0 oy
289 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar kaynim iki senedir kaynanamin eltisinde kaliyor kizi sevmis ama kaynanam istemiyor kaynanam cocuklarina onla konusursaniz bsni silin dedi kimse konusmuyor onla askere gidecek gunahim geliyor ona bende onla konusmuyorum ama yinede esim konussun istiyorum kizim ameliyat oldu o kadar sey atlatti sormadi ondan konusmuyorum gprumcek olacak yilan anasini herkesi doldurdu o kizi istemesin diye kaynim zemgin parasini yiyemeyecek tabii ama esim dinlemiyor beni konus diyorum git gor diyorum ama gitmiyor napsamda onlari baristirsam

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hiç araya girmeye gerek yok sen iyi edeyim derken bir 'den bire olay sana döner herkes seninle kötü olur şok olur kalırsın ") bırak kendi hallerine 
tarafından
Allah kalplerine vicdan merhamet versin canım ne diyelim ne senin nede başkasının yapabileceği bir şey değil insanın kendi içinden gelmeli
tarafından
Amin canim valla dogru kendi bilir artiik evladim bisey yaparsa onu bile silerim diyen kocadan ne beklersin
tarafından
Beni kim istiyor kim seviyor demeden öyle ahkam kesiyorlar işte yarın bir yaş kemale erip de sap gibi ortada kalınca görürüm onu
tarafından
Bosver canim takma uzme kendini tam anlamadim ama evladin olsun sen ol yeter
tarafından
Eşin için diyorum canım evladına bike rest çekiyo diyosun ya şimdi yaş küçük tabi ona buna rest çekiyo ama yaşlanınca kalacak bi başına o zaman görecek rest çekmeyi
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Karışma bence kardeşi kendi karar versin sonra sen kötü inkâr iyi olur
tarafından
Ya ne bilim gunahim geliyor ona halbuki normalde cok iyi bir insandir kaynanam gorumcem kizi istemediler hepsi kotu oldu simdi askere gidiyor boynu bukuk hastalandi kimse yaninda olmadi bende abisi olarak esim konussin yaninda olsun istiyorum
(12,777 puan) tarafından
Yani sen istersen şöyle ama çok ta ısrar etme kendi kardeşi boşver
tarafından
Yok canim konustum konusmuyor inadi inat ksndi bilir valla somucta kendi cani kani
0 oy
(1,301 puan) tarafından

Ay yazık askere gidecek birde çocuk yaa kıyamam :(zaten ne varsa bu örrumceklerde var

tarafından
Kiz sorma o gorymceyi herkes bogmak istiyorda kimseye kismet olmuyor Rabbim aynisini omada yasatacak anasini kardeslerini o cocuga dusman ettiler garibimin boynu bukuk bende aksam ariyayim konusayim
0 oy
(119,510 puan) tarafından
Samin karisma kankaa kabak sana patlar
tarafından
Yok kanka aradum konustum esimle dun yuzyuzede konustuk inadim inat nasil bi bag aralarinda var cozemedim adam olumden dondu kaynanam kardesleri kimse sormadi bile onu
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Bence hiç olaya dahil olma sonra kabak sana patlar 
tarafından
Kiz zaten patlarda takmam ben zaten esimin aileso.hepsi birbirine dusman ayni mahalledeyiz hepimiz ama kimse kimseyle konusmuyor
0 oy
(971 puan) tarafından
Hiç araya girip kendini kötü etme boşver sonra bi şey olursa sana laf gelir 
tarafından
Valla ben kaynanami takmiyom istedigini diyebilir ama kaynim cok iyi insandi ya simdi herkes birbirine dusman boynu bukuk kaldi istiyorum ki esim konussun barssinlar ama konusmaz olaydim
(971 puan) tarafından
Eşinin niyeti olasaydi kardeşim der simdiye onu defa barişirdi demek ki istemiyor ugrasma
tarafından
Yok canim zaten niyeti yok kendi bilir Allah korusun yarin obur gun kardesine bisey oldugunda yalandan aglama dedim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hiç araya girme derim yoksa  kötü  sen olursun  konuşurlarsa  kendileri karar versinler  koca adamlar sonuçta 
tarafından
Kaynima cok uzuluyorum canim cocuk askere gidecek ama babasi disinda kimsesi yok vazgectim esim kincinin tekii nuh diyor peygamber xemiyor
(5,949 puan) tarafından
Üzüldüm  ama eşin v3 ailesi  gaddar  allh korusun  başına  birsey gelse  askerde  küs gidecekler  bunu  eşin ve ailesinin düşünmesi  lazım  sonra  başlarını  çok  taşa vururlar
tarafından
Kiz bunlar asiri kinci bes sene oncesinin kinini titmus esim halama o zamandan beri sevmez gaddarin tekiler ama gun olur devran onlara doner

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 749 göst.
22 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 871 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 2,137 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 550 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Ytksitem (30 puan) tarafından soruldu

381,334 soru

11,415,919 cevap

34,967 kullanıcı

...