0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (1,150 puan) tarafından
Kizlarr kızım 40 günlük oldu:) sizlere sormak istedigim hala küçücük benim meleğim ne zaman biraz toplar sizce kendini hani derler ya ele gelsin biraz diye heh öyle bana hep küçücük geliyor:) bundan sonra bizi ne bekliyor tecrubeli anneler ne zaman bize daha dikkatli bakar güler :)

4 Cevaplar

0 oy
(2,628 puan) tarafından
Şimdiden  sonra  sizi ve ellerini  farketmeye gülümsemeye  başlar  4 ay civarında  ele geliyor öpüp  sikmalik oluyorlar şuan sekiz aylik top gibi yuvarlama dönemindeyiz☺️❣
(1,150 puan) tarafından
Haklısın aslinda havalandirmak şart :) bugun baslayim ben  yaa cok sağol gerçekten teşekkür ederim:)
(2,628 puan) tarafından
Gaz sancısı  çekiyorsada kizim aşırı  gazliydi hala öyle ☺️ Sıcak  su torbasini doldurur  ayaklarinin altina sarar koyardim uyumuyoken sıcaklığa  hemen uyurdu bide karnima yapıştırır yatardım  sicak gelince uyurdu
(2,628 puan) tarafından
Biz neler cektik ama beyin hepsini  unutuyo biliyomusun  akilda sadece guzellikler kalıyor  simdi onlari yasayan ben degilmisim gibi sadece guzelligi kaldı  veren Rabbime kurban olayim büyüdükçe  tatlaniyo evlatlar
(1,150 puan) tarafından
Ayy hemde gazli bi bebek varyaa dur onuda deneyim ilac yag felan kullanıyoruz azaltti baya ama hala ıkınıyor hala ağlıyor ama ilk zamanlardaki gbi degil cok şükür
(2,628 puan) tarafından
Mutlaka  dene inan faydasini gördüm  dedigim tek şey  simdi bacagi bi  kaldırıyor  hepsi dışarı ☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üç aydan sonra inşallah canım anne baba ayırımı yapar bilinçli olarak güler senin saçların ağzın burnun dikkatini çeker emerken falan her yerine dokunur ") sesler çıkarır daha dünyada olduğunun pek farkında değil hala cenentten melekleri görür onlara güler minnoş 
(1,150 puan) tarafından
Ayyy 3 ay mii olsun zaman geciyor hizlica ya istiyorum ki bize gülsün oynasin :) emmiyor bu arada sagarak veriyorum ben ama olsun napalimm
tarafından
Olsun canım onun içinde kucağına alıyorsun sonuçta yeterki temasınız olsun ") seni yolmak için her türlü fırsatı degerlendirir o minik merak etme ")
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Kizim yedi aylık oldu şuan maşallah bal bal  bi şebek bi şebek 3 aydan sonra çok değişiyorlar ya çabuk büyüyorlar 
(1,150 puan) tarafından
Ayy masAllah bizde o aylara bi gelseydik hem su gaz problemide giderdi:) Allah bağışlasın evladinizi :)
0 oy
tarafından
Maşallah Allah bağışlasın canım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 358 göst.
0 oy
1 cevap 73 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 433 göst.

377,997 soru