
Kız 24 yaşındayım yanls yazmisim
tarafından
Oho o zmn dha da gençsin gençliğinin baharını soldurma kimseye ❤️
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bozmuş  kafayi
tarafından
Beter olsun insallah valla ben hakkimi helal etmiyorum
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Tövbe mübarek ramazan ayında kendine acımıyor sana acımıyor bari bebeğine yüreği sizlamasi gerekir bu adamın çocuğun piskolejisini etkilememesi lazım Allah sana sabır versin canım
tarafından
Neymis sinirlenmis kriz geciriyo gibi yapiyo yalandan benim vicdan yapıp üstüne gitmemi istiyo
(1,108 puan) tarafından
Duygu sömürüsü bildiğin çok sinir olurum böyle şeylere
tarafından
Aynen bennde adam gibi konuş ya boyle sacma aaoan harekrtlrr beni daha cok sogutuyo
0 oy
(386 puan) tarafından
Ay valla bunlar ne biçim insan ya çocuk nasıl güvenip yanına gircek baba diyecek bide buna 
tarafından
Benden ayrilmiyo korktu bqya
(386 puan) tarafından
Korkulmaz mı yazık çocuğa valla aldığı örneğe bak allah yardım etsin
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Belki o da onun yardım çağrısıdır. Dogru söylemiyodr sen inanmiyosun o ayri ama yalandan da olsa yanına git. Psikolojik sorunlarin varsa bi doktor bulalim iyi gelir cok fazla gerginsn bi çözüm bulalim de. Bi yemek yüzünden bu durumlara gelmeyin gidin bi psikologa yada iliski terapistine. 
tarafından
Ahh cnm ne güzel söylüyorsun denemedim mi saniyosn aile terapisine gidelim biz birbirimizin yanlislarini bulamiyoruz diye bana verdigi cvp şu ben ozeli gidip kimseye anlatmam onun tek derdi hersey dedigi gibi olacak tlfnu elindn dsmyp dizi izlick benim adla bisy söylemeye hakkm yok hep kendisi ve ailesi hakli
(2,075 puan) tarafından
Ah işte böyle yapiyolar iş bitince akıllarına geliyo düzeltmeye calismak ama is isten geçmiş oluyo. Laftan anlamayan insan kadar zor bsey yok biliyorum. Rabbim.yardimcin olsun huzurunuzu eksik etmesin inşallah
tarafından
Ben ona dedim bak senden sogursam asla kalmam bu evde resmen ugrasiyo
0 oy
(924 puan) tarafından
Çocuk gibi yemek için mi yaptı bunlari odegilde o haraketler çocuğun yanında hiç doğru değil çocukta aynısı yapar babası yaptığı için oda alışır piskolojik olarakta yaptığı saçma bişey 
tarafından
Yemin ederim mesele bu yani
0 oy
tarafından
Ee guzelim eti alan o sende sade yap yesin neye yuz göz oluyon kafalarina girdi mi duzelmiyo ki erkek milleti
tarafından
Ee cnm zaten tüm yemekler onun istegine göre oluyo ramazan menüsü kurduk hepsini o dedi yaptim cnm cekti ki ben ona dedim de sana sade et yapim triplere bindi
tarafından
Kıyamam kuzum sana yemek yemek keyfi birşeyi onu zulme donusturen adamda dert olur artık yine sen yapacan tarihte oldugu gibi kadınsın sabır edip duzeltecen
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kiz o nee ne degisik harekwtlee yapmis  esin cocuk gibi. Duvara vurunca noluyo ki.
tarafından
Yani ben kiyamicm gidip sarılcm özür dilicem kendimi hayran edecem ona oda trip atacak taki canı nmzn isterse ozmn konuscak benimle bende yapmadim kalkti yataga gitti
(4,152 puan) tarafından
Iyi yapmissin  analarindan alismis bunlar bizdrn de aynini bekliyolar
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tedavi olması lazım çocuğun yanında yapılacak şey mi 
tarafından
Geri kafali hayatta olmaz ona göre o ne deree o ben ses etmeye hakkım yok
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Bence tedavi olması lazım benim eşimde etli yemek yemez bazen canım ceker misafir gelir yaparım sadece bana ayır etsiz yerinden der cocuk değiller ya
tarafından
Hih iste cnm ben xaten ona dedm sana sade yapcm diye ben ağrıma giden yemek hazır diyorum bana goturmuyorum diyo bode yüzüme bakmiyo
0 oy
tarafından

Eğilip kulağına kalk tepsiyi al git deseydin :))))

tarafından
Ne hali varsa görsün
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Tövbe  eşinin  yardım alması  bence  bu gidişle  çocuğu  delirtecek allah korusun 
tarafından
Sorsan o haklı sinirelnmiste bilmem ne
(5,949 puan) tarafından
Canım  allh yardım  etsin  ama o çocuğun  iler de psikolojisi  bozulur  çocuğa  yazık  eşinle  konuş  kendini duseltemiyiorsa  çocuğun  yanında yapmasın
tarafından
Soylemedim mi sanki en son dedigim sey yaziklar olsun sana cocugun yaninda bile sacma sapan seyler yapiyosn dedm ciktim odadan
(5,949 puan) tarafından
Walla  sözün  bittiği  yer ne desem boş artık  iyi  düşünüp  bir karar  vermen lazım ozman
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Şov öu yapıyo gerçekten mi sinir krizi geçiriyo
tarafından
Cnm gercekten sinir krizi geciren biri düşer bayginlik gecirir dimi kendini yere atıp elini ayağını titretmez bayılmış numarasi yapiyo neymis ilgi gostereyim gidiyom bakiyorm gözler oynuyo bu nasıl baygınlık
Bide aşırı yalani var hic dürüst degil bana karsi
tarafından
Allahım bu ne ne Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Kız napynz siz
tarafından
Benim bisy yaptgm yok cnm
0 oy
(135 puan) tarafından

Saçma sapan meseleden olay çıkarmış resmen.Çocuk gibi:getlost:Erkekleri anlamak çok zor ya bazen gerçekten.Ramazan ramazan hiç olmamış.Allah biz kadınlara gani gani sabır versin..

tarafından
Amin cnm ben allaha havale ettim
0 oy
(405 puan) tarafından
Ney kendini yere mi attı tövbe yarabbi 
tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(895 puan) tarafından
Mis gibi iftari zehir ediyrlar ya ne diyim 
tarafından
Aynen cnm