0 oy
655 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugun eşim işe gıttı 10 gunlüğüne ewde yalnız kalmıyım dıye annmlere gıdecem dedım eşime önce tam dedı nasıl istersen oyle yap dedı bı sorun yoktu kaynanamı aradım haber verıyım ewde yalnız kaldı demesinler diye anneme gıdıyom dedım tavırlı bir şekilde nereye gıtmk istersen gıt dedı karışmıyoruz dedı bu kelimesine cok sinirlendım Tam deyıp telefonu kapattım arkamdan kocama nw dedıyse bılmıyorum kocam benı aradı annemden babamdan iziN aldın mj dedı gıdınce. Ewt dedım baktım dıyo sen annmlere gıtmemek için annenın ewıne koştun hemen sinir oldum ama bişe dıyemedm sız olsaydınız ne düşünürdünz.. 

26 Cevaplar

0 oy
(3,156 puan) tarafından
İzin almak ? Sebep? Yok kocana dersinde annesinden babasından izin almak ne oluyo
-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Esinden izin almissin sana birakmis zaten baska kimden izin alicakmissin ne kadar abartiyorar durumu 
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Ne demek annemden babamdan izin aldın mı onlar kim ki? Bir kere yaptı bana Kocam onu bir daha o gidince içeri almadım onları gitmedim de oyle mal gibi kaldılar 
0 oy
(539 puan) tarafından
Ne derse desin canım benim eşimde uzakta hem kaynanamlarda hem aileme gidiyorum giderken sadce eşime haber veriyorum kaynanamlar yüzünü aşıyor hemen umrumda bile değil valla alışacaklar o kadar  
(539 puan) tarafından
Ve eşim bana baştan karşı çıkmıştı hamilesin gitme diye sonra direttim kabul etti kesti sesini
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Esim yokken ben tek gidip kayinvalidem de napcam ki kalmam  rahat edemem. Esim olsa neyse. Oyle bisey de ben annemin yanina giderm kimse de bsy diyemez. Bazi erkekler cok hakim evliliklerde ve annelernin karismalaerina cok izin veriyo cok yanlış bu. Hem soğukluk girer araya hem de bosu bosuna üzüntü 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 169 göst.
0 oy
15 cevap 325 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 327 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esmerqueen1 (64 puan) tarafından soruldu